الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

يک حرکت انقلابی
ساعت ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ خرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

هنوز حتی يک ساعت فرصت استراحت از يک سفر هزار و جهارصد کيلومتری را پيدا نکرده ام . بسيار خسته ام و هنوز به منزل نرفته ام . شايد بعد از نوشتن اين پست به خانه بروم . اما با ديدن چند چيز در وبگردی ، ضرورت نوشتن اين چند خط را احساس کردم . شايد بتوانم در مسنجر هم خبر را به همه برسانم . همه تان خبر را به همديگر برسانيد. بايد يک يا علی مردانه بگوييم ...

 

وبلاگی بنام آنتی منافق تاسيس شده و خواستار اجرای عدالت علوی در حق موسسين سايتها و وبلاگهای ضد دينی و ضد اخلاقی شده است. تا آنجا که خبر دارم ، يکی از اين - آخر انسان می شود گفت به اينها ؟ - نمی دانم چی چی ها ، اسمش مجتبی سميع نژاد است و مثل اينکه توسط قوه قضائيه دستگير شده . چند وقتی است که وبلاگ نويسهای سکولار هم بی هيچ دليلی ادعا می کنند که طرفدار اجرای عدالت شده اند اما وقتی نوع عدالت مد نظرشان را می فهمی ، می بينی که منظورشان همان هرج و مرج و بی عدالتی است. يعنی مجرم و بی گناه هر دو برابرند و هيچ کدام نبايد محاکمه شوند !

سکولارها می گويند خواستار عدالت برای سميع نژاديم اما فقط خواستار آزادی بی قيد و شرط او هستند ! اما مگر عدالت چنين معنايی می دهد ؟ عدالت يعنی محاکمه عادلانه . يعنی قرار گرفتن هر چيز سرجای خودش.

حالا ، رفته ام و در آنتی منافق امضاء کرده ام . اينجا هم متن را دوباره می آورم . شماها هم نشان بدهيد که اگر بچه مسلمانهای اينترنت نيت کنند و نيتشان هم پاک باشد و خدا را هم تنها حامی خودشان بدانند و باور داشته باشند اينترنت که هيچ ، دنيای غير سايبر را هم به تسخير خودشان در می آورند. من که تمام توانم را می گذارم . از همه تان هم توقع دارم . ادعا زياد بوده . يکبار در فضای سايبر برای هميشه بايد نشان بدهيم که چه کسی هستيم ، چه می خواهيم و مرز آلودگی و پاکی چقدر شفاف و روشن است.

بسم الله الرحمن الرحيم

محضر مبارك رياست محترم قوه قضائيه حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي

سلام عليكم

جناب آقاي شاهرودي!
در زماني قرار داريم كه تمامي تلاش‌هاي دشمن در زمينه تبليغات و ضد تبليغات سياسي براي زير سئوال بردن مشروعيت نظام جمهوري اسلامي و نفي جمهوريت اين نظام، به دليل بصيرت و هوشياري ملت ايران، بي‌نتيجه مانده است.به همين دليل دشمنان دين و ملت ايران، در داخل و خارج از كشور، به نام آزادي و تحت لواي واژه مقدس آزادي بيان و انديشه، حملات بيشماري را برعليه دين مبين اسلام و مباني عميق و توحيدي آن دين حنيف آغاز نموده اند.

اين حملات كه اخيراً از شبكه هاي ماهواره اي و شبكه هاي ضد انقلاب فارسي زبان انجام مي شود، جديداً شكل تازه اي به خود گرفته و آن هم از طريق شبكه عظيم و جهاني اينترنت مي باشد . دشمنان هميشگي دين و ملت ايران كه تا كنون هر راهي را براي ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي به كار برده اند و هميشه با ياري و نصرت خداوند متعال، تدبير و بصيرت مقام معظم رهبري و هوشياري مردم ايران ناكام مانده اند اينك عده اي مزدور وطن فروش و دين فروش را اجير نموده اند تا با نشر عقايد ضد مذهب در سايت‌ها و وبلاگ‌هاي ضد اسلامي و ضد انقلابي و ايجاد شبهه هاي ديني در ميان جوانان مسلمان ايران و اهانت به باور هاي ديني و ملي مردم اين آب و خاك هر چه بيشتر كينه و دشمني خود را نه تنها به دين اسلام، بلكه به مردم اين مرز و بوم اثبات كنند.

اين جريان تا آن جا وقاحت را به حد اعلا رسانده است كه ضمن اهانت به ائمه معصومين ( عليهم صلوات الله )، كتاب خدا قرآن مجيد، حضرت ولي عصر ارواحنا فداه و باور هاي ديني، خون به ناحق ريخته شده هزاران تن از جوانان اين سرزمين، ايثارگران و جانبازان، رهبر معظم انقلاب و برخي مسئولين متعهد نظام جمهوري اسلامي را نيز آماج اتهامات و ادعاعاي دروغين خود نموده اند، تا باز ديگر زهر كينه ديرينه خود را به دين و مردم اين كشور بريزند.در اين ميان نيز عده اي مزدور جاهل مانند مجتبي سميعي نژاد هم با آنان همراه گرديده اند و در اين پروژه منفور، دين، دنيا و آخرت خود را به دنياي ديگران فروخته اند و مَثَل آيه كريمه‌ "خَسِرَ الدُنيا وَ الآخِرَة" شده اند

جناب آقاي شاهرودي!
ما امضاء كنندگان اين نامه ضمن محكوم نمودن هتاكي هاي مجتبي سميعي نژاد نسبت به باورهاي عميق ديني ملت ايران، رهبري انقلاب و اركان نظام جمهوري اسلامي و ... خواستار محاكمه اين فرد و افرادي كه همانند وي به توهين افترا و نشر اكاذيب
مي پردازند هستيم

جناب آقاي شاهرودي!
با توجه به سابقه درخشاني كه از حضرت عالي سراغ داريم و با توجه به مجاهدت هاي بي دريغ حضرت عالي در دفاع از اسلام عزيز، حريم اهل بيت عليهم صلوات الله و كيان انقلاب اسلامي و همچنين دفاع از خون هزاران مسلمان كه به وسيله استكبار و ايادي آن در ايران و اقصي نقاط جهان به ناحق ريخته شده است، خواستار محاكمه مجتبي سميعي نژاد و افرادي همانند وي
هستيم و از شما تقاضا داريم تا بدون تخفيف و مسامحه وي را به مجازات عادلانه هتاكي ها و اهانت هايش برسانيد
والله عزيز ذو الإنتقام 

--------------
پی نوشت ها : عدالت ؟ يا فرار از عدالت ؟!

برای آشنـايی بيشتر با مجتبی سميعی نژاد ، محتوای وبلاگهايش و اهداف پشت پرده ء حاميان او، ‌اينجا را حتما بخوانيد . گروه حديد مطلب کاملی در مورد سميعی نژاد چند وقت پيش نوشته است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه