الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

نسبت هودر و عقل !
ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

خدایی بعضی وقتها فکر می کنم وقتی درخشان می خواهد پشت کامپیوتر بنشیند و حرف سیاسی بزند اول مست می کند ! همین ! حالا هم که رفقایش هم همین را می گویند. البته بنظر من موقعی که می خواهد از مسائل روزمره اش یعنی مسائل جنسی بنویسد که ضرورتا مست مست است ! چون دایره بی شرفی را تا جسارت به قرآن هم باز می کند . اما در مورد مسائل سیاسی فکر نمی کردم خیلی موضوع جدی باشد که حالا می بینم رفقایش هم دارند به او همین را می گویند !! يکی نيست بهش بگه وقتی اسم قانون اساسی را می آوری يعنی اصل چهار را قبول داری . يعنی اصل ۱۱۰ را قبول داری. يعنی اصل ۱۶۸ را قبول داری. خوب اگر قبول داری ديگر چرا ضد انقلاب شدی ؟ :)) هودر است ديگر ! :)) شيرين می زند .

 

بابک : دیگه راجع به کشف بزرگت علی لاریجانی حرف نمی زنی؟ اگه می خوای از عرضه ولیاقت و فهم و شعورش دفاع کنی حالا وقتشه. بجنب دیگه چرا معطلی ؟

Roham : خري يا خودت را به خريت ميزني؟ آخه اين نسخه که پيچيدي تو ايران قابل اجراست؟

موسی : حسین خان درخشان مثل این که اون ورا خیلی بهتون خوش میگذره و نمیفهمید این ور چه خبره!

 

کامنت من شامل گروه دوستان و رفقای او نیست ! :))

پاسداران : بسم الله . :)) نتیجه را از همین الان پیش بینی کنم؟ :)) فقط یک تک ناموفق دیگر ، روی تک های ناموفق قبلی ، نخواهد بود. بلکه یک عقب نشینی و شکاف دیگر ، روی عقب نشینی ها و شکافهای دیگر در بدنه ضد انقلاب ایجاد خواهد کرد. من زنده ، تو هم زنده ، تکرار تجربه مکرر 27 ساله را دوباره می بینیم .

 

asl : بازم زيادي خوردي عزيز!!!! با مزه بود!!

امیر : فکر می کنی عملیست؟ اصلاً در این شرایط واقع بینانه است؟ فکر نمی کنم!

 

 

چه کلماتی ! :)) عملی ! واقع بینانه ! قابل اجرا ! دنبال چه آیتم هایی توی نظرها و افاضات هودرک می گردند ! هودرک باید همان احمدی نژاد پارتی اش را سروسامان بدهد و با شلوار آنتی فيت زشتش که از پايش دارد می افتد وسط جلسه ميهمانی احمدی نژاد ژانگولر بازی کند ! و یک دو سه حالا بیا آآآآآ ه آه ! نه ؟

 

بابا بروید با همان بطری های شرابتان انقلاف کنید ! بروید با مجالس و محافل سراسر جنسی تان انقلاف کنید بروید با همان منقل های تریاکتان انقلاف کنید بازهم بروید شعارهایتان را پشت درب خلا بنویسید و انقلاف کنید . بروید و احمدی نژاد پارتی بگیرید و انقلاف کنید !

 

بروید که این انقلاب از دل مسجد بیرون آمده و کافی است شلنگ طهارت را سمت شما بگیرد و شما را پاک کند که آنوقت اگر نجاست نباشد شما دیگر این نیستید که الان هستید و انقلافتان عقف ! می افتد ! نسبت شماها و خصوصا هودر با عقل ، به نسبت قول و بسم الله می ماند که هرجا بسم الله باشد غول نيست و هرجا عقلی باشد هودر نيست.

 

يک کلمه هم به بچه حزب اللهی ها : اينها که داخل آدم نيستند. اينها يک جمع بريده از مردمند که نمی دانستند چه کنند وبعدش هم رفتند از اين کشور. اينها اگر داخل آدم بودند که وضعشان اين طور نبود. اما شما هم از کيد دشمن و آمريکا غافل نشويد. دشمن هرکاری بخواهد بکند با دست همين ها بايد انجام بدهد.

 

** روزی دو بار هربار پنج نوبت اين خطا از پرشين ! خدايی پارسی بلاگ اين مشکلات را ندارد.

بروز خطا در ذخيره سازي صفحات...

وبلاگ بازسازي نشد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه