الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ارزيابی صحيح از قدرت ملی
ساعت ٥:٠٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ امرداد ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

اگر کسی حاضر نباشد ، نتواند و قدرت اين را نداشته باشد که چتر آلوده خبری استکبار جهانی را بشکند و از مرزهای پروپاگاندای خبر و رسانهء استکبار بيرون برود نمی تواند به سادگی، در اين دنيای مالامال از اطلاعات مشکوک و بيمار ، مسير جرسان اصلی اطلاعات را پيدا کند. به سادگی ، در مورد فرد پيشنهادی برای وزارت علوم ، مطلب می نويسند و لينک می دهند. محتوای مطلب چيست ؟ جان عرض کند هيچی . فقط در مورد بند بيست و پنجم و بيست و  چهارم بيگورافی آقای زاهدی چيزی نوشته اند . حالا چرا بيست و خورده ای بند ناديده گرفته شده ، اين که معلوم است. باشد. خيلی دوست دارند ؟ ماهم بسادگی ، به همان منبعی که آنها استناد می کنند استناد می کنيم . سايت خدمت .

 

وزير پيشنهادي براي وزارت علوم و تحقيقات كيست؟

 

محمد مهدی زاهدی سال 1333 در كرمان متولد شده است وي مدرك ليسانس رياضي خود را سال 1358 از دانشگاه اصفهان ، مدرك فوق ليسانس رياضي خود را سال 1365از دانشگاه تربيت مدرس و مدرك دكتراي رياضي خود را سال 1369 از دانشگاه شهيد باهنر كرمان دريافت كرد.

 

بنابراين گزارش فعاليت ها و سوابق مدیریتی و اجرایی وي عبارتند از :

 

1- رئیس آموزش و پرورش شهرستان شهر بابک از سال 1361 تا 1362

2-  عضو شورای تحصیلات تکمیلی و پژوهشی دانشکده ریاضی

 

3- معاون پژوهشی و قائم مقام دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1373 تا 1376

4- عضو اولین دوره شورای اسلامی شهر کرمان از سال 1378 تا 1382

5- عضو هیات منصفه مطبوعات استان کرمان از سال 1378 تا کنون

6- عضو و رئیس دومین دوره شورای اسلامی شهر کرمان از سال 1378 تاکنون

7- عضو هیات مدیره انجمن حمایت از زندانیان استان کرمان

8- عضو هیات مدیره ستاد دیه استان کرمان

9- عضو شورای کتابخانه های عمومی استان کرمان

 

شايان ذكر است فعاليت ها و سوابق علمی (آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی) وي عبارتند از :

 

1- عضو آموزش و پرورش بردسیر ، کرمان از سال 1358 تا 1361

2- عضو انجمن ریاضی ایران از سال 1362 تا کنون

3- مربی دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1365 تا 1369

4- استادیار دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1369 تا 1373

5- دانشیار دانشگاه شهید باهنر کرمان از سال 1373 تا 1378

6- استاد دانشگاه شهید باهنر کرمان 1378

7- عضو انجمن بین المللی سیستم های فازی از سال 1370 تا کنون

8- عضو انجمن ریاضی کشور ژاپن از سال 1374 تا کنون

9- عضو آکادمی علوم نیویورک از سال 1376 تا کنون

10- استاد راهنمای هفت رساله دکترای ریاضی و 23 رساله کارشناسی ارشد ریاضی

11- عضو هیات تحریریه مجله سیستمهای فازی ایران

12- عضو هیات تحریریه چند مجله علمی ریاضی بین المللی

13- عضو کمیته علمی کنفرانس های متعدد داخل و خارج از کشور

14-  عضو و رئیس انجمن سیستمهای فازی ایران

15-  ارائه بیش از صد مقاله در کنفرانسهای علمی داخلی و خارجی

16- چاپ بیش از 85 مقاله در مجلات علمی بین المللی

17- سخنرانی علمی در کشورهای آلمان اتریش ارمنستان اسلواک اکراین ایتالیا چک چین ژاپن سوریه کانادا کره جنوبی مجارستان یونان ترکیه پاکستان روسیه هند و

18- داوری مقالات علمی در مجلات معتبر بین المللی و مجلات معتبر داخل کشور

19- انجام بیش از 26 طرح تحقیقاتی از جمله دو طرح ملی که دریکی از این طرحها نظریه جدیدی ارائه شده که هم اکنون دانشمندانی در کشورهای ژاپن کره و چین روی آن نظریه کار می کنند.

20- پژوهشگر نمونه دانشگاه سالهای  1374تا 1377

21- پژوهشگر نمونه استان سالهای 1375 تا 1378 

22- استاد نمونه دانشگاههای کشور سال 1375

23- انتخاب رساله دوره دکترا به عنوان رساله برگزیده دکترای ریاضی کشور در اولین جشنواره ریاضی دانشگاه تهران

24- انتخاب به عنوان مرد علمی سال 1997 تا 1998 توسط مرکز بین المللی کمبریج

25- چاپ بیوگرافی در کتاب بیوگرافی بین المللی کمبریج سال 1378

26- انتخاب و معرفی در لیست برترین ریاضی دانان جهان توسط انجمن ریاضی آمریکا در سالهای 1998 تا 2002

27- پژوهشگر نمونه دانشکده ریاضی سالهای 1380 و 1382

 

 

::يک چيز جالب ديگر :                                                       

بنده خدايی ، حتی اسم رجب علی مزروعی را بلد نيست و آن را رجبعلی مزدوری نوشته - که هرچه دقت کردم ديدم ربطی به کنار هم بودن کليدها ندارد ! - و آمده و برای من نوشته که :

نويسنده: قلی الله

دوشنبه، 24 مرداد 1384، ساعت 5:2

درود. وجدانا در پست قبلی آن کامنتی که به رجب علی مزدوری کردی (کامنت یا نظر را می دهند، نمیکنند!) خودت هم می فهمی چی نوشتی؟ مثل اراجیف هذیان گونه و مکرر بود. باز خدا پدر و مادر رجب رو بیامرزه که کلا سانسورش نکرد. یا اهورا مزدا

E-mail:  وارد نشده است

URL:  www.delavaran.com

 

خب.

ايشان اگر لا اقل خودش فهميده که در کامنت چی نوشته و جمله بندی های صحيح چگونه است لطفا دوباره کامنت بنويسد و پيشنهاد می کنم اول اسم آقای مزروعی را درست ياد بگيرد و ايشان را مزدوری ننامد . نکند دوست دارد ايشان اوشان را به چهارميخ بکشد؟ :)) البته از اهورامزدايی ها و هخا جماعت بيشتر از اين کسی انتظاری ندارد . ما هم همينطور.

قسمت قشنگ ماجرا وب ايشان است. بد نيست برويد ببنيد بدتر از آقای مزروعی اصلا روت ايندکس ندارد :)) قلی اللهی و يا اهورايی و اين بساز وبی ، چقدر به هم می آيند :))

:: برآورد قدرت :                                                              

 

البته من هنوز متوجه نشده ام فاکتورهايی که با کمک آنها می توان قدرت يک کشور را ارزيابی کرد از نظر جريانات اصلاح!طلب دقيقا چيست . چون دقيقا هر روز يک چيزی می گويند .

حوزه امنيت داخلی تا مدتی از نظر ايشان در تبليغات سياسی حائز اهميت نشان داده می شد . چتر امنيتی ج.ا.ا که کامل شد رفتند سر کميت وکيفيت نظامی استراتژيک . اين موضوع که تثبيت شد رفتند سر موضوع مقبوليت مردمی. اين هم که روشن است . ديگر معلوم نيست معيار ارزيابی و برآورد قدرت دفاع ملی از نظر آقايان چيست. حالا همه اينها به کنار ببينيد دوستمان آقا آرش چه می فرمايند:  

نويسنده: آرش

سه شنبه، 25 مرداد 1384، ساعت 0:3

اينکه ادم براورد درستی از قدرت واقعی خودش نداشته باشه خيلی خطرناکه. کسی که خودش رو خيلی قوی تر از اون چيزی که واقعاْ هست ببينه دست به هر کار احمقانه و خطرناکی ممکنه بزنه و جون و سرمايه خودش و خيليايه ديگر رو به خطر بندازه. خدا به مردممون رحم کنه. معلوم نيست چقدر سرمايه مالی و جانی اين مملکت بايد به خاطر خود بزرگ بينی يک عده به فنا بره.

خوب مسلم است که صورت اين بحث ، درست است. اما نکته اينجا است که چرا طرف مقابل برای چند هزارمين بار مطابق ارزبابی های دقيق ! دوستان اقدام نمی کند ؟ - و اصولا چرا تا بجال يکبار ارزيابی های دوستان ملی مشارکتی درست از آب در نمی آيد ! -  تا بحال برای صدمين بار ايران تهديد به حمله نظامی شده . اما تا بجال يکبار هم رخ نداده . قبل از ماجرای اصفهان ، قرار بود به ايران حمله کنند. حالا که کار دارد به نطنز می کشد و از اصفهان هم عبور کرده ايم از خودشان رفتاری نشان می دهند که حتی در بهترين لحظات مذاکره با تيم قبلی مذاکره کننده ايرانی خبری از اين رفتار نبود. تيتر ها و ليدها و متن اخبار خارجی هم که جالب است : مثلا :

هفته نامه تايم با درج مطلبي از مواضع خصمانه بوش در جريان تحولات جديد پرونده هسته اي ايران و عدم استقبال از پيشنهادات اروپايي ها نوشت: با توجه به اينكه آمريكا تعداد زيادي از نيروهاي خود را در عراق و افغانستان مشغول كرده است و هم اكنون توانايي هاي انساني و لجستيكي ارتش خود را كاهش داده است، تهران مي تواند هرچه مي خواهد واشنگتن را بازي دهد.

تايم با اشاره به اظهارات بوش مبني بر آنكه در صورت لزوم به ايران حمله نظامي خواهد كرد، نوشت: همه مي دانند كه بوش اين تهديد را فقط از روي سياستي قديمي به نام «بلوف» مطرح كرد و تهران بهتر از همه مي داند كه اين يك بازي است و مي تواند هرچه مي خواهد از آمريكا و اروپا امتياز بگيرد.

اين هفته نامه با اشاره به اينكه متأسفانه بوش تهديدهاي تو خالي خود را كنار نمي گذارد، آورده است: گرهارد شرودر صدراعظم آلمان نخستين كسي بود كه به خوبي نشان داد اين تهديدها بي فايده است و اعلام كرد از حمله نظامي بر ضد ايران حمايت نمي كند.

 

تايم نوشت: حمله نظامي به ايران كاملاً غيرعاقلانه است.  هم اكنون با افزايش قيمت نفت ايراني ها در پول شنا مي كنند. در واقع مي توان گفت: جسارت و گستاخي تهران نيز به همين دليل است كه قيمت نفت بسيار بالا رفته است.

 

جرج بوش در مصاحبه با تلويزيون رژيم نژادپرست صهيونيستي گفته بود: ايالات متحده و اسرائيل در اين هدف مشترك هستند كه اطمينان حاصل شود ايران داراي سلاح اتمي نباشد.

 

«هاوارد دين» رئيس كميته ملي حزب دموكراتيك و نامزد سابق رياست جمهوري اين حزب «جرج بوش» را شخصيتي بي اعتبار خواند كه نمي تواند اين سخنان را بيان كند. وي افزود: مشكل اين است كه بوش اكنون 130 هزار نيروي نظامي را در عراق زمين گير كرده است. وي توانايي هيچ كاري عليه ايران را ندارد و همچنين فاقد حمايت بين المللي براي انجام هر اقدامي است كه دليل آن، اشتباه بزرگ وي در دفاع از آمريكاست. بوش نبايد حرفي را بيان كند كه قدرت عمل به آن را ندارد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه