الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

تشکر از آقای دکتر مهدی بوترابی
ساعت ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢٠ فروردین ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

اینجا می خواهم از آقای دکتر بوترابی وهمه همکاران فنی ایشان تشکر کنم . پیشنهادی را در تجمع 19 اسفند با ایشان مطرح کردم در خصوص ایجاد نظارت پیش از انتشار روی کامنت ها و عرض کردم که این امکان ، یکی از امکاناتی است که عمده سرویس ها دارند واما پرشین ندارد ، و ایشان هم گفتند مطلب را مبسوط تر برایم ایمیل کنید تا امکان سنجی شود و بعد هم که طی یکماه ، موضوع را اجرایی کردند .

 

فکر می کنم اگر آقای دکتر بوترابی ، موضوع دیجیتال سیگناتور را هم بررسی و اجرایی کنند ، می توان بجرات ادعا کرد آرام آرام فضای وبلاگ ، به فضای منطقی و معتبر تری برای اظهار نظر وانتشار و تولید مطلب فازسی در اینترنت تبدیل می گردد.

 

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر مهدی بوترابی ، مدیر محترم گروه  ایران سئو ( مالک سرویس پرشین بلاگ )

سلام علیکم

 

با احترام ، از تلاش و توجه جنابعالی در راستای بهبود نقاط ضعف و پیشبرد وضعیت وبلاگ نویسی هدفمند ، تشکر کرده و از اقدم اl آن مجموعه محترم ، در راستای  بررسی و اجرایی نمودن پیشنهاد راه اندازی سرویس نظارت پیش از انتشار در بخش کامنت های وبلاگهای پرشین بلاگ ، کمال تشکر را بعمل می آورم

 

با تشکر و آرزوی موفقیت

ابوذر منتظرالقائم ، مدیر وبلاگ پاسداران 

آقای بوترابی ، شما ما را مسخره کرده ايد ؟يک بار کامنتيگ با اپرووال ( نظارت پيش از انتشار ) را فعال مي کنيد ، يکبار بر مي داريد ، دوباره مي گذاريد ، دوباره بر مي داريد. اصلا می توانيد تصور کنيد اين کارهای شما چه فشاری بر اعصاب ما وارد می کند‌؟ حتما و حتما به آقاي بوترابي بفرمائید وجهه ايشان پيش من بشدت تخريب شد. بگوييد که اگر مي توانند ، توضيح قانع کننده اي داشته باشند که خيلي رفتار زشتي بود.

 

حقيقتا خجالت آور است که يک سرويس دهنده وبلاگ ، مديران وبلاگها را موش آزمايشگاهي فرض کند. اما از آن سو ، براي اينکه خودش دچار افت مراجعه ودر حقيقت ، پول و در مورد پرشين ، اطلاعات پنهان ، نگردد ، دم از دلسوزي براي وبلاگ نويسي در مقابل قانون مند شدن بزند. خيلي قبيح است آقاي تاري ! خيلي قبيح است. به اطلاع آقاي بوترابي برسانيد. اگر بدانید چقدر ناراحت هستم یک فکری به حال خودتان می کنید.

 

من از آقاي بوترابي بخاطر تشکري که از ايشان و همکارانشان کردم کاملا عذرميخواهم.

 

حتی نگذاشتند جوهر تشکر من خشک شود ! با عرض معذرت خواهي ، قول مي هم ديگر تکرار نشود. اگر پرشين يک ذره پيش من اعتبار پيدا کرده بود حالا بد ضربه ای این اعتبار خورد. چند بار تحمب کنیم . تا الان چند بار این سیستم برداشته شده و گذاشته شده... عذر می خواهم . این خطا دیگر تکرار نمی شود.


 
 
 
تبلیغ ویـژه