الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

James Bond (جيمز باند) حقوق بشری!
ساعت ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

به نقل از صفحه ء جنبشی استشهادی :

مثل اینکه دوستان آقای گنجی بیشتر از خودش میل به اعتصاب غدای ایشان دارند! کار به جایی رسیده که خانم حقوق بشر برای ترغیب ایشون به احتمالا ادامه ی اعتصاب غذا یا هر حماقت دیگر  از جیمز باند چیز یاد گرفته بخوانید شرح ماجرا را :

شيرين عبادي كه اين روزها به خاطر تلاش براي اغواي گنجي و ورود دزدانه به بيمارستان ميلاد در مظان اتهام است، مبادرت به تحريف محتواي خبرهاي مستند كيهان كرد.


وي در گفت وگو با راديو آلمان ادعا كرد روز جمعه همراه يوسف مولايي و همسرش به طور عادي به طبقه دوازدهم بيمارستان ميلاد مراجعه كرد و با كسي درگير نشد و صورتجلسه اي هم تنظيم نگرديد، و افزود: علت اين كه كيهان عنوان كرده بعداً نام همراه من آقاي سلطاني كشف شده، اين در حقيقت مقدمه اي است براي پرونده سازي عليه همكار محترم من آقاي عبدالفتاح سلطاني.
وي با تحريف خبرهاي كيهان اظهار داشت: «روزنامه كيهان در يك سناريوي مضحك بچگانه عنوان كرده كه من با شاه كليد از بالاي پشت بام طبقه دوازدهم ميلاد خودم را آويزان كرده ام و خواسته ام بروم ديدار آقاي گنجي كه دستگير شدم.» اين در حالي است كه در خبر كيهان چيزي درباره آويزان شدن شيرين عبادي از طبقه دوازدهم ميلاد نيامده بود.


برنده جايزه يك ميليارد توماني موسوم به صلح نوبل با تحريف خبر ديگر كيهان، به راديو آلمان گفت: عنوان كردند من از مقامات خارجي پول گرفتم كه به آقاي گنجي بدهم كه اعتصاب غذا كند كه بميرد و ايجاد بحران در جمهوري اسلامي شود. آقايان يك لحظه حساب نكردند كه گنجي پول بعد از مرگش به چه دردش مي خورد. اين ادعا آنقدر مسخره بود كه مورد تكذيب صريح آقاي گنجي و خانم ايشان قرار گرفت.


لازم به يادآوري است در خبر كيهان تصريح شده بود برخي از جمله وكيل اكبر گنجي در يك سناريوي طراحي شده و ديكته شده از خارج با تشويق اكبر گنجي به ادامه اعتصاب غذا در پي مرگ او هستند تا بتوانند از آن براي ايجاد فضاي تبليغي عليه جمهوري اسلامي استفاده كنند. پولي هم كه به بعضي ها داده شده، قطعاً چيزي از آن- و حتي خبرش- قرار نيست در اختيار اكبر گنجي قرار بگيرد. ضمن آن كه خانم وكيل معلوم نكرد موكلش كه در «قرنطينه كامل» بسر مي برد و دسترسي به روزنامه ها هم ندارد، چگونه توانسته خبر كيهان را تكذيب كند.

خاتمی: برای گنجی كاری نمی‌كنم

سید محمد خاتمی با تاكید بر اینكه برای اكبر گنجی كاری نخواهد كرد، رفتار وی را زمینه ساز مشكلاتش دانست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان سید محمد خاتمی رئیس جمهوری كه یك شنبه شب در آئینی تحت نام «سلام بر خاتمی» در مراسم تجلیل نمایندگان عرصه‌های فرهنگ و اندیشه، نمایندگان گروه‌های اجتماعی، انجمن‌ها و نهاد‌های مدنی و علمی و اهل فرهنگ و هنر از وی در سالن وزارت كشور سخن می‌گفت، در میانه سخنان خود با واكنش فردی در حاضران كه از وی در مورد اكبر گنجی می‌پرسید روبرو شد.


این فرد در هنگام صحبت خاتمی در میان جمعیت فریاد زد: آقای خاتمی برای گنجی چه كار می‌كنی؟ که خاتمی در پاسخ گفت: «هیچی». فرد مزبور دوباره فریاد زد «گنجی». خاتمی جواب داد: «بیشتر مشكلات از ناحیه خود این آقاست.»


خاتمی در این سخنان همچنین با انتقاد از نقاط ضعف اطلاح طلبان گفت: بخشهایی از اصلاحات اصلاً وضعیت تاریخی را درك نكردند و دچار شعار زدگی افراطی شدند و روح قهرمان پرستی را دامن زده و توقعات مردم را بالا برده بسیاری از اصلاح طلبان می‌گفتند ما شعار می‌دهیم بروید بجنگید بعد كه مشكلات رفع شد ما به عرصه می‌آییم.


وی اضافه كرد: بخشهایی از اصلاحات از جامعه دینی دور شدند و مخالفان از این مساله استفاده كردند و كار به جایی رسید كه وقتی من گفتم كه جامعه مدنی ریشه در مدینةالنبی دارد، روشنفكران مرا مرتد اعلام كردند.


خاتمی در پایان تاكید كرد: برای دفاع از آزادی، مردم سالاری و حاكمیت مردم و ایجاد خاورمیانه بزرگ اسلامی كه نظام مترقی اسلام بر آن حاكم باشد باید تلاش كنیم تا بتوان، روشنفكران را بر روی چارچوبی همه پسند برای تامین پیشرفت و منعویت به توافق رساند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه