الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

چند چند خطی !
ساعت ٢:۱٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢۳ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بنام صاحب خانه

يک بسم الله زيبا و در اوج سادگی بالاخره انتخاب شد و درب خانه درج شد. خدايا از زير بار لطفت چه کسی بيرون آمد که من ديگری باشم .

مبعث رسول نور را فراموش نکرده باشيم !

چرا مبعث را فراموش کرديم ؟ مبعث رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی گرامی باد . از اعمال پسنديده امشب ، زيارت حضرت اميرالمومنين علی ابن ابيطالب عليه السلام است . آنها که موفق شدند ما را فراموش از دعا نکنند.

پرشين بلاگ واقعا بد کار می کند!

از دست اين پرشين بلاگ . واقعا بد کار می کند. يک پست را چهار بار می فرستد يک پست را اصلا نمی فرستد . يادداشتها را بايگانی می کند بقول بعضی ها کلا يک جوری اش می شود . شنيده ام يک سيستم وبلاگ بسيار بسيار قوی با امکان موضوع بندی وامکان سرچ و امنيت بسيار بالاتر توسط بچه مذهبی ها در حال راه اندازی است. اخبارم کامل شد دوستان را هم بی خبر نمی گذارم. اين پرشين که جولانگاه هرچه منافق و کذاب است بگذار برای وزارت اطلاعات باقی بماند. وزارتی که ماکياوليزمش اينقدر اوج گرفته برای حفظ پوشش ، کليسای اينترنتی تبليغ می کند.

سيد صالح باز هم آنجايی رفت که ديگران کمتر می روند.

اين سيد ما ، هميشه در خيرات پيش قدم است و فکرش زودتر از همه آنجايی می رود که از دسترس ذهن بقيه دورتر است. خدايی آنوقت می خواست درب وبلاگش را ببندد.  آن از مطلب فرزندان کالباس و موضوع حرمت ها و رعايت حدود شرعی ، آن هم از موضوع کوهنوردی صبح جمعه ، اين هم از پاوه . از پاوه چقدر می دانيد ؟ برويد ببينيد سيد در مرتضی و ما از سفر چه آورده است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه