الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

دو خبر از اخبار سانسور شده در دستگاه خبری غرب
ساعت ٧:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۸ آذر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

خبر اول : موفقيت ديپلماسی هسته ای جمهوری اسلامی ايران

::::نامه‌ محسن رضایی به رییس جمهور

 

دكتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نامه‌ای به دكتر محمود احمدی نژاد رییس جمهور كشورمان، پیروزی خط مشی جدید ایران در مسایل هسته‌یی در اجلاس اخیر شورای حكام را به وی تبریك گفت و از زحمات دكتر لاریجانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی، قدردانی كرد.

 

«بسمه تعالی

برادر ارجمند جناب آقای دكتر احمدی‌نژاد

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام و تحیت؛

 

 

 موفقیت جمهوری اسلامی ایران در اجلاسیه اخیر شورای حكام آژانس بین‌المللی

محسن رضایی : خط مشی ایستادگی منطقی نه درصدد ماجراجوئی است و نه حاضر به تسلیم و عقب نشینی خواهد بود و جایگزین مناسبی برای خط مشی تنش‌زدایی یكطرفه‌ای است كه طی شانزده سال اخیر در سیاست خارجی ایران حاكم بود.

انرژی اتمی در پرهیز آنها از اعمال هر نوع اقدام عجولانه و ناقض حقوق ملت ما و دور شدن از اعمال هر نوع برخورد تحمیلی به ایران نشان داد كه سیاست ایستادگی منطقی در دفاع از حقوق و منافع ملی یك خط‌ مشی صحیح و موفقیت آمیز است.

 

اگر چه آنها درصدد وقت‌كشی هستند و حتی ممكن است درصدد یك طرح فریب كارانه برای ایران باشند، ولی پیروزی ایران در این اجلاسیه بر هیچ كس پوشیده نمانده است.

 

خط مشی ایستادگی منطقی نه درصدد ماجراجوئی است و نه حاضر به تسلیم و عقب نشینی خواهد بود و جایگزین مناسبی برای خط مشی تنش‌زدایی یكطرفه‌ای است كه طی شانزده سال اخیر در سیاست خارجی ایران حاكم بود و دستاورد چندانی برای ملت ایران در برنداشته است. اصولاً ملت ایران بنابر دلایل متعددی به جنابعالی رأی داد، یكی از آن دلایل سرخوردگی آنان از برخوردهای زیاده طلبانه غرب طی شانزده سال گذشته با ایران بوده است. اعتماد سازی‌های فراوانی كه در گذشته صورت گرفت ولی دست‌های خالی رؤسای جمهوری گذشته در روابط با غرب، به ملت ایران نشان داد كه باید خط مشی خود را تغییر دهد و به اروپا و غرب نشان دهد كه اشتباه كرده است و حاضر به عقب نشینی و دادن امتیازات بیشتر نیست و یا به تعبیر دیگر حاضر به دادن امتیازات یكطرفه و بدون مابه‌ازاء نیست.

 

در حقیقت ملت ایران با انتخاب جنابعالی یك حد روشنی را برای سیاست خارجی خود برگزیده است. البته باید توجه كرد كه اصول گرایی با بنیادگرایی تفاوت اساسی دارد.

... دست‌های خالی رؤسای جمهوری گذشته در روابط با غرب، به ملت ایران نشان داد كه باید خط مشی خود را تغییر دهد و به اروپا و غرب نشان دهد كه اشتباه كرده است و حاضر به عقب نشینی و دادن امتیازات بیشتر نیست

بنیادگراها از خط مشی ماجراجوئی و قطع ارتباط با جهان و تروریسم حمایت می‌كنند و نتیجه كار آنها با لیبرال‌ها كه درصدد عقب نشینی و دادن امتیازات یكطرفه هستند تفاوتی ندارد. ولی اصول گرایی در سیاست خارجی نه بدنبال ماجراجوئی است و نه بدنبال تسلیم شدن و عقب‌نشینی از منافع ملی. خط مشی ایستادگی منطقی به حضور فعال، متقابل، شجاعانه و منطقی در صحنه روابط بین الملل توجه دارد.

 

اینجانب بعنوان یكی از سربازان ملت ایران موفقیت اولین گام خط مشی ایستادگی منطقی نظام و شخص رهبری که به تثبیت و تداوم فعالیت‌های كارخانه UCF اصفهان منجر شد را به فال نیك می‌گیرم و به جنابعالی تبریك گفته و از زحمات برادر ارجمند جناب آقای دكتر علی لاریجانی و تیم همراه ایشان تشكر می‌كنم.

 

امیدوارم در ماه‌های آینده دستاوردهای بیشتری از این خط مشی نصیب كشورمان شود.

محسن رضایی»

 

خبر دوم : افشای رسانه ای بُعد پنهان پرونده سوریه

::::اعتراف تازه شاهد پرونده ترور حریری

شاهد پرونده ترور رفیق حریری نخست وزیر اسبق لبنان امروز اعتراف کرد که تحت فشارهای فراوان مجبور به ارائه شهادت دروغ و ساختگی بر ضد مسئولان سوری شده است. 

 

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، شاهد پرونده ترور رفیق حریری نخست وزیر اسبق لبنان امروز تاکید کرد که تحت فشارهای فراوان مجبور به ارائه شهادت دروغ شده است.

حسام طاهر الکردی در گفتگویی که یک شبکه ماهواره ای سوری پخش کرد، فاش کرد که شهادت وی در مقابل تیم بین المللی تحقیق به ریاست قاضی دتلیو مهلیز دروغ و ساختگی بوده است.


حسام طاهر تاکید کرد که سوریه در ترور رفیق حریری بیگناه است.

 

سعد الحریری فرزند رفیق الحریری - Saad al hariri -Rafiq al hariri's sonحسام، فارس خشان روزنامه نگار لبنانی را متهم کرد که وی را وادار به گفتن اینکه وی شاهد خودروی میتسوبیشی مورد استفاده در ترور حریری در 14 فوریه(بهمن 83) بود، وادار کرده است. وی خشان را مشاور سعد الحریری(فرزند رفیق حریری که ترور شد) اعلام کرد.

 

حسام تاکید کرد که در زندان اداره کل امنیت داخلی در بیروت زندانی شده بود.وی افزود: اطلاعاتی را که به افسران بلندپایه سوری ضربه می‏زد، به من ارائه کردند و پزشکی را نزدم حاضر کردند که به من آمپولی که بدن را دچاررخوت و سستی می‏کرد، تزریق کرد.


حسام طاهر گفت با سعد الحریری به مدت 15 دقیقه دیدار کردم که وی به من گفت با فارس خشان بمان و هرچه به تو می‏گوید، انجام بده.

 

وی افزود: ماهرالاسد و آصف شوکت در معرض بیشترین حملات این افراد کینه توز که قلبشان مملوء ازکینه به اسد است، قرار داشتند.

حسام گفت  که وی همان شاهد قانع کننده ای است که مهلیز از وی در گزارش ماه اکتبر سخن گفته بود و در آن به دست داشتن مسئولان امنیتی سوری در ترور حریری اشاره کرد و با جمیل السید مدیرکل سابق امنیت که همچنان در بازداشت است، رودرو شده بود.

حسام گفت که از لبنان فرار کرده و به سوریه آمده است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه