الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

خيلی خلاصه ... وزارت اطلاعات در کانادا ؟!
ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

خيلی خلاصه بگويم ، صرف نظر از همه مطالبی که هودر در صفحه اش می نويسد ، چيز عجيبی در آن می بينم و آنهم اينکه بشدت دقيقا سياست خارجی و امنيتی وزارت اطلاعات دولت آقای خاتمی را دروبلاگش تعقيب می کند.

همه ما وزارت اطلاعات و سليقه ونوع نگاهش را می شناسيم و در حوزه سياست خارجی و داخلی ذائقه وخط مشی آن را درک می کنيم و خصوصا می توانيم وضعيت حاضر وزارت اطلاعات را نيز در فضای سياسی معاصر درک کنيم ، اما نمی توانم بفهمم چطوری وزارت اطلاعات می تواند با يک ناصبی ، که فاطمه زهرا سلام الله عليها را با آلوده ترين زنهای هرزه ء مستهجن العياذ بالله مقايسه کرده ، قرآن را به تمسخر می گيرد ، همجنسبازی را خودش وزنش هردو قبح زدايی می کنند و همجنس بازها را آدمهای بدی نمی دانند و بارها از ماجراهای ميگساری و مشروبخواری اش تعريف می کند و عليه امام و رهبری و تمام نظام موضعگيری می کند و... کنار بيايد؟

البته ، و صد البته ، وقتی دو تا چيز يادم می آيد ، کمی برايم اين موضع قابل هضم تر می شود. اينکه درخشان آدم بی.بی.سی بوده و هست و از آنطرف بی.بی.سی هم ، وزارت اطلاعات دولت جناب خاتمی را شفاف ترين سيستم اطلاعاتی جهان می داند !

ول کن ! تروخدا ببين اطلاعاتی های ممکت ما کی ها شده اند ! بيچاره لفظ سرباز گمنام ! من که قبلا حالم از اين وزارت اطلاعات اين تيپی بد می شد وای بحال حالا !


 
 
 
تبلیغ ویـژه