الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

بدون شرح...باشرح -پستی که سرور پرشين پاکش کرده بود و بازيابی اش کردم
ساعت ٥:۱٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ خرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

اگر دوست داريد بدانيد دور جديد جنگ روانی طرفداران هاشمی و معينيانی که حيات و ممات خود را در يد قدرت هاشمی می بينند چگونه شکل گرفته است به اين تصاوير BMP که از يک وبلاگ سياسی رفيق معين گرفته ام خوب نگاه کنيد ومطلبشان را بخوانيد. مهر تاريخ را هم دقت کنيد . کاملا مطالب جديد است. تحليل خودم را هم خواهم نوشت.

اما اگر دوست داريد بدانيد ارزيابی خودشان از شدت و قدرت همين جو سازی چيست و چقدر آن را موثر می دانند اين يکی را ببينيد .

اما اگردوست داريد که ببينيد راست ماجرا چيست و وضعيت روحی و برنامه و ارزيابی حقيقی شان چيست اين يکی را ببينيد.

وقتی همه ء اين لينک ها را از صفحه ء حسين درخشان پيدا کرده ام ، ديگر شکی در اين موضوع باقی می ماند که اينها تفاوت ايدئولوژيکی با هاشمی ندارند؟ البته جالب است که عناوين را طوری تنظيم کرده که بوی حمايت از هاشمی ندهد .

بله.

بدنبال ايجاد فشار بکمک کروبی اند. چرا کروبی؟ چون کربی درفاصله دوم و سوم قرار دارد و می توان بکمک او جوسازی کرد. پتانسيل مناسب اين کار و لريسم کافی را هم در خود دارد. اما معين : نه محمل کافی و نه پتانسيل کافی ! اگر می شد با معين اين کار را ميکردند. اما شرمنده.

اين دفعه حرفشان چيست‌؟ واقعا دست از توهم مقبوليت خودشان بر نداشته اند ‌؟ اشکال ندارد. با هم صبر بايد کرد. ما که هميشه اهل صبر بوده ايم و هميشه گفته ايم که اين روند ادامه خواهد داشت.

حالا خودم گزارش وضعيت را از نگاه خودم بدهم . از روی اين تحليل و گزارش ، می توانيد نکته > انحرافی ای را که در آن نمودار کذايی گذاشته شده بود درک کنيد. نکته ای که بکمک وزارت کشور امکان القاء آن ايجاد شد. اما با دقت به يک نکته ظريف که در توضيح من هست همه چيز روشن می شود:

صبح داشتم اخبار را در خانه نگاه می کردم . ديدم که سخنگوی شورای نگهبان در يک تماس تلفنی ، آراء را با حجم ۲۴ ميليون اعلام کرد و احمدی نژاد در آن نفر دوم و کروبی سوم بود. اين اولين گزارش آمار انتخابات بود که می شنيدم . ناگهان بخش خبری رسمی ساعت ۹ - اگر اشتباه نکنم - در يکی از کانالها شروع شد ويک ارتباط مستقيم خبری با وزارت کشور . ناگهان جامعه آماری موجود، ۱۹ ميليون نفر و احمدی نژاد سوم و کروبی دوم شد! برادر کوچکم بسيار ناراحت شد. من بسيار تعجب کردم . گفتم احتمالا اين آمار عقب است. گفت مگر نديدی همين الان اعلام شد. گفتم نه . شورای نگهبان احتمالا سريعتر شمارش کرده . مگذ نمی بينی جامعه های آماری پايه جابجا شده . کمی صبر کرديم . ناگهان در همان بخش خبری ، خود مجری همان بخش خبری که خودش با وزارت کشور ارتباط مستقيم گرفته بود ، خبر ديگری مبنی بر حجم ۲۴ ميليونی و دوم بودن احمدی نژاد و سوم بودن کروبی قرائت کرد.

در بخش های مختلف خبری می ديديم که آرای تهران و اصفهان و قم و مشهد هنوز اعلام نشده . تعجب روی تعجب!

خوب . اين کار ها يعنی چه ؟

کم کم مشکوک شدم . با رفقايم تلفنی صحبتمان شد. بعضی ها حسابی داغ کرده بودند. صحبت کرديم وصبت کرديم وصحبت کرديم و ناگهان يک لامپ - عين توی کارتونها روی سر يکی روشن شد - گفت که احتمالا ماجرا از اين قرار است که چون کروبی آرای پراکنده و سريع الشماره در شهرستانها دارد ، احتمالا اين آمارها ابتدا آمارهای شهرستان است و آمارهای شهرهای بزرگ هنوز بدست نيامده . از طرفی يکياز بچه ها از شورای نگهبان می گفت که يکساعت بيشتر از شمارش و اعلام نتايج قطعی حوزه های تهران واصفهان می گذرد و در تهران رای احمدی نژاد ۱۰ برابر کروبی است. در اصفهان هم نتايج عجيب بود وبا آمارهای وزارت کشور نمی خواند. شريف نيوز هم که پشت هم خبر و خبر.

دوزاری ها آرام آرام برای همه در کشورشروع شد به افتادن !

اين خبرها را بخوانيد :

نتايج شمارش با جامعه آماری ۲۰ ميليونی :  http://sharifnews.ir/?6833

نتايج شمارش با جامعه آماری ۲۴ ميليونی : http://sharifnews.ir/?6837

تحليل فوری جامعه آماری ۲۸ ميليونی : http://sharifnews.ir/?6844

مقايسه وضعيت احمدی نژاد در تهران با بقيه نامزدها : http://sharifnews.ir/?6842

و حالا ارزيابی ها از عملکرد سئوال برانگيز وزارت کشور شروع شد :

اولين اعتراض خبری : http://sharifnews.ir/?6841

اولين انتقاد آرام : http://sharifnews.ir/?6845

و اولين موضع گيری : http://sharifnews.ir/?6848

***

اين يک جنگ روانی جديد است.

 آنهايی که در احد فکر کردند در نيمه راه جنگ را برده اند و اولا از توجه به خداوند تعال غافل شدند و امر رسول حکمت و عزت و مصلحت را به فراموشی سپردند و تنگه را رها کردند ، موجب شهادت حمزه عموی پيامبر نيز شدند و رسول اسلام (ص) را نيز تا مرز شهادت و اسلام را تا مرز هدم پيش بردند. علی نيز بيش از هفتاد زخم برداشت. حواستان را جمع کنيد. طرفداران اصلی هاشمی و معين يکی هستند . اما نيروهای هيچکدام يکی نيستند. يادتان باشد که طرفداران خورده پای هاشمی و معين همديگر را روز آخر تبليغات چه کتکی در خيابان ولی عصر پايين تر از ونک زدند . جالب اينجاست آنها که زدند طرفداران هاشمی و آنها که خوردند طرفداران معين بودند. اما امروز بسمت‌انها خواهند رفت و آنها را بسمت خود خواهند آورد .

در خيابان و کوچه و تاکسی و صف شير و گوشت و مرغ و نان و پنير ، ديدم که براه افتاده اند و مانند ستون پنجم در دهه دوم انقلاب در گوش مردم مجيز می خوانند.

ساکت نمانيم و باادبی گزنده و آميخته به شوخی جنگ روانی انها را بر آب کنيم . جواب بدهيد . ساکت نمانید. اما ادب و شوخی را فراموش نکنيد. يا حق

***

با استخاره ء قرآنی که روی شمارنده ء وبلاگم گذاشته ام استشاره ای کردم . اين آيه شريف آمد:

﴿ بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

الْيَوْمَ أُحِلَّ لَكُمُ الطَّيِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حِلٌّ لَّكُمْ وَطَعَامُكُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ مِن قَبْلِكُمْ إِذَا آتَيْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ وَلاَ مُتَّخِذِي أَخْدَانٍ وَمَن يَكْفُرْ بِالإِيمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِي الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِينَ ﴿ 5 المائدة


 
 
 
تبلیغ ویـژه