الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

يک آيت الله (!) با سواد ترتر !! از نگاه خبرنگار بی.بی.سی
ساعت ۱٢:٤٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢۱ آذر ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

 بسم الله .

انصافا داشت یادم می رفت ! می بینی تورو خدا ! :))

 

می خواهیم با یک آیت الله با سواد تر تر تر ! که توسط مرکز مدیریت حوزه های علمیه مقدسیه بی.بی.سی :)) ! معرفی شده اند آشنا شویم :

 

این خبر را بخوانید :

آیت الله ! باسوادتر تر تر ! حاج ؟سید؟ محمد ؟علی؟ ابطحی؟ علیه ما علیه !محمدعلي ابطحي، مشاور پارلماني رئيس جمهور سابق در همايش دانشجويي در دانشگاه تهران با حمله به دولت جديد و مواضع رئيس جمهور گفت: نكته اي كه فضاي جديد ايجاد كرده نفوذ عوام زدگي در مجموعه مديريتي است كه فضاي جامعه از اين نفوذ تأثير مي پذيرد.

 

وي با عوامگرا خواندن دولت مردان جديد، افزود: جمع كردن اين فضا توسط مديران ممكن نخواهد بود چرا كه وقتي انديشه عوام گرايي به جامعه عرضه مي شود ديگر مديران نمي توانند ترمزي براي آن ايجاد كنند!

silvan shalom سیلوان شالوم وزیر امورخارجه رژیم صهیونیستی اسرائیلگفتني است چند روز قبل، سيلوان شالوم وزير امور خارجه رژيم صهيونيستي در واكنش به موضع قاطعانه احمدي نژاد در اجلاس سران كشورهاي اسلامي عليه رژيم اسراييل گفته بود: «تيپ سخنان رئيس جمهور ايران شباهتي به گفتار سردمداران قرن بيست و يكم ندارد و بسيار عوامانه به نظر مي رسد»!

به نظر مي رسد برخي از شخصيت ها و احزاب سياسي داخل كشور در موضع گيري عليه دولت تا آنجا پيش مي روند كه به مرز هم خطي با مواضع رسانه ها و محافل معاند و ضد نظام نزديك مي شوند و عملاً اظهارات كينه توزانه اين محافل را تكرار مي كنند

لیندزی هیـل سام خبرنگار زن بی.بی.سی و اولین کاشف آیت الله باسواد تر تر ایرانی محمد علی ابطحی بی.بی.سی نیز اخیراً در مطلبی در خصوص دکتر احمدی نژاد ، محمد علی ابطحی را با لفظ آیت الله و در زمره آیت الله های باسوادتری که مسجد مقدس جمعکران را انکار می کنند. خطاب کرده بود.  خبرنگار زن ! بی.بی سی در مورد افاضات این آیت الله با سواد تر اینگونه افاضه کرده است :

 

لیندزی هیل سام: آيت الله(!) محمدعلي ابطحي معاون رئيس جمهور سابق مي گويد: " اين سخنان براي مصرف داخلي است ولي من نگران استفاده از اين شعائر مذهبي هستم". آيت الله يوسف صانعي از مراجع ليبرال قم مي گويد:  ما بايستي كشور را بر اساس قوانين اسلامي اداره كنيم ولي نبايد آرمان هاي مذهبي را در سياست دخالت دهيم. حتي آيت الله خميني هم اعتقاد داشت نبايد اين گونه عمل كرد".

 

اينها را بذاريد کنار جريان هماهنگ سايتهای بظاهر ايرانی مثل خود سايت ابطحی در حمله به دکتر احمدی نژاد و ناگهان يکصدا شوريدن عليه خرافات مذهبی. نمونه اش هم سايت نقطه دات.کام که اين کامنت ها را در دو مرحله از من دريافت کرد :

يک‌شنبه - ۲۰ آذر ۱۳۸۴
بسم الله. بنظر من ، شما و پخش کنندگان بعضي از اين اخبار و توليد کنندگان بعضي ديگر از آنها - که حقيقتا خرافاتند - دو لبه از يک قيچي هستيد و هر دولبه ، به دنبال ادغام خرافه با حقيقت هستيد و حقيقت را با اتهام خرافه بودن مي خواهيد از تاريخ حذف کنيد. مثلا شما خرافه گرايي در مورد تصاوير HOAX را که حقيقتا مذموم است ، با موضوعات حقيقي ديگر آميخته ايد.
 
ما خرافه گرا نيستيم و نبايد باشيم . اما حقايق را نبايد از تاريخ حذف کنيم . هنر ، تفکيک اين دو از هم است. شما گفته ايد :::اهل خرافه و تعصب هنگام اختراع اين گونه موضوعات چنان هاله‌اي از تقدس و حرمت دروغين به دور موضوع مي‌كشند كه كمتر كسي جرات مي‌كند به نقد آن بپردازد::: شما اگر ديندار اهل حقي باشيد، از هيچ کس و هيچ چيز نخواهيد ترسيد و خود را فقط به خداوند متعال پاسخگو خواهيد ديد و فقط خدا را به کمک خواهيد طلبيد که در اين گاه هيچ شري از ديگران بشما نمي رسد.
 
مشکل اين است که شما به اسم برخورد با خرافه قصد ضربه به خود اسلام را داريد . مثلا نقدي که در مورد آن شيشه نوشته شده است ، از مطلبي که دوست من حجت الاسلام و المسلمين احمد نجمي نوشته و سايت بازتاب و چند رسانه ديگر آنرا منتشر کردند بدون درج نام ايشان استفاده شده است. اما آيا خود مسجد جمعکران نيز شامل موضوع است ؟ بعدا به آن نيز حمله خواهيد کرد.
 
اين خط ، خط رسانه اي B.B.C است . بي.بي.سي اصل موضوع مسجد جمعکران و چاه جمعکران را مورد ضربه قرار داده است. شما مگر ساينتيفيست شده ايد ؟ يعني هر گزاره شرعي مورد قبول نيست فقط اگر توسط علم بشري مورد تاييد قرار بگيرد !
 
همزماني اين مبارزه با خرافه ‌ با تلاش کاملا سياسي بي.بي.سي در ضربه به دولت احمدي نژاد که دولتي حسيني و مهدوي است محل تامل است. فکر مي کنيد شما شنونده انتقادات اينگونه هستيد يا نويسنده اين کامنت را هم به خرافه گرايي متهم خواهيد ساخت ؟
 
نکته اي جا ماند و آن هم اينکه احتمالا بخشي از نوشته هاي درج شده در نقد موضوع شيشه مسجد جمعکران ، توسط خود شما در لابلاي آن گذاشته شده و قطعا با نظر حجت الاسلام و المسلمين احمد نجمي مغاير است . چون اولا : چاه الزاما براي دعاي ظهور نيست وبراي اين است که مردم عرايض خود را مکتوب و به درون چاه بياندازند تا بدست مقدس حضرت صاحب الامر برسد. دوما : اين موضوع ‌ اصولا هيچ ارتباطي با موضوع شيشه ندارد وبا افشاگري برادر نجمي و حساسيت علماي بزرگاور مانند آقاي مکارم آن شيشه جمع آوري شده است.
 
بي اطلاعي شما از وضعيت جمعکران به حدي است که نمي دانيد موضوع چاه عريضه بسيار بسيار قديمي تر از حتي زمان تولد شما است درحالي که موضوع شيشه شايد يکسال عمر نکرد.
 
چرا شما ناگهان در امور ديني متخصص مي شويد اما در حوزه هاي ديگر ‌ دم از رجوع به متخصص مي زنيد نمي دانم . در فيزيک و شيمي و هندسه و رياضيات   تقليد مجاز اما در علوم ديني نشانه ميمون بودن است !! کمي فکر کنيد. اگر مجال گفت و گو ايجاد کنيد حرف براي گفتن زياد هست.يا حق . ابوذر.

 
 
 
تبلیغ ویـژه