الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

هولوکاست ۴- اشلسویگ هولشتاین را به یهودیان بدهید : بخش اول
ساعت ۱۱:٢۸ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٤ دی ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله .

اشلسویگ -هولشتاین را به یهودیان بدهید

 

خبرگزاری مهر برای پیگیری این موضوع با هنریک ام. برودر (Henryk M.Broder)، نویسنده یهودی، لهستانی الاصل و آلمانی تبار، صاحب مقاله اشلسویگ -هولشتاین را به یهودیان بدهید که در نشریه آلمانی اشپیگل چاپ شده بود تماس گرفت تا حقیقت نظر وی را در این باب جویا شود. او در ابتدا و به صراحت گفت: من این مقاله را کاملاً جدی نوشته ام.

ترجمه و انتشار مقاله اخیر هنریک ام برودر در حمایت از اظهارات رئیس جمهوری ایران مبنی بر انتقال اسرائیل به یکی از کشورهای اروپایی در مجله آلمانی اشپیگل و چاپ آن در مطبوعات کشور، جنجالی مصنوعی را در محافل سیاسی و رسانه ای به راه انداخت که شاید در سال‌ها‌ی اخیر شاهد نمونه ای از آن نبوده ایم. تا جائیکه شبکه خبری بی بی سی و حتی بسیاری از سایت‌ها‌ و برخی روزنامه‌ها‌ی کشورمان مطلب برودر را طنز خواندند. 


خبرگزاری مهر برای پیگیری این موضوع با هنریک ام. برودر (
Henryk M.Broder)، نویسنده یهودی، لهستانی الاصل و آلمانی تبار، صاحب مقاله اشلسویگ -هولشتاین را به یهودیان بدهید که در نشریه آلمانی اشپیگل چاپ شده بود تماس گرفت تا حقیقت نظر وی را در این باب جویا شود. او در ابتدا و به صراحت گفت: من این مقاله را کاملاً جدی نوشته ام.

 

وی در ادامه با طرح سوالاتی از قبیل اینکه چرا چنین سوالی برای شما مطرح می‏شود؟ و چه کسانی مقاله مرا طنز دانسته اند؟، گفت: من از تمامی رسانه‌ها‌ و همکارانی که مقاله مرا طنز دانسته اند انتقاد کرده  و خواهم کرد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه