الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

با حسين درخشان !
ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٧ دی ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله.

 

یک کلمه با حسین درخشان :

 

تمام این مظلوم نمایی ها یی که در پست جدیدت کرده ای می دانی برای چه است ؟

 

برای ترمیم وجهه ای که از تو افشا کردیم .

 

وجهه وزارت اطلاعاتی ات ! وجهه ای پنهانت !

 

همان وجهه ای که نه با حزب اللهی ها روراست است نه با ضد انقلاب !

 

رویکردی کاملا قدرت طلبانه !

 

رویکردی بنام رویکرد دوم خردادی سکولار که دروغ ، برایش راحت الحلقوم است !

 

رویکردی که الان بشدت نگران است که آیا احمدی نژاد او را تصفیه خواهد کرد و از مصادر امور امنیتی و سیاسی برون خواهد رفت یا نه  .

رویکردی که تلاش می کند تا در جمع  مخالفان ج.ا.ا باشی اما وصل باشی اما نان ضد انقلاب بازی وتوهینت به فاطمه زهرا را بخوری و آمارهایت رارد کنی.

 

یعنی چه ؟ یعنی خسر الدنیا  والاخره . یعنی از اینجا رانده و از آنجا مانده . یعنی حسین درخشان با اقوامی کاملا در درون نظام و وضعیت فعلی کاملا در خارج از نظام . محصل دبیرستان حجتیه و دانشجوی دانشگاههای دوم خرداد و شاغل در دستگاه عریض و طویل بی.بی.سی انگلیسی و مرتبط با ادمهای دستگاه امنیتی خاتمی . اگر راست می گویی پس چرا آدرسهایت را خورد خورد فیلتر می کنند ویکهو همه را فیلتر نمی کنند ؟ چرا این که من دارم می بینم فیلتر نیست ؟ چرا ادیتورمایسلف دات اینفو فیلتر نیست ؟

 

مسخره کردی خودت را ؟

تو مخاطب وبلاگ من را که بچه فرض کرده ای مثل اینکه حتی مخاطب وبلاگ خودت را هم بچه فرض می کنی !

 

بدبخت بی هويت ، يک فکری به حال خودن بکن ! به حال و روزت نگاه کن ! نگاه کن ! عجب عبرتی داری می شوی برای بقيه ! چه زندگی شخصی موفقی آدم می تواند داشته باشد وقتی سايت مستهجن تاسيس کند وبا زن های مستجهن بگردد ! چه زندگی اجتماعی موفقی می تواند داشته باشد در حاليکه هنوز خودش هم نمی داند آخر در انتخابات طرفدارهاشمی است يا معين و فقط اين را خوب بداند که همچی از احمدی نژاد خوشش نمی آيد ! چون احمدی نژاد رياکاری سرش نمی شود. چون نداند که وقتی در لايه های پنهانش ادعای حمايت از لاريجانی بجای معين را می کرد در حال تلاش برای شکستن بخشی از آرای معين و احمدی نژاد روی لاريجانی بود تا آمدن هاشمی ۱۰۰ درصد شود !

 

اين گندکاری ها را نزديکانت می دانند ! نمی دانند ؟

 

آخرش هم بعد از اينهمه سگ دو زدن برای - از يک طرف - مسعود بهنود و از طرف ديگر هم آن حاج آقای وزارت اطلاعاتی ات ، پشت در آمريکا می مانی موس موس کنان و حتی به تورنتو نمی توانستی برگردی ! تورنتويی که يک روز برايت بهشت بود و امروز شده تورنتوی سرد و زشت و بی هيجان!

 

می توانستی برگردی ؟ نه نمی توانستی ! دست خودت نبود ! بايد برمی گشتی !

می توانستی آمريکا بروی ؟ نه نمی توانتسی ! دست خودت نبود ! نبايد می رفتی !

 

يک لحظه از زندگی جديدت ، بدون دستور پيش می رود ؟

يواش يواش دارم به اين می رسم آن عناصر سابق وزارت اطلاعات که وصل به خاتمی و حجاريان بودند و ماجراهايی مثل کوی دانشگاه و نامه جعلی وزارت اطلاعات را ساختند و وزارت اطلاعات مقدس جمهوری اسلامی ايران را به روز امروزی در آوردند و حالا می ترسند که دکتر و حاج آقای اژه ای از اين مصدر بيرونشان کند ، چه کسانی هستند ! رد ايشان معلوم است. امثال همين بدبخت دستمالی شده ، حسين درخشان .

 

و يک کلمه ديگر هم در آخر :

اگر يک نفر بتواند يک سايت مستهجن را که تمام عفت يک نوجوان و جوان را می کشد و او را به يک هرزه تبديل می کند و روح و شور جوانی اش را می کشد و باعث می شود تا او هرروز از گناهش شرمگين باشد ، فيلتر کند ، من فکر می کنم در راه خدا جهاد می کند. دعای پدر و مادرها را بدرقه راه خودش می کند. ثواب آخرت را نصيب خودش می کند و در جهاد اکبر امروز دخيل است و همرزم شهدا . فرزندانش به او افتخار خواهند کرد و او را دعا می کنند - اگر شعور داشته باشند - که انشاء الله پدری اين چنين ، فرزندانی آنچنين خواهد داشت. نه آنکسی که تو می گويی ! آن حاج آقای وزارتی ات !

 

او اصلا اعتقادی به اين چيزها ندارد . او با تو هماهنگ است تا تو ناله ای بکنی و بازبودن سايتهايت را يک جوری - نمی دانم واقعا چه جوری - توجيه !

تا جواب اين سئوال معلوم نشود که ؛چه جوری است که تو را می گيرند اما سايتهايت را فيلتر نمی کنند ! ؛ يکی دو تا آدرست را فيلتر می کنند تا لا اقل اين HINT سقوط کرده ات جانی بگيرد ! او برنامه می ريزد و تو اجرا می کنی . اين هويت سوخته ات باز سازی شود ،‌کمی در ضد انقلاب جا بگيری و با لگد به بيرون پرتت نکنند!

 

می دانی چه چيزی در تهران منتظر توست ؟

زندان ؟ ! نه ! زندان جای تو نيست .

نه بدبخت ! گوشه خيابان !

چون کسی که تو را دستگير نمی کند . پس خاصيتی نه برای آن اطلاعاتی های خاتمی ِهاشمی چی ، داری نه برای ضد انقلاب که لا اقل يک جوری جنجالی چيزی کنند لا اقل ! که آهــــای بياييد اين آزاديخواه ِ الهءِ  بله را کشتند و خوردند و ... ! پس جايت گوشه خيابان است! يک کارتن خواب ! يا اينکه گوشه خانه پدر و مادر، با يک زندگی انگلی پيش بروی .

 

برو سراغ اسرائيل ! اين بار دستمالی آنها شو. تا اينجا که بد خوشخدمتی نکرده ای ! بدادت می رسند احتمالا ! لا اقل از تو می شود يک جاسوس دو جانبه ای چيزی ساخت ! هم آدم وزارت اطلاعات هم آدم موساد ! چه چيزی شود ! آشپز که دوتاست !

 

می دانی چرا ؟ فقط برای يک لقمه نان !

 

*** اين کسی که با آی دی حاج کاظم مذبوحانه تلاش در حزب اللهی جا زدن خودش است چرا اينقدر بی سواد است که نمی داند برای نام خداوند متعال ، (ره) نمی گذارند ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه