الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

We Condemn Muhammad Cartoons (Caricatures) In Danish Newspaper
ساعت ۳:۳۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٠ اسفند ۱۳۸٤   کلمات کلیدی:

در ادامه موج اعتراضات به اهانت به مقدسات اسلامی انجام شد:

"بمب گوگلی" دانشجویان جهان اسلام

جمعی از دانشجویان مسلمان دانشگاه های جهان با راه اندازی سایتی تحت عنوان "یا محمد" به سازماندهی اعتراضات گسترده به توهین رسانه های غربی به پیامبر اسلام در عرصه اینترنتی خصوصا در سایت جستجوگر گوگل اقدام کرده اند.

این سایت  به 5 زبان فارسی، عربی، ایتالیایی، فرانسوی و اسپانیایی راه اندازی شده و آخرین اخبار و مطالبی درباره اسلام نیز از جمله سایر عناوین آن می باشد.

هر کابر اینترنتی از طریق وارد کردن ایمیل خود و عضویت در این سایت، به عنوان یکی از تایید کنندگان محکومیت اقدام روزنامه های غربی در توهین به پیامبر اسلام به ثبت می رسد

We Condemn Muhammad Cartoons (Caricatures) In Danish Newspaper ( Jyllands Posten , Denmark ).
Go To "Mohammed The Messenger" Website To Join The Protest!

Ø        گوشه ای از آنچه که در این سایت درج شده است :

We Condemn Muhammad Cartoons (Caricatures) In Danish Newspaper ...گروهی از سیاستمداران فاسد جهان امروز که مجری تصمیمات جنون آمیز سرمایه داران سیری ناپذیر و حقیر شده اند، درصددند تا جهان را یکسره در جنگ و خشونت فرو ببرند، چرا که تنها در چنین فضایی است که قادر خواهند بود منافع و قدرت شیطانی خود را حفظ کنند. این خشونت طلبان به هر کجای جهان که پا گذاشته اند رودی از خون مردم بیگناه آنجا روان کرده اند و تاریخ بشریت بارها به دست اینها لکه دار شده است.

اکنون که با بیداری مردم جهان موجی از نفرت از سیاستمداران جنگ افروز در جهان به راه افتاده است، آنها تصمیم گرفته اند تا با ایجاد درگیریهای دینی و مذهبی ماجرای جنگ های صلیبی را تکرار کنند و دوباره جهان را در ظلمت وحشت و خشونت فرو ببرند. این سیاستمداران فاسد همان کسانی هستند که 4 سال پیش سخن از براه افتادن دوباره جنگ های صلیبی کردند و با این سخن پرده از اهداف پنهان خود برداشتند.

ما اقدام برخی رسانه های غربی در انتشار کاریکاتورها و تصاویر اهانت آمیز از حضرت محمد پیامبر الهی را که هم اکنون در سراسر جهان بیش از 5/1 میلیارد پیرو دارد را در همین راستا ارزیابی می کنیم. ما معتقدیم اگر این اقدام به طور قاطع محکوم نشود گامهای بعدی این نقشه شوم به اجرا در خواهد آمد. محکوم کردن اهانت به مقدسات دینی مسلمانان امروز وظیفه ای همگانی است. نباید به قدرتهای بزرگ جهانی اجازه داد گام های بعدی نقشه شوم خود را به اجرا در آورند...


 
 
 
تبلیغ ویـژه