الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

هولوکاست : ۷- ترس از مرگ
ساعت ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٤ دی ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله

ترسیده که می گوید عین خر !

رئیس بخش اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی با اشاره به آن چه كه از آن به عنوان روند دیپلماتیك ایران و آمریكا خواند،‌ اعلام كرد واشنگتن در برخورد با ایران در گل مانده است به نوشته روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست»، ژنرال «اهارون زئیفی» (فركش) روز گذشته در كمیته جنگ و امور بین‌الملل كنست (پارلمان) تاكید كرد، تهران به دنبال ادامه تلاش‌های خود برای توسعه بمب هسته‌‌ای است.

 

وی كه برای آخرین بار به عنوان رئیس بخش اطلاعات نظامی این رژیم در كنست صحبت می‌كرد، مدعی شد تهران به تازگی 12 موشك كروز با برد بیش از سه هزار كیلومتر به دست آورده كه قابلیت حمل كلاهك هسته‌‌ای را دارند. زئیفی هشدار داد، ایران تهدید اصلی برای امنیت اسرائیل است و آمریكا در برخورد با این اوضاع در گل فرو مانده است.

 

وی در ادامه ادعا كرد، گروه‌های فلسطینی همچنان به قاچاق تسلیحاتی چون موشك‌های ضدتانك و ضدهوایی از مرزهای مصر ادامه می‌دهند اما مقدار آن برابر با قبل نیست.

 

این ژنرال اسرائیلی گفت: «ارتش باید برای این امكان كه گروه‌های فلسطینی تلاش كنند چنین تسلیحاتی را به نوار غزه وارد كنند، آماده باشد

 

ادعاهای این مقام صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد كه رژیم اسرائیل با داشتن 100 تا 200 كلاهك هسته‌ای یكی از غنی‌ترین زرادخانه‌های تسلیحاتی را در جهان داراست كه تهدیدی جدی برای صلح و امنیت بین‌المللی و منطقه‌ای است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه