الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

پس لرزه های تسونامی احمدی نژاد
ساعت ٩:٠٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٧ تیر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

کامنت های جالب و محل تاملی دارد اين روزها برای بچه بسيجی ها می رود. قشنگ ترين آنها که شايسته ء جايزه ء سنگ پای پنج ستاره بوده و از سوی من به آن اعطا می شود اين بود. خدايی ببينيد چی می گويد . عينا از روی آخرين افاضات آقای رامسفلد کپی شده است :

۷۰ درصد مردم انتخابات رو تحريم کردندو پروژه تحريم کاملا موفق بود. وقتی عده زيادی در نهادهای اجرايی انتخابات بجرم تقلب دستگير می شوند و آمارهای اعلام شده از شورای نگهبان و وزارت کشور با اختلافات و تغییرات ناگهانی و چند میلیونی در ظرف چند دقیقه مواجه می شود و حوزه های رای گيری در مقايسه با انتخابات سال ۸۰ بسیار خلوت تر می نمايد، چيزی جز تقلب محض و رای سازی های ميليونی بجای نمی گذارد. تمام انتخابات تقلب و رای سازی بود و اين حقيقتی است که امروز در اتوبوس و تاکسی دهان به دهان می گردد .

رامسفلد هم همين حرف را می گفت !

گفت مردم ايران احمدی نژاد را نمی خواهند . اما شرودر آلمانی گفت ما بايد به خواست مردم ايران گردن بنهيم و اروپا بايد به روشنی مشخص کند که با خواست مشروع ايران در استفاده صلح آميز از انرژی هسته ای موافق است.

آن چيزی است که در اتوبوس و تاکسی دهان به دهان می گردد اين است که احمدی نژاد اگر از جان خودش نگذشته باشد پيروز و موفق نمی شد و در ادامه هم نخواهد شد . تهمت ، حربه ای زنگ زده عليه بچه مسلمانها است. يادتان رفته تهمت تير خلاص زن را ؟ اين حرفها تازه اولش است.

اگر شماها می دانستيد که در اتوبوسها و تاکسيها دهان به دهان چه چيزی واقعا دارد می گردد که اينقدر در خصوص انتخابات دچار آچمز نمی شديد ! احمد شيرزاد در شرق نوشته بود دستشان زير ساطور رفته و قطع شده اما اين ضربه آنقدر شديد و ناگهانی بوده که هنوز نفهميده اند چه بلايی سرشان آمده . بالاخره مردم ايران به شما يک نکته را حالــی کردند و آن اينکه اگر بخواهيد با دماسنج غربی وضعيت ايران را درک کنيد ، فقط می توانيد وضع هوا را پيش بينی کنيد - بقول بی بی سی . - و می گويم که اگر روالتان همين باشد ، بايد منتظر شوکهای بعدی هم باشيد.

شما ضد انقلابها در عمرتان تا بحال نتيجه يک انتخابات را شده که بالاخره قبول کنيد تا اين بار ، بگوييم رد کرديد ؟ تا بحال يک انتخابات نبود که محتوايی که نپسنديد داشته باشد و بعد هم شما سنگ پای قزوين بودن - با کمال عذرخواهی از هموطنـان آن خطه - را کنار بگذاريد و نتيجه را قبول کنيد ؟ رفراندومی هم که خيلی عشقش را هم داريد از اين قاعده مستثنی نيست و شما عمراْ نتيجه ای را که دوست نداشته باشيد به رسميت بشناسيد.

می رويم سراغ کامنت بعدی که او هم همين نشان سنگ پــای پنج ستاره را از من دريافت کرد:

ابوذر کجايی؟ هرچی به حاج حسن زنگ زدم جواب نداد. شمام معلوم نيست کجايی. من ۷۸ تا شناسنامه دارم که هنوز رای نخوردن. می ترسم نرسم همه اش رو رای بدم. با من يه تماس بگير . اين پيغام رو هم زودتر پاک کن.

اين کامنت ، همان بوی گندی را می دهد که کامنت قبلی می داد . يعنی دامن زدن به شايعه تقلب در انتخابات و سند سازی برای آن... همه اسنـاد شما در مورد موضوع مد نظرتان همين مدلی است ؟ قسمت بسيار توپش اينجاست : اين پيغام رو هم زودتر پاک کن ! چيچی رو پاک کن ؟ سوتی به اين باحالی ؟ خدا پدر و مادر پرشين بلاگ را در اين يک مورد بشدت بيامرزد که کامنتی را که نوشتی خودت نمی توانی پاک کنی ! حالا حالا ها با اين پيغامت کار دارم . پاک کنم چيکار ؟ يکی نيست بگه مردم عادی برای دادن يک دونه رای حدود چهل دقيقه وقت لازم داشتند اونوقت هرنفر بخواهد حدود ۸۰ رای با ۸۰ شناسنامه بدهد چقدر وقت لازم است ؟ يک کمی هم برويم تو نخ تناقض های کامنت پنج ستارهء بالايی با اين يکی پنج ستاره ، ماجرا چاپلينی تر هم می شود !

اين ها را ول کنيد.

ببينيد اين تندر چقدر از دستگيری بمب گذارها ناراحت است - آقا راستی چی شد ؟ جدی جدی گرفته اند اينها را؟ ای ول ! :)) -

چی شد ابوذر خان؟! نگفتی چرا جلو قاچاق فروشان مواد مخدر رو نمیگیرند؟ وقتی کمتر از یک روز بمبگذاران رو شناسایی میکنند چطور نمیتونن این قاچاقفروشایی رو که علنا و جلوی روی همه مردم (مثلا میدان انقلاب و ولیعصر و پل سید خندان و ...) مواد مخدر میفروشند بگیرند؟

اولا وزارت اطلاعات دولت اصلاحات ! بايد جواب بدهد اصلا چرا اين بمب گذاريها انجام شد . دوما بايدجواب بدهد چطور به اين زودی دستگير شدند. بعد هم بايد بگويد اگر دستگير شدند چرا ضدانقلاب خبر دارد و بچه مذهبی ها نه . و بعد هم ، آقا اصلا راست می گه. پس وزارت اطلاعات دولت اصلاحات چرا جلوی مفاسدی مثل فساد و فحشاء و باند بازی و رانت خواری و مفساد اقتصادی و اعتياد را نمی گيرد. يک حرفی زد اين تندر باز پاچه ء وزارت اطلاعاتی به تيغ گير کرد که بی.بی.سی او را شفاف ترين سيستم امنيتی ناميده است ! بدبخت وزارت اطلاعات ما که مرود تاييد بی.بی.سی قرار بگيرد ! ديدی تندر خان ؟ حرف می زنی برای خودتان دوباره مسئوليت می سازی ؟ راستی تندرخان . از اعضاء آن شبکه محترم چاپ شبنامه به نام دکتر احمدی نژآد که در اصفهان دستگير شدند چه خبر ؟ شما که اخبار پشت پرده ات خوب است. اين را هم بريز بيرون خب. :))

و اما با بچه حزب اللهی ها.

مواظب گوهر گرانبهای انتخابات باشيد. طعم شيرين شصت ميليون رای در کام مردم نبايد تلخ شود. اين امر رهبر معظم انقلاب و مقتدايمان است. ضمنا : هرکس را هم که ديديد به اصل انتخابات حمله می کند به هيچ وجه ازش نگذريد. بسيار مودبانه ،‌با  آرامش ، با دريايی از استدلال غرقش کنيد تا مردم خودشان بانگاههايشان او را محاکمه کنند . من خودم هربار يکی از اينها گيرم می آيد و براحتی جواب می گيرد نگاهها و احساس مردم در خصوص او را به خوبی متوجه می شوم . مردم فوری ياد موقع انتخابات و نوع تبليغات عليه احمدی نژاد می افتند.

همين . استدلال کنيد و با آرامش جواب بدهيد. مردم بقيه اش را استادند. :))
(اگر راننده تاکسی طرف را قيمه قرمه نکند خوب است. :) )

ضد انقلاب هم مثل آقای احمد شیــرزاد منتظر پس لرزها هی تسونامی احمدی نژاد در دستگاههای نفتی ،‌ اقتصادی ، فرهنگی و سياسی و حملهء موج اعتدال برای حذف برنامه زيری های غير علمی و عناصر رانتخوار و مفسد باشد . بيادتان باشد پس لرزه ء پس از زلزله بسيار مخرب تر از خود زلزله است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه