الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

افشاگريها رو حسين کچل زياد شده !
ساعت ۸:۳٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۳ امرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

توپ توپ سرم شلوخه ! :))

يک کلومه بگم : شارژ شارژم . چرا ؟ چون کار می کنه ! همين . جواب می ده . کار می کنه .

يک کلومه ديگه جون حاجی ! اين حسين کچل را داريد هواشو ؟ ديروزی نقد همين رفيق همپالکی اش خوابگرد در مورد ورود و خروج بی دردسرش به تهران را هم لينک داده بود و هم زيرش نوشته بود هوشمندانه ، حالا ببينيد چه فحشهايی که به روش خودش به همين رفيق خودش نمی دهد. بوی وزارتی می دهی حسين آقا بی برو برگرد ، کوتا بيا دادا ! يک چيز ديگه هم بگم . اگر يادتان باشه وزارت اطلاعات بنا بر آنچه که در اخبار منتشر شد در نظرسنجی ها بنفع هاشمی نظرسازی می کرد. اين را بگذاريد کنار نظرسازی حسين درخشان که مثل يک اطلاعاتی تيز بين ، قشنگ نوشته بود دوم خردادی ها ديگر پايه اجتماعی ندارند و چرخ پوپوليزم ديگر نمی چرخد و از سوی ديگر ، اگر خوب يادتان باشد اوهم در نظرسنجی ای که منتشر کرده بود به نفع هاشمی بوق زده بود. می گيرين که قضيه رو ؟

ولی می گما يک چيزی يادم افتاد. يادتونه پيش بينی حسين کچل در مورد انتخابات را‌؟ آخرش نگفتم که اينها هم فهميده اند که هيچ پايه ای ديگر در اجتماع ندارند ؟ ديديد تحليل من در مورد نظرسازی بودن نظرسنجی ای که اعلام کرده توپ توپ درست در آمد؟ ديديد گفتم می خواهند ما را به اين فکر بياندازند که از آقای هاشمی می خواهند حمايت کنند‌؟ آخرش هم البته اين يکی را نخوانده بودم که نخیر ، رسما ! و علنا خواهند آمدو صاف ، خجالت هم نخواهند کشيد و برای قدرت هم که شده ، از هاشمی حمايت خواهند کرد. ای ... البته گذشت ولی عجب روزهايی بود. به اميد فردای بهتر.

آقا ولی توپ توپ شارژم . تکنيک بيستيه اين .... هــــــــــــا ! يه نمه جلوتر بريم همه ء طيف را جواب خواهد داد . تا اينجاش هم توپ توپه ! همينش هم عاليه . ولی کل طيف را اگر برسيم چی ميشــــــــه وووووی ! می دونم انصافا جواب می ده . چشم بروبچ وزارت دفاع آمريکا در بياد نمی گم تا بميرند از فضولی ! به همچنين عزيزان گل گلاب ضد انقلاف ! چشتون کور . ولی خدايی کار می کنه آقا شارژ شارژم به کی بگم :)) مرديم از کيف و حال ! نتيجه شيشماه کار داره جواب می ده خب ! آقا من وختم ! تمومه. بريم بريم که کار داريم اساسی !

***

دو تا چيز زير اين لوگوی وبلاگم هست که يکيش چند وقتيه هست و ديگری را همين الان از پارسی بلاگ هديه گرفتم . دمشون گرم . خدايی کارشنا را بلدند. وبلاگ من در موعد اذان به افق تهران ، اذان خواهد گفت. اوقات شرعی را هم که می بينيد. دم همه بروبچ عزير پاری بلاگی گرم . خدا خيرشان بدهد که بچه مثبت های وبلاگستان هستند. روی اين خط اعلام ساعت تا اذان بعدی کليک کنيد تا متوجه ماجرا بشويد.

 

کد اين اذان را از صفحه وبلاگ آقای مهندس فخری مدير پارسی بلاگ هم می توانيد برداريد . هرکس دوست دارد وبلاگش مزين به اوقات شرعی شود و در موعد مقرر اذان هم بگويد ، کد را در قالب وبلاگش هرجا که دوست داشت قرار بدهد . همينطور که می بينيد مثل پست هم قرار می گيرد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه