الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

وقتی خودتون اينجوری می گيد...
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز شنبه ۸ امرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

اين ها را کی نوشته ؟

کسی غير از حسين درخشان؟!

همه‌ی حرفها درست، یک نفر برای من توضیح بدهد اگر گنجی هنوز پس از چهل و سه روز در اعتصاب غذاست پس چطور می‌تواند راه به راه نامه های به اين بلندی بنویسد؟پس یا واقعا گنجی سوپرمن است و بدنی بیش از معمول قوی دارد (آدم‌های عادی پس از حدود سی و سه روز بیهوش می‌شوند)، یا اینکه کسی دیگر این نامه‌ها را برایش می‌نویسد. حالت سوم را هم نمی‌گویم که بیشتر از این فحش نخورم.

مثل تمام جريانات ضد انقلاب ، در حوزهء وبلاگ هم ، ضد انقلاب وقتی دو نفر است اختلاف می کند و وقتی ۳ نفر می شود ، انشعاب ! اصلا من کاری به بحثهای سبک و بی مغزشماها ندارم . می خواهم بپرسم اگر اين حرفها را از يک حزب اللهی می شنيديد چی می گفتيد ؟

 

گنجی که عمری را در مسئوليتهای مهمی در وزارت فخيمهء اطلاعات سپری کرده و در کنفرانس برلين هم خود ضد انقلاب نگذاشتند حرف بزند ، چون سابقه ء سپاه و وزارت اطلاعات داشت ، حالا شده کسی که برايش لوگو می سازند و نظام را تهديد می کنند !

بقول يکی از بچه ها خانم جيمزباند حقوق بشری هم از پشت بام بيمارستان ميلاد با کمک يک احتمالا سارق يا هر چيز ديگر بوسيلهء يک شاه کليد از راه پله های اظطراری بيمارستان می خواسته بالا ی سرش حاضر شود . خب يکی هم بمن بگويد چرا. چرا يواشکی ؟ چرا دور از چشم ماموران و مردم ؟ چرا وقتی دستگير شده چهرهء خود را پوشانده ؟

ماجرا چيست ؟ اين بنده خدا که زبون بسته اسم هم ندارد بجای اسم برای خودش ... را انتخاب کرده آمده و ما را در صورت مرگ گنجی ، تهديد می کند .

چه خبر است . خب اگر خبری هست زودتر بگوييد ! بازی ترور جديدی را شروع کرده ايد ؟ سعيد حجاريان دوم قرار است ساخته شود ؟ قتلهای زنجيره ای بعدی ؟...  مطوئنا خبری است . زودتر بگوييد که گوش ماها حسابی تيز شده .


 
 
 
تبلیغ ویـژه