الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

شارون اعتراف می کند
ساعت ٩:٥٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ آبان ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله  .

 

آریل شارون نخست وزیر رژیم صهیونیستی :

احمدی نژاد حرفی را زد که خیلی ها جراتش را ندارند.

 

مقامات رژیم صهیونیستی پیش از این نیز پیرامون اظهارات رئیس‌جمهور ایران در همایش «جهان بدون صهیونیسم» واکنش‌هایی نشان داده بودند، اما لحن سخنان بیشتر جنبه فضا سازی و جنجالی بر ضد ایران بود، اما اظهارات روز دوشنبه شارون برخی حقیقت‌های ‌موجود در خاورمیانه که اسرائیل و غرب را می‏آزارد، روشن تر کرد.

 

سخنان شارون نشان داد که سرچشمه‌های قدرت در خاورمیانه از یک فشار تاثیر گذار یکسان برخوردار نیستند و مسامحه بعضی از کشورهای منطقه در برابر صهیونیست ها، دال بر پایان پیروزی خواسته‌های غرب و اسرائیل در منطقه نیست.

 

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، شارون در سخنرانی خود در کنیست اسرائیل افزود:  «رئیس‌جمهور ایران حرفی را زد که بسیاری در منطقه از ابراز علنی آن،  بیم دارند.» شارون، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفت: اظهارات رئیس‌جمهور ایران برای محو اسرائیل آرزوی اعلام نشده بسیاری از کشورهای خاورمیانه است.وی همچنین بار دیگر بر توسعه طلبی رژیم با استفاده از شهرک سازی تاکید کرد و اعلام کرد که دولت وی نه تنها در جلیله، نقب و بیت المقدس بلکه بر آن است تا در بلندیهای جولان نیز شهرکهای یهودی بیشتری بسازد.

 

بیانیه شماره 1 وزارت اطلاعات درمورد انفجارهای اهواز

روابط عمومی وزارت اطلاعات در ارتباط با حوادث اخیر خوزستان بیانیه ای صادر كرد. به گزارش خبرگزاری مهر، متن این اطلاعیه به این شرح است:

 

به دنبال حوادث و انفجارهای مورخ 22/3/84 شهر اهواز، سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات با هماهنگی قوه‌ قضاییه و سایر دستگاه ‌های ذی‌ربط و همکاری عشایر غیور خوزستان با تلاش گسترده و مستمر اطلاعاتی، موفق به شناسایی و دستگیری بیش از 30 نفر از عوامل اصلی بمب‌گذاری‌ها و کشف و خنثی ‌سازی تعدادی بمب آماده بهره ‌برداری توسط عناصر تروریست مزبور گردیدند که پرونده‌های آنان پس از تکمیل جهت پیگیری قضایی تحویل مقامات ذی ‌ربط شده است.

 

متاسفانه مجددا شاهد انفجار بمب دیگری در شهر اهواز در تاریخ 23 مهرماه بودیم که منجر به شهید و مجروح شدن عده‌ دیگری از هموطنان عزیز خوزستانی ما شد. به دنبال آن عناصر متواری مظنون، تحت پیگرد قرار گرفتند و با شناسایی شبکه جدیدی از متهمان ضمن دستگیری 5 نفر از آنان، اسناد و مدارک گروهکی و یک عدد بمب آماده و سلاح و نارنجک جاسازی شده از چند مکان از تاریخ 26/7/84 لغایت 6/8/84 کشف و خنثی گردیده و با ادامه‌ روند پیگیری‌های اطلاعاتی، سایر عوامل نیز شناسایی و به دنبال کشف و دستگیری آنها هستیم.

 

در همین‌ جا جا دارد به عناصر فریب ‌خورده دیگر توصیه موکد نماییم که قبل از گرفتارشدن به آتش خشم مردم مومن و غیور خوزستان خود را تسلیم و به آغوش پرمهر ملت و نظام برگردند.

شایان ذکر است تمامی بازداشت ‌شدگان شبکه‌های تروریستی مذکور ضمن تشریح اقدامات مجرمانه و برنامه‌های در دست اجرا، نسبت به ارتباط با عوامل هدایت ‌گر در خارج از کشور و انجام ملاقات در کشورهای ثالث، اعترافات قابل توجهی نموده‌اند که بر این اساس اطلاعات و مستندات مربوطه به وزارت امور خارجه منعکس شده است تا بر اساس قطعنامه‌های سازمان ملل متحد مبنی بر ضرورت مقابله کشورها و دولت‌ها با پدیده‌ تروریسم و عوامل آن، نسبت به استرداد این مجرمان و تروریست‌ها اقدام شود. هم‌چنین بر اساس مستندات و تحقیقات انجام شده و اعترافات متهمان بازداشتی، بخشی از مواد انفجاری مورد استفاده در بمب‌گذاری ‌ها از داخل خاک عراق به‌ ویژه منطقه بصره تهیه و تامین شده است.

 

در پایان خاطرنشان می‏‌شود یقینا توفیقات کسب شده در پیگیری‌های مستمر اطلاعاتی و انهدام چندین شبکه تروریستی، حاصل لطف و عنایت حضرت حق و تلاش‌‌های ‌شبانه ‌روزی فرزندان ملت ایران در سنگر سربازی گمنام امام زمان (عج) و هم‌چنین ثمره‌ خون شهیدان مظلوم این انفجارهای کور می‌ باشد. 

 

اطلاعيه شماره 2 وزارت اطلاعات: عوامل بمب‌گذاری در خیابان نادری اهواز دستگیر شدند

 

روابط عمومی وزارت اطلاعات پیرو اطلاعیه‌ی قبلی خود در مورد شناسایی عوامل بمب‌گذاری‌های اهواز اعلام كرد: عوامل بمب‌گذاری در خیابان نادری اهواز شناسایی و دستگیر شدند. در این اطلاعیه آمده است:

 

با پیگیری‌های مستمر اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، عوامل بمب‌گذاری در خیابان نادری اهواز (در مورخه 23/7/84) نیز كه منجر به شهادت شش نفر از جمله 2 نفر از عشایر غیور عرب و مجروح شدن دهها نفر از مردم غیور منطقه شد، شناسایی و دستگیر شدند. براساس این گزارش، سه نفر از بازداشت شدگان كه نقش اصلی در بمب‌گذاری مزبور را داشتند، در مراحل اولیه‌ی تحقیق به اهداف و نقشه‌های آینده‌ی خود در زمینه‌ بمب‌گذاری و ایجاد تفرقه‌های قومی در میان مردم شریف منطقه، اعتراف نمودند كه البته، قبل از هرگونه اقدامی، دستگیر گردیدند.

 

* وقتی يکی کور باشه يا خودشو به کوری بزنه مجبور ميشی براش اينجور HIGHLIGHT بزنی !


 
 
 
تبلیغ ویـژه