الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

با ملاکهای رهبر ،‌رئيس جمهور را بيابيم .
ساعت ۸:٢۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

هر جا می روم ، در فاميل ، يا در ميان دوستان يا در پايگاههای بسيج ، بچه ها همگی يک چيز را می پرسند :

نظر آقا روی کی است ؟

و جواب من هم هميشه يک چيز :

اگر يک بسيجی نتواند از روی رفتار و حکمت اقدامات و سخنان و تدابير و منش رهبرش ، بدون آنکه رهبرش مصداقی روشن ، تعيين کند ، خود به نظر ولی امرش دستيابی پيدا کند ، حتی اگر به او آدرس دقيق را بدهيم ، اطمينان نخواهد داشت که واقعا نظر رهبری را شنيده . چون او ، ملاک و ابزاری برای انطباق مصاديق عينی بيرونی با خط رهبری ندارد و نمی تواند خط رهبری را بشناسد. پس بهتر است ابتدا در خود قدرت خط شناسی و تعقيب خط رهبری را بسازيم و سپی بفکر چيزهای ديگر باشيم .

ضمن آنکه آنقدر فضا شفاف و روشن است که من نگران هيچ چيزی نيستم .

برای يک نيروی مومن و معتقد به مبانی اصولگرايی اسلامی ، تکليف کاملا روشن است. همه عناصری که امروز نام کانديد رياست جمهوری را يدک می کشند ، همه ، انسانهايی :: مسئول و امتحان پس داده :: هستند. همگی دارای کارنامه ای پر از نمرات مختلف به درسهای مختلف. پس چيزی غير شفاف در ميان نيست.

هرچند اگر قبلا هم کسی ادعا می کرد که :: من کسی را نمی شناسم که رای بدهم :: از او اين جمله قابل شنيدن نبود. چرا که اصولا بايد به چه روشی ، جز مطالعه و تحقيق و اندکی آمادگی تاريخی و سياسی ، کانديدا را انتخاب کرد که وی بدون ابزار لازم بوده و نمی توانسته کسی را بشناسد ، اما در اين مرحله ، ديگر عناصر حاضر در صحنه ، همگی انسانهايی مشهور و دارای سابقه و به معنای تمام کلمه ، رجل سياسی بودند.

اينجا حکمت گنجاندن کلمه رجل سياسی خود را نشان می دهد. و همينجا است که درک بچه گانه و سخيف و عدم درک روح قانون اساسی در جريانات اپوزيسيون ، طاغوتی و ضد انقلاب و کوچک و کوتوله بودن آنها در مقابل مقام قانون گذار در جمهوری اسلامی روشن می شود. رجوليت ، نه تنها فقط به معنای مرد بودن گذاشته نشده ، بلکه به آن معنا است که اين مرد ، بايد کاملا در فضای سياسی کشور، برای مردم نام آشنا باشد تا مردم از کارنامه ، تعلقات و سلايق سياسی او اطلاع کامل داشته باشند و در صورت انتخاب ،ُ به صحت انتخاب خود رجاء و وثوق کامل .

حال می بينيم که کوتوله های سياسی ، موضوع را يک نوع تبعيض جنسی مردانه يافته اند . همان چيزی که هميشه گفته ام . اينها هيچ وقت اين نظام را درک نخواهند کرد. که اگر اين رخ دهد ، فقط يک اتفاق می افتد و آن اينکه به اين نظام ايمان می آورند .

بگذريم .

جدولی از طريق ايميل بدستم رسيده که بسيار انرا خود و مناسب ديدم .

اول اينکه دارای محتوای سالمی بود و دوم اينکه برای مخاطبان جبهه اصولگرايی ، کاملا راهگشا .

بايد به عناصر مختلف نمره بدهيم و بعد ارزیابی خودمان را ملاک قرار دهيم . توکل بر خدا . انشاء الله که خير است. اين جدول را از اينترنت بگيريد و پرينت کنيد و سعی و تمرين کنيد که بتوانيد دقيق ترين نمرات را به نامزدها بدهيد. يا حق.


 
 
 
تبلیغ ویـژه