الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

فوری فوری فوری .
ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢ خرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله !

ای ول !
قبر جريان اصلاح ! طلب کنده شد ! آروزی کيهان ، من و البته الپر جان هم محقق شد ! اما به روش قانونی ! :)) اين خبر را همهء رسانه های خبری داخلی زده اند. از جمله شريف نيوز ، فارس نيوز و بقيه :

رهبر معظم انقلاب:
شوراي نگهبان نسبت به اعلام صلاحيت آقايان معين و مهرعليزاده تجديد نظر كند

خبرگزاري فارس: مقام معظم رهبري در پي نامه رييس مجلس شوراي اسلامي در نامه‌اي خطاب به دبير شوراي نگهبان مرقوم فرمودند: نسبت به اعلام صلاحيت آقايان دكتر مصطفي معين و مهندس مهرعلي‌زاده تجديد نظر صورت گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس متن اين نامه به اين شرح است:

آيت الله جناب آقاي جنتي دبير محترم شوراي نگهبان دامه بركاته

با سلام و تحيت و تشكر از خدمات آن شوراي محترم در تلاش براي احراز صلاحيت داوطلبان رياست جمهوري اسلامي دوره نهم و با رعايت موازين قانوني در اين امر، از آنجا كه مطلوب آن است كه همه‌ي افراد كشور، از صاحبان سلايق گوناگون سياسي فرصت و مجال حضور در آزمايش بزرگ انتخابات را بيابند، لذا به نظر مي رسد نسبت به اعلام صلاحيت آقايان دكتر مصطفي معين و مهندس مهرعليزاده تجديد نظر صورت گيرد.
والسلام عليكم
سيدعلي خامنه‌اي»

متن نامه آقاي دكتر حداد عادل رئيس مجلس شوراي اسلامي به مقام معظم رهبري به اين شرح است:

بسمه تعالي
محضر مبارك رهبر معظم انقلاب اسلامي، حضرت آيت‌الله خامنه اي مدظله‌العالي
با سلام و تحيت

چنانكه مستحضريد شوراي محترم نگهبان اسامي شش تن از نامزدان انتخابات رياست جمهوري را كه صلاحيتشان به تاييد آن شورا رسيده اعلام كرده است. اگر چه شوراي نگهبان همواره سعي داشته وظيفه خطير خود را بر اساس موازين شرعي و قانوني به انجام رساند، لكن گهگاه بر اساس رهنمودهاي برخاسته از مصلحت انديشي حضرتعالي در تصميم خود تجديدنظر كرده است.
اينك استدعا آن است در مورد اخير نيز چنانكه تجديدنظر در اين امر را به مصلحت و مايه تقويت مشاركت عمومي بيشتر، كه مخصوصاً مورد عنايت حضرتعالي در انتخابات رياست جمهوري بوده، ‌مي‌دانيد، شوراي محترم نگهبان را به توسيع دايره نامزدهاي واجد صلاحيت، دلالت فرمائيد.
والامراليكم
غلامعلي حداد عادل، رئيس مجلس شوراي اسلامي

 

***


 

آقا ! چهره ء آقايان بهزاد نبوی و مهدی هاشمی بسيار ديدنی است امشب !

هيچ چيز ، هيچ چيز ، خدايی هيچ چيز بيشتر از اين نمی توانست مايه شفع و شادمانی من ، و دليل مکرر بر مديريت و عمق استراتژيک نگاه مقام معظم رهبری در لحظه حاضر در محاجه با ديگران باشد .

با دقت اگر ببينيد چند تا نکته را متوجه می شويد : اول اينکه مقام معظم رهبری در جواب آقای حداد عادل رئيس قوه مقننه که مجلس و شورای نگهبان هر دو قسمتی از آن هستند اين فرمان را می دهند . دوما: رهبر معظم انقلاب به اين درخواست پس از رد صلاحيت معين رای می دهند . يعنی بايد روشن می بود که اين رد صلاحيت نه تنها قانونی ، بلکه از لحاظ ماهوی نيز صحيح است. بشکلی که در متن نامه هم می بينيم ايشان روند عملکرد شورای نگهبان را تاييد کرده اند اما با کمک اختيارات ويژه قانونی و شرعی ولی فقيه ، مسير را به سمت آنچه که صلاح می دانند و مصلحت جامعه است هدايت می کنند. ثالثا : در متن نامه هم داريم که منظور رهبر معظم انقلاب از اين کار ، کشاندن پای اينها به صحنه آزمايش انتخابات است. تا نروند و بگويند که اگر می آمديم چنان می کرديم و چنين می شد و ... ! بايد بيايند و در آزمايش شرکت کنند تا ببيند که وزن آنها در ميان مردم چقدر است. ضمن اينکه رهبر معظم انقلاب با آوردن نام نامزدهای مد نظر خودشان ، به همه فهمانده اند که روش نظارتی شورا مشکلی ندارد ، دو نفر هستند که ادعايی دارند و بايد ادعايشان بی جواب نماند. تا سيه روی شود هرکه در او غش باشد.

 

از امروز منتظر بازتابهای اين اقدام قوی و محکم و از افق حکمت و فقاهت و سياست می مانيم .

 

ولی بين خودمان باشد ها ،  :)) اوضاع بدجوری برايشان بهم ريخت. نه ؟ :)) .  اينجوری اش را نخوانده بودند ! خدايی ما خودمان هم نخوانده بوديم ! :))

بگذريم ! . عشق است سيد علی ! .

 

***

آقا يک خبری به من از طريق (خودش می گويد ) نفوذی ها :)) بدستم رسيده البته فکر می کنم برای اين دارند اين خبر را پخش می کنند تا اين خبر مهم را     سانسور کنند .

احتمالا آقای الپر پايش زير ماشينی چيزی رفته.

البته رفتم صفحه اش را ببينم چيزی درج شده يا نه که ديدم از موضوع انتخابات تا حالا چيزی ننوشته. ايشالا که بلا دوره . - فقط خدا کنه مثل ماجرای بازی ترور سعيدخان و ماجرای تئاتر پيازی وبلاگ خانم خبرنگاره نباشه :)) - . هرچند ما ديگر از شنيدن اين جور خبرها پوستمان کلفت شده! آماده شنيدن تهمت ها هستيم که آره خودم ديدم اين پاسداران بود زير گرفتش ! خودم ديدم نيشگونش گرفت ، خودم ديدم گازش گرفت و هزار تا خودم ديدم های ديگه. حالا اگر ماجرا هم جدی است ما را هم خبر کنيد اين بنده خدا را عيادت کنيم . مريض مريض است. آنهم از اهل اسلام. خداکار هيچکس را به بيمارستان نکشد. ولی خداييش جان هرکه دوست داريد ، با اين موضوع اين خبر را سانسور نکنيد. لا اقل بگذاريد اين خبر خوب را به گوش الپر برسانيم يک جشنی بگيرد پسرم :)*

***

آخری خبرها می گويد احتمالا پای سه نفر ديگه هم با آقای الپر جلو ستاد انتخاباتی معين رفته زير ماشين .

اگر کسی چيزی می داند لطفا ايميل بزند انصافا نگران اين بنده خدا و رفقايش هستم.


 
 
 
تبلیغ ویـژه