الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

چرا اينقدر می چرخيد ؟
ساعت ٢:۱٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

كروبی: مگر نمی‌گفتید باید اعتبارنامه هاشمی را رد كنیم؟!

نامزد نهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حكم حكومتی در شرایط خاص و بنا به مصلحت نظام از طرف رهبر صادر می شود.
مهدی كروبی در مسجد گازران اردبیل اظهار داشت: وقتی رهبری دستور می دهد، همه بحث ها باید كنار گذاشته شود، چرا كه حكم حكومتی بر اساس منافع و مصلحت كشور صادر می شود.

كروبی همچنین در گفت و گو با ایرنا و در واكنش به انتقاد برخی دوم خردادی ها از وی به خاطر پاسخ دادن به برخی مفاد بیانیه انتخاباتی هاشمی رفسنجانی گفت: گروهی كه دیروز می گفتند اگر هاشمی به مجلس ششم بیاید، اعتبارنامه او را رد می كنیم، چطور شده كه امروز طور دیگری حرف می زنند، من كه نمی توانم مانند این گروه باشم.

وی در پاسخ به اظهارات مجید انصاری اظهار داشت: با آقای انصاری چند جلسه صحبت كردیم، او در دو نشست اصلاً مصر بود كه مجمع در انتخابات ریاست جمهوری نامزد معرفی نكند تا زمینه برای فرد دیگری صاف شود. پنج نفر دیگر از سران مجمع كه در این دو نشست حاضر بودند، با این نظر انصاری مخالفت كردند و من همانجا گفتم «حتماً می آیم.»

گفتنی است انصاری كه از نامزدی هاشمی حمایت می كند، طی اظهاراتی به انتقاد از پاسخ كروبی به بیانیه هاشمی پرداخته و گفته بود این پاسخ، نظر آقای كروبی است نه مجمع روحانیون.
كروبی در جمع مردم روانسر هم گفت: من اصولگرای مترقی و اصلاح طلبی اصولگرا كه دین را از دید قانون اساسی، حضرت امام(ره)، مطهری، بهشتی و نظریه پردازان اسلام می نگرد، هستم.

 
 
 
تبلیغ ویـژه