الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

کوتاه وفوری !
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۱ بهمن ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

بسم الله.

 

کوتاه اما ضروری...

 

1-  فکر می کنید فردا رسانه های غربی به حضور محکم مردم چه واکنشی نشان خواهند داد ؟ من که می دانم . شما هم می دانید. خوبه که همه می دانیم ! :))

2-  فکر می کنید فردا مسئولان غربی چه واکنشی نشان می دهند ؟ من که می دانم . شما هم که میداید. خوبه که همه می دانیم ! :))

3-  می دانید چرا آنچه رهبری در دل می خواهد همیشه محقق میشود ؟ آیا این جمله را شنیده اید که خداوند متعال به بنده اش می فرماید : عبدی اطعنی جعلک مثلی . بنده ء من ، مرا اطاعت کن تا شبیه من شوی . از نکات خداگونه شدن ، الهی شدن اراده است. با خدا باش پادشاهی کن. بی خدا باش هرچه توانی کن.

4-  یکی از بچه ها ( سجاد جوزدانی از مسکو ) تو وبلاگش خیلی قشنگ یک نکته را نوشته بود : در قبال توهین به رسول خدا ( صلی الله علیه و اله وسلم ) شیرین عبادی سکوت کرد. بن لادن هم سکوت کرد. ( هر دو هم خودشان را از همه مسلمان تر معرفی می کنند ! ) فکر می کنید چرا ؟ من می گویم : چون ماخذ هردو یکی است. قبلا در مورد بن لادن نوشتم . در مورد عبادی هم بگویم : خیلی خیلی دلش می خواهد این توهین را تایید کند !! به اسم آزادی مطبوعات ، حقوق بشر و هزار بهانه دیگر. اما نمی تواند . برای همین سکوت کرده . بن لادن هم دقیقا همینطور، توی دل او هم بروی کینه عمیقش از اسلام را می بینی. چون اعمال بن لادن چیزی جز آن چیزهایی نیست که بهانه و دستمایه ء کشیدن این کاریکاتورهای قبیح شده .

5-  شماها جناب اپوزیسیون ، میسیون ! هی پیش بینی می کنید تو ماهواره ها ، من هم پیش بینی می کنم تو وبلاگم! :)) البته شان وبلاگ من با ماهواره های شما قابل مقایسه نیست. از وبلاگم عذر می خواهم ! :)) دور از جان ! فقط با چشمانمان حضور مردم را فردا می بینیم . برای بیست وهشتمین بار! از همین الان ، یک تخته سنگی ، تیرچه بلوکی ، تیرآهنی ، چکشی چیزی دم دست بگذارید برای فردا . لازمتان می شود. شاید مجبور شوید سرتان را جایی بکوبید یا با چیزی محکم توی سرتان بزنید. والا من هم اگر جای شما بودم همین حال را داشتم . حالافقط همه باهم فردا را ببینیم :)

6-   و از همه بی اهمیت تر اینکه ، حسین درخشان ( کوچولویی که دماغش را می گیری جونش می خواهد دربیاد ! :)) ) دوباره شروع کرده به سانسور کامنت های من ! البته این دفعه حرفه ای تر شده. یک مدتی تو خلاء نگه می دارد بعد منتشر می کند. فعلا که کامنتهایم تو خلاء است. من را هم که می شناسید. زیاد دیر بجنبد چنان حالی ازش می گیرم که خودش بگوید دمت گرم !

 


 
 
 
تبلیغ ویـژه