الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

تاكتيك دفاعي سپاه پاسداران هر گونه تعرض دشمنان را با قاطعيت سركوب مي‌كند
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٩ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

سردار سـرلشکر پاسدار دکتر سیـد یحیی (رحیم ) صفوی فرمانده کل سپـاه پاسداران انقلاب اسلامیسر لشگر سيد رحيم صفوي:
تاكتيك دفاعي سپاه پاسداران هر گونه تعرض دشمنان را با قاطعيت سركوب مي‌كند

خبرگزاري فارس:فرمانده كل سپاه پاسداران گفت: تاكتیك دفاعي و جنگي سپاه پاسداران به گونه‌اي است كه هر گونه تعرض دشمنان را با قاطعيت و با استفاده از اصول جديد دفاعي سركوب خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي كل سپاه سر لشگر سيد رحيم صفوي در شانزدهمين مجمع فرماندهان و مسئولان سپاه گفت: پاسداران انقلاب اسلامي براي پاسداري از انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بيش از پيش آماده‌اند و در واقع سپاه پاسداران و بسيج خود را براي مقابله با تهديدات دشمنان مهيا كرده‌اند.
صفوي با اشاره به سردرگمي آمريكاييها گفت: آمريكاييها و صهيونيستها در حال حاضر در مرز دو راهي قرار گرفته‌اند و اين حاصل تلاش و مجاهدت مسلمانان جهان در سايه اسلام ناب محمدي (ص) مي باشد. امروز جهان اسلام با بيداري و وحدت توانسته به عنوان يك قدرت بزرگ در مقابل ابرقدرتها بايستد.
وي با اشاره به موفقيت آميز بودن رزمايش عاشوراي 5 در منطقه غرب كشور گفت: ‌يكي از محاسن اين رزمايش آمادگي و همكاري مردم استانهاي زنجان،كردستان و همدان با مسئولان برگزاري رزمايش بود كه اين مساله باعث دلگرمي دوستان و موجب نگراني دشمنان شد.
صفوي با اشاره به توانمندي بسيج افزود: نيروهاي مردمي كه در گردانهاي سازمان يافته عاشورا تحقق پيدا كرده است، يكي از توانمنديهاي قدرتمند دفاعي جمهوري اسلامي ايران مي باشد كه اين اقتدار، وحشت دشمنان را به دنبال دارد.
موحدي كرماني نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران در پايان اين مجمع با اشاره به برگزاري رزمايش بزرگ عاشوراي 5، افزود: پيام اين رزمايش اين است كه ما با تمام وجود ايستاده‌ايم و اين تهديدي است براي متجاوزين، چون احساس مي‌كنند كه يك ملت مقابل آنها ايستاده است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه