الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

چند خبر جالب مربوط به هاشمی
ساعت ٧:٤٢ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله !

بچه ها نگاه کنيد چه خبره ! يک لشکر خبر عجيب ، حيرت انگيز ، مهم و پدر مادر دار ، ريخته تو اينترنت ! همه هم دارای صاحب هستند. کاش شايعه بودند !

قول هاشمی برای مختومه کردن پرونده بدهی‌های عراق به ايران

معاون رئیس جمهوری عراق اعلام كرد كه «هاشمی رفسنجانی» رئیس تشخیص مصلحت نظام و نامزد نهمین دوره ریاست جمهوری برای بستن پرونده بدهی عراق به ایران قول مساعد داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، «عادل عبد المهدی» در مصاحبه با شبكه خبری «العالم» در‌باره بدهی عراق به كشورهای همسایه گفت: پاسخ خوبی از عربستان سعودی و دیگر كشورهای دوست در منطقه در خصوص پرداخت خسارت به آنها دریافت كردیم و هنگامی كه ریاست هیات عراقی شركت كننده در كنفرانس اقتصادی تهران را بعهده داشتم از مسئولان ایرانی بویژه آقای هاشمی رفسنجانی خواستم در صورت تشكیل دولت عراق پرونده بدهی عراق به ایران را ببندند كه آقای رفسنجانی نیز در این باره قول مساعد داد.

وی افزود: بین ما و آمریكا پرونده پیچیده‌ای وجود دارد زیرا آنان از تاریخ و روابط مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق با جمهوری اسلامی ایران سخن می‌گویند اما ما روش واقع بینانه‌ای را در پیش گرفتیم و به صورتی صحیح مسائل را مطرح كردیم. و با دوستان خود با شفافیت سخن گفتیم.
معاون رییس جمهوری عراق تصریح كرد: ایران و دیگر كشورهای همجوار كشورهای دوست هستند ما تحت تاثیر اختلاف این كشورها با آمریكا قرار نمی گیریم و در این باره بر استقلال و مخالفت شدید با دخالت در امور داخلی عراق و نیز استفاده از خاك عراق برای دخالت در امور داخلی دیگر كشورها تاكید می كنیم.

فرزند وزیر اطلاعات در ستاد كارگزاران

در جلسات امور رسانه‌های ستاد كارگزاران سازندگی، حسن یونسی فرزند وزیر اطلاعات نیز حضور می‌یابد.
به گزارش سایت خبری «نگاه»، چندی پیش نیز وزیر اطلاعات، گزارش 40 صفحه‌ای را در خصوص انتقادات برخی نهادها از هاشمی را به وی منتقل ساخته بود كه موجب عصبانیت هاشمی علیه این مجموعه‌ها شد.
اين سايت در ادامه می‌نویسد: حسن یونسی، فرزند وزیر اطلاعات نیز به دلیل ارتباطات نزدیكی كه با پدرش دارد، به راحتی خواسته‌های ستادكارگزاران رادراختیار پدر وبالعكس قرارمی‌دهد.
وی در مقاله‌ای كه اخیراً انتشار یافته است درمورد هاشمی نوشته است «همگان به این امر معترفند كه هاشمی از چنان نفوذ و قدرتی در نظام برخوردار است كه به اصطلاح هرجا نشیند صدر مجلس آنجاست.»
وی هاشمی را دوست‌دار مردم دانسته و نوشته است «كسانی كه هاشمی را از نزدیك می‌شناسند می‌دادند كه او تا چه اندازه از لحاظ شخصیتی دارای ویژگی‌های اخلاقی و انسان‌دوستانه است.»

سکوت معنادار مطبوعـات در خصوص هاشمـی

حسین فدایی در اولین نشست رؤسای بخش اجتماعی شورای هماهنگی سراسر کشور تأكید كرد: اگر موضوع انتخابات بخواهد به شورای هماهنگی آسیب بزند، قطعا حفظ شورا برای ما اهمیت بیشتری دارد.
 
به گزارش سایت خبری «تابان»، حسین فدایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح جمعه در نشست سراسری رؤسای بخش اجتماعی شورای هماهنگی با اشاره به اینكه ما با تدبیر وارد عرصه انتخابات شدیم و تمام تلاش خود را كردیم كه از تخریب كاندیدای نهایی جلوگیری شود اظهار داشت: متأسفانه بعضی دوستان با عملکرد خود آسیب‌هایی به ما زدند كه این مشی در آینده ترمیم خواهد شد.

وی در ادامه افزود: ما در عمل چهار هدف را دنبال می‌كنیم؛ افزایش مشاركت حداكثری، پیروزی یك نامزد اصولگرا، جلوگیری از ورود دوم خردادیها به عرصه قدرت و مخالفت با افرادی كه در گذشته تجربه شده‌اند تا در مسند قدرت قرار نگیرند.

فدایی افزود: با تمام احترامی كه برای آقای هاشمی قائلیم روش مدیریت ایشان را نمی‌پسندیم و می‌خواهیم گفتمان اصولگرایی تحول‌خواه را ترویج دهیم.

عضو کمیته منتخب شورای هماهنگی در ادامه تصریح كرد: ما دارای چند مشكل بودیم. ابتدا اینكه از بیرون مدیریت می‌شدیم و خبرهای ما به بیرون از مجموعه درز پیدا می کرد. در ادامه هم دچار اختلاف و انشقاق شدیم در حالی كه ما وحدت و همبستگی را می‌خواستیم و برای آن در مجموعه‌ای تحت عنوان بخش اجتماعی شورای هماهنگی یا آبادگران تلاش می‌كنیم به اهداف خود دست یابیم. البته ما خود را جدا از شورای هماهنگی نمی‌دانیم و بر همان اصول اولیه خود متعهد هستیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت ما به دنبال پیروزی در انتخابات هستیم و در این راستا باید سعی كنیم رأی و نظر گروه خاكستری را جلب كنیم. با بررسیهای انجام شده بیست و پنج میلیون شركت كننده در انتخابات آینده خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینكه كارگزاران سازندگی از هاشمی حمایت می‌كنند اظهار داشت: آنها با سرمایه‌گذاری عظیمی كه كردند فضاسازی زیادی برای حضور وی انجام داده‌اند و یك فضای بسته به نفع ایشان ایجاد شده است.

فدایی با بیان اینکه مدت زیادی است كه حتی یك نفر هم در مورد عملكرد هاشمی در رسانه‌ها انتقادی نكرده تصریح کرد: در مقاله‌هایی که در روزنامه‌هایی مثل سیاست روز منتشر می شد و گاهی اوقات در نطق‌های پیش از دستور نمایندگان مجلس مشاهده كردیم كه طرفداران هاشمی چه واكنشی نشان دادند حتی یك نفر از حامیان وی این انتقادات را برنتافتند.

فدایی در پایان در مورد راهكار انتخاباتی شورای هماهنگی در مقطع كنونی اظهار داشت: ما همه كاندیداهای اصولگرا را از جهت صلاحیتهای عمومی در یك سطح فرض می‌كنیم و هر كدام از دوستان كه مقبولیت بیشتری در نظرسنجی نهایی كسب كنند ما از او حمایت خواهیم كرد. همچنین تلاش خواهیم كرد كه به وحدت و همبستگی دست پیدا كنیم تا تعداد كاندیداهای اصولگرا كاهش پیدا كند.

جعـل خبر به نفـع هاشمی توسط سايت خط نهم

سایت اندیشکده اعتلای فرهنگی، وابسته به «حسن عباسی»، حمایت حسن عباسی را از کاندیداهای ریاست جمهوری تکذیب کرد. این سایت می‌نویسد:

«نظر به تماس‌های مکرر (تلفن، ایمیل، حضوری و غیره) در خصوص خبر سایت «خط نهم» مبنی بر «حمایت حسن عباسی از کاندیداتوری هاشمی و ولایتی!؟» بدینوسیله به استحضار کاربران گرامی می‌رساند:

1- خبر مزبور، کاملاً کذب است و لذا صددرصد آن تکذیب می شود. متأسفانه تقوای سیاسی ـ که در شرایط عادی گوهری نایاب است ـ در آستانه ی هر انتخاباتی، حتی در بازار سیاه ایمان نیز یافت نمی‌شود. از این دست بی‌تقوایی‌ها را می‌توان در بازار مکاره‌ی جماعت سایت «خط نهم» مشاهده نمود.

2- مشاور حقوقی آقای عباسی، امروز چهارشنبه 14 اردیبهشت 84 برای تسلیم شکایتی مبتنی بر مفاد زیر، از مدیریت سایت خبری «خط نهم» به دادسرای کارکنان دولت اقدام نمود:

الف. اثبات ادعای کذب چند!؟ دیدار در روزهای گذشته!؟ با فعالین دانشگاهی.

ب. اثبات ادعای کذب درخواست!؟ ایشان از فعالین دانشگاهی برای اینکه در اولویت اوّل!؟ به هاشمی رفسنجانی و در اولویت دوم؟! به ولایتی رأی دهند.

پ. ادعای کذب «... عباسی بر این عقیده است که در دوران ریاست جمهوری آینده هاشمی، فرصت برای کادرسازی نیروهای جوان اصول گرا بوجود می آید و باید در آن چهار سال آماده ی!؟ تسخیر!؟ انتخابات سال 88 شد ...».

ت. اثبات ادعای کذب «... وی خود را محور!؟ جریان اصول گرا در آینده!؟ دانسته است و از دانشجویان خواسته است به وی برای تشکیل!؟ دولت آینده!؟ کمک کنند ...».

ث. اثبات ادعای کذب «... عباسی بر این عقیده است که چون هیچکدام!؟ از کاندیداهای اصول گرا به جز ولایتی نیروی!؟ مدیریت کشور را ندارند، اگر آنها در رقابت های انتخاباتی پیروز شوند، دولت آنها 3 الی 4 ماه!؟ بیشتر دوام!؟ نمی آورد ...».

ج. اثبات ادعای کذب «... برخی فرستادگان!؟ ستاد هاشمی ضمن پرداخت!؟ کمک هایی!؟ به عباسی، قول مسؤولیت!؟ مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری را در دولت هاشمی داده بودند!!! ...».

۳. لذا ضمن تکذیب مجدد اصل و محتوای خبر منتشره از سوی جماعت بی تقوای حاضر در سایت «خط نهم» به استحضار کاربران گرامی می‌رساند که از سوی حسن عباسی:

الف- هیچ سخنرانی، مصاحبه، موضع گیری و غیره در صحنه ی انتخابات، به دلیل ممنوعیت حقوقی ایشان صورت نگرفته و نخواهد گرفت. طبیعتاً هیچ دیدار دانشجویی یا غیره نیز نداشته و نخواهد داشت.

ب- در «له» یا «علیه» هیچ کاندیدایی، به دلیل محدودیت قانونی، موضع گیری نشده و نخواهد شد.

پ- ایشان با هیچ یک از کاندیداها یا اعضای ستاد انتخاباتی آنها دیداری نداشته است و به هیچ کاندیدایی، قول همکاری نداده است.

ث- ایشان از هیچ جریان سیاسی در کشور وامدار نبوده و از هیچ خط و جناح سیاسی کشور حمایت نمی نمایند.

والعاقبة للمتقین»

عجب وضعی شده ! ديگه اينجوری اش را نديده بودم . شنيده بودم چيزی حدود ۳ ميليارد تومان پول توسط ::ستاد ثروتمند:: به نشريان شهرستانی توزيع شده ، اما دارد يواش يواش نتيجه هايش بيرون می زند. خب اين پولـها بالاخره بايد يواش يواش شروع شوند به خرج شدن يا نه ؟ جای حسين درخشان خالی چند تا خبر ديگر در مورد هاشمی بنويسد او هم يک کمککی به اين ستاد کوچک فقير و بی پول بکند قربتا الی الله . :))

و اين را داشته باشيد تا سرتان مثل سر من سوت بکشد ! :

خبرنگار شریف نیوز به نقل از یك منبع آگاه گزارش داد، آقای «مهدی.ه.» آقازاده یكی از كاندیداهای ریاست جمهوری تلاش‌های زیادی را در راستای رد صلاحیت يکی از کانديداها آغاز کرده است.

این تلاش‌ها كه شامل برخی پرونده‌سازی‌های مالی می‌باشد، می‌تواند عرصه را برای حضور بی‌رقیب این كاندیدا فراهم كند. پیش از این هم دو سایت اینترنتی «هاتف» و «آفتاب» که به مجمع تشخیص مصلحت نظام وابسته هستند، با انتشار گزارش‌های پیاپی کوشیدند تا دكتر اين کانديدا را از لحاظ رجل سیاسی بودن تحت فشار قرار دهند.

از ستاد دكتر لاریجانی نيز خبر می‌رسد كه اطرافیان كاندیدای فوق‌الذکر که پیش از این حضور در انتخابات را به خوردن «داروی تلخ» تشبیه کرده بود، در صددند حامیان علی لاریجانی و شورای هماهنگی ـ كه گسترده‌ترين مجموعه انتخاباتی كشور را تشکیل می‌دهند ـ را از صحنه خارج كنند تا بدین ترتیب جدی‌ترین رقیب نیز از گردونه انتخابات خارج شود. هر چند كه این تلاش‌ها تا كنون به نتیجه نرسیده است، اما سعی این مجموعه را در بردن انتخابات به هر قیمت ممكن نشان می‌دهد.

در همین راستا، و در جهت سیاست «حذف رقیبان قوی و انتخاب رقیب ضعیف»، تلاش بسیاری توسط اطرافیان كاندیدای مذكور در حال انجام است تا مهدی كروبی را تا لحظات آخر به عنوان رقیب در صحنه انتخابات نگه دارند. برای همین، این ستاد با توجه به حجم توانایی‌های مالی خود، با ارائه نظرسنجی‌های تحریف‌شده به ستادهای تصمیم‌گیرنده، این نقش را ایفا می‌كند.

برويم يکی دو تا سايت ضد انقلاب بخوانيم حال آنها را هم بفهميم... جای ح.د جدا خالی ! از روی تمام موضعگيری هايش ، برنامه هايش به طرزتابلويی بيرون می پاچیـد ! چند وقتيه نيست از اوضاع ضد انقلاب و برنامه هايش بی خبرم :)) فقط چند وقت پيش نوشته بود از درد کمبود الکل در شبهای لندن خمارم ! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه