الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

عجب !
ساعت ۸:۱٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله

خبر مربوط به پنج شنبه، 22 ارديبهشت 1384 - 13:41 است .

مشاجره معین با بهزاد نبوی

یکی از نزدیکان و مسئولان ستاد انتخاباتی معین اظهار داشت: در حاشیه کنگره هشتم سازمان مجاهدین بین آقای معین و بهزاد نبوی بر سر ملاقات بهزاد نبوی با مهدی هاشمی و توافقات خودسرانه وی با کارگزاران مشاجره لفظی صورت گرفت.

به گزارش سايت خبری «خط نهم»، آقای «ج. الف» همچنین افزود: آقای معین با صدای بلند طوری که اطرافیان نیز می‌شنیدند، گفت: من از اول هم به شما اعتماد نداشتم و می‌دانستم که مرا برای رفتن روی مین و پاکسازی مسیر آقای هاشمی یا میرحسین می‌خواهید.

از سوی دیگر یك منبع آگاه و از فعالان سیاسی وابسته به جبهه دوم خرداد از ائتلاف پنهانی سازمان مجاهدین و کارگزاران بر سر کاندیدايی واحد خبر داد و گفت: طی ملاقاتی که بین مهدی هاشمی و بهزاد نبوی در روزهای گذشته صورت گرفت، طرفین با اظهار نگرانی از روند تحولات و افق پیش روی جبهه دوم خرداد، به توافقاتی دست یافتند که مهترین آن طرح مجدد «پروژه میرحسین موسوی» بوده است. همچنین در نشست فوق در مورد جلوگیری از رسیدن اصولگرایان به اجماع تصمیماتی اتخاذ شد که از جزئیات آن هنوز اطلاعی حاصل نشده است.

طبق اظهارات این منبع آگاه، پروژه میرحسین، با هدف انصراف کروبی و معین، ایجاد تشتت در بین اصولگرایان و در سایه قرار گرفتن هاشمی رفسنجانی از تیررس انتقادات و سئوالات نسبت به عملکرد وی در دولت سازندگی کلید خورده است.

اين لينکه هم مهم است. مثل اينکه اين قصه سر دراز دارد !


 
 
 
تبلیغ ویـژه