الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اين گروه خشن
ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٠ مهر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

این گــروه خشن

 

فوری ، چند تا خبر را کنار هم می گذاریم :

 

1-  حسین درخشان ، همانطور که در عکسهایی که رفقایش از او گرفته اند دیدیم ، با یک لباس سبز فسفری که در تمام عکسهای خارجی اش مشهور است ، به تهران می رود و در میدان هفتم تیر ظاهر می شود. وی از وبلاگ نویسان مبتذل نویس خارج نشین است. وی تلاش زیادی می کند تا در تهران ، توسط دادستانی عمومی و انقلاب تهران دستگیر شود. اما بنا بر اعلام خودش - با هماهنگی وزارت اطلاعات دولت وقت ، از کشور خارج می شود.

2-  حسین درخشان با زشت ترین لباسی که ممکن است یک انسان ایرانی بپوشد لباسی که با آن به هیچ رستورانی در ایران و بعضی رستورانهای آمریکایی انسان را راه نمی دهند در میهمانی شام رئیس جمهور احمدی نزاد در نیویورک حاضر شده است. وی فارغ التحصیل دبیرستان علوی است که بنا بر آنچه که خود و مسعود بهنود ذکر می کنند ، وابسته به تشکیلات انجمن حجتیه می باشد.

3-  زهرا کاظمی ، خبرنگار ایرانی الاصل کانادایی ، می میرد و جریانی تلاش می کند که مرگ او را به گردن دادستانی عمومی و انقلاب تهران بیاندازد. نامبرده در حال عکاسی از مراکز نظامی و امنیتی و زندان اوین، دستگیر شده بود.

4-  ماجرای قتلهای زنجیره ای ، برای انداختن ماجرای قتلها به گردن سپاه پاسداران ، طراحی شده بود. در یکی از جلسات سخنرانی عناصر دوم خردادی ، دستخطی جعلی از رهبری مرتبط با موضوع را پخش کردند که منجر به درگیری وبهم خوردن جلسه شد. کاظمی ، معاونت امنیت وزارت اطلاعات وقت ، کسی که با حکم خاتمی ( نه با حکم وزیر اطلاعات حجت الاسلام والمسلمین دری نجف آبادی  ) به این جایگاه منصوب شده بود، در بازجویی های اصلی خود ، هدف خود از اجرای ماجرای قتلهای زنجیره ای تقابل جدی با جریان ولایت فقیه و مقابله با رهبری اعلام می کند. وی، قبلا مدیرکل اطلاعات استان شیراز بود که پس از درگیر شدن با نماینده ولی فقیه در استان شیراز - حضرت آیت الله حائری شیرازی - از این مسئولیت خلع و با نظر آقای خاتمی به نهاد ریاست جمهوری رفته، دو ماه بعد با حکم معاونت امنیت ، به وزارت اطلاعات بازمی گردد . اقای حائری ، وی را منافق و ضد انقلاب می دانسته است. لازم به ذکر است ماجرای قتلهای زنجیر ای توسط کاظمی اجراء و هدایت شده بود و وی این موضوع را به آقای خاتمی ، پس از احتمال دستگیری خودش توسط حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات ، اعتراف می کند.

5-  محمد علی ابطحی ، فرزند حسن ابطی یکی از سران انجمن حجتیه در مشهد ، در یک محفل خصوصی به روح الله حسینیان ، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی ، نظر خود در مقابله با نظام ولایت فقیه را همانند تز محفلی کاظمی عنوان می کند. وی از وبلاگ نویسان اینترنتی مشور به مسائل منفی است. وی در دوران مسئولیت در لبنان سوابق مبتذلی از خود بجای گذاشته . همچنین شنیده هایی در مورد هویت های متعدد وی در چت رومها و شرکت وی در جلسات مبتذل و غیر شرعی حتی خارجی وجود دارد.

 

یک سئوال اساسی :

اینها یک باند نیستند ؟

 

فکر می کنم وظیفه ای بر دوش کسی جز بر دوش وزارت اطلاعات فعلی ، حجت الاسلام والمسلمین اژه ای نیست تا این موضوع را خوب بررسی و ریشه یابی کنند. خدا کند این وبلاگ را بخوانند.

-------

·      باباجان ، فونتها را نصب کنید خب! پس چرا فونتها را زیر لوگو هم آدرس دهی کردم؟ اینها دو فونت عادی و تو پر کامپست هستند. اگر پارسا 2001 را داشته باشید ، این فونتها رادارید و حتی لازم نیست از اینجا داون لود کنید. همه چیز عادی است اگر کمی دقت کنید !

·      خدا دو سید دوقلوی ما سید حسین و سید حمزه را کنار خانواده شان و داداش کوچولوئه ، هرکجا هستند حفظ کند. همینطور حسن را. یاد آن عروسی که با هم رفتیم به خیر . شاه داماد تو را تاج مبارکبادا ، مکن ای صبح طلوع !!

 


 
 
 
تبلیغ ویـژه