الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

شروع مجمع وبلاگ نويسان مسلمان
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ آبان ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

یواش یواش کارهای اجرایی مجمع وبلاگ نویسان مسلمان  به پایان رسیده و آرام آرام وقت آن است تا از دوستان پیش کسوت تر و صاحب قلم و قوی تر ، برای عضویت در شورا و تهیه اساسنامه و بعد از آن هم جهت عضویت عمومی ، و تقویت حلقه ها از بقیه دوستان دعوت کنیم .

کار طراحی صفحات و همچنین برنامه نویسی صفحات اولیه که توسط دوستان مهربان محمد مسیح مهدوی ، برادر ایلیا و قسمت ناچیزی توسط بنده صورت گرفته بود ، به اتمام رسیده و فهرست وبلاگ نویسان مسلمان ، در صفحه لینک ها گنجانده خواهد شد.

 

مرامنامه ای هم تهیه شده که تنها مبنای ما برای اینکه فردی را در جمع خود خودی بدانیم یا نه ، آن است. این مرامنامه را هم بچه ها دارند تهیه می کنند و تا چند روز دیگر انشاء الله پس از بحث و تبادل نظر با تعداد دیگری از بچه ها ، منتشر می شود. اما بخشهای مهم آن را گفتم که منتشر کنم تا بچه هایی که علاقمند به کمک و همفکری و هماهنگی اجرایی و گسترده هستند چهارچوب کلی را بدانند و وارد میدان شوند.

 

اصولا ، فکر اولمان که هدفمان از جمع شدن بچه ها است ، اعتلای محتوای وبلاگ فارسی ورسیدن آن به سطحی که شان اوست و آسیب زدایی فرهنگی فضای وبلاگ فارسی از هرزنگاری است. دوست داریم تا حساسیت های دینی واعتقادی و ملی خود را با کمک به هم ، برجسته کنیم و دفاع از آنها را بنا بر رسالت قلم متعهد ، در فضای سایبر بدوش بگیریم . این ها کاری است که عمده بچه ها بشکل انفرادی قبلا انجام می دانند و ما به تمرکز این نیروی جوان ، خوش فکر و مومن و خدا جو و قدرت الهی این نوع جمع ها ایمان داریم که یدالله مع الجماعه .

 

از این گذشته ، خیلی رک و صریح ، باید مرزبندی های خودمان را اعلام کنیم تا هویت ما روشن شود. اینکه چه کسینای هستیم و چه خواهیم کرد و مطالبه مان و نگاه ما به یکدیگر و به جهان بیرون و سایبر ، بر پایه کدام جهان بینی استوار است. ما جهان بینی اسلام سیاسی معاصر را انتخاب کرده ایم و امام خمینی (رحمه الله علیه ) را بعنوان پرچمدار این جهان بینی ، بعنوان بنیانگذار عصر نوزایی و تجدد نوین تفکر اسلامی و حیات مجدد امت اسلام ، در صدر ذهن و نظر خود داریم . ولایت مطلقه فقیه را نیز بعنوان شق اجرایی احکام اجتماعی اسلام ، الگوی سالم و اسلامی حکومت می دانیم و به آن معتقدیم .  اسلام را بعنوان دین خود ، رسما اعلام می کنیم و حرکت بر اساس آرمان جهان اسلام را تز و ایدئولوژی خود می دانیم . مبارزه با جریانات انحرافی فکری از جمله حجتیه ، بهائیت ، وهابیت ، صهیونیزم و ... بشکل تئوریک را نیز در نظر داریم . حرفهای دیگری هم هست که ان شاء الله بعدا منتظر می شود. حتما انشاء الله در تهران ، پایگاهی برای جمع شدن و حضور و تبادل افکار بچه ها با خودشان و دیگران معرفی خواهیم کرد تا رفتار سکولاریستهای اینترنت در مخفی کاری را به سخره بگریم . ما کشور را از آن خود می دانیم و به آن افتخار می کنیم و برای اعتلای نام و جوهره وجودی این کشور خدا پرستان ، ایران اسلامی ، تلاش خستگی ناپذیر خواهیم کرد.خدمتگذاری به خلق خدا را بزرگترین مبارزه با استکبار جهانی و شیطان بزرگ می دانیم و از راه خدمت به خلق خدا ، رضای او را می طلبیم . شهادت در راه هدف ، آرمان و آرزو و آمال ما است و از خداوند متعال آن را خواهانیم .

 

با اینها که نوشتم ، تقریبا باید دست همه بیاید که چهارچوب و حدود کار ما چقدر انشاء الله گسترده و بسیط است. انشاء الله بقیه اش هم برای بعد. این هم لوگو و آدرس آن . لینک می شود به آن داد. http://tinypic.com/fm1g1c.jpg


 
 
 
تبلیغ ویـژه