الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

حق دانستن ، از نظر رجب آقا
ساعت ٤:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ امرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

بسم الله .

 

دیگر مگر اینکه اینجوری گیر بدهیم !

 

کامنت من از سانسور در آمد. مبارکه. :)) حالا می بینید یک وبلاگ حزب اللهی چه قدرتی دارد؟ البته آقا رجب احتمالا خواهند فرمود که طبق روال عادی !! پس از انجام نظارت استصوابی نظر مندرج شده ! البته همانطور که می بینید کامنت من سانسور شده و از آن قسمت افشاگرانه اش حذف شده . متن کامنت را با آنچه که من درج کردم مقایسه کنید و ببینید که کامنت دوم را کاملا رجب خان حذف کرده .صد رحمت به نظارت استصوابی شورای نگهبان ! :

 

" بسم الله . جناب آقای مزروعی. نوشته اخیر شما در مورد صدا و سیما برای من نکاتی قابل تامل داشت که ضرورت میدیدم کامنت کنم . اما از آنجا که شما با نظارت استصوابی مخالفید و معتقید که مردم هرزمان و هرجا می توانند نظراتشان را در مورد هرچیز بیان کنند دیدم که راهی برای کامنت گذاری برای شما نسبت به موضوع فوق الذکر وود ندارد و لهذا مجبور به درج کامنت در صفحه ء فوقانی هستم . در چند کلمه ء کوتاه عرض شود مکتوب دیجیتال شما قطعا از سوی کسانی حداقلی از تایید را برخواهد انگیخت که هرروزه ، خود را در چنبره ء روزنامه ، فخبمه ء شرق یا اسلاف آن دیده باشند و بنا بر توصیه ء شما و با عینک شما جهان بینی خود را شکل داده باشند . همچنین است که اگر همین افراد نیز عین متن گفتگو و صدای شما را نیز نشنیده باشند و به موارد بالا نیز متوهم . در این صورت است که شما می توانید آرزوی حداقلها را در همراهی از این صفحه داشته باشید. بحث زیاد و حتما فرصت شما ::برای امثال من :: کما فی السابق محدود . به نهار احتمالی خود برسید چون ممکن است بعدا معلوم شود من هم موقع نهار ، مزاحم شما بوده ام !

 

جالب اينجا است ايشان حتی به غلط های تايپی نظر من دست نزده اما تمام علامت های موردکاربرد در خط فارسی را حذف مرموده اند .از جمله علامت های تعجب و سئوال را !! :))

 

 و اما مابقی قسمت های سانسور شدهء نظر من توسط رجب آقا  :

 

" ... این سند مخالفت شما با نظارت استصوابی که به زبان مادری تان و برای خوانندگان اصلی و کامنت گذاران همیشگی وبلاگتان - احتمالا ! - درج شده است را هم یادم باشد در وبلاگم درج کنم. شاید برای اطلاع دوستان شما مفید باشد : 

 

 Your comment has been received. To protect against malicious comments, I have enabled a feature that allows your comments to be held for approval the first time you post a comment. I'll approve your comment when convenient; there is no need to re-post your comment.  "

 

 می گم رجب آقا ! اينکاره ای ها ! نه ؟! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه