الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ايران هسته ای
ساعت ۸:٤٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

از وبلاگ دوستان خوبم ، در آدرس نسل خمينی - http://iranpolitics.blogfa.com

 

 

---:::بسم الله العزیزالمتعال:::---

 

 

27سال پیش هنگامی که نهضت های زیر زمینی شیعه پس از قرنها شکوفا شد و به کام تشنه جهانیان عرضه شد و انقلاب خمینی کبیر از ایران شروع شد یزیدیان عالم باور نداشتند که بیداری وعزت شیعه از ایران به دنیای اسلام و همه ی عالم صادر خواهد شد.

 

و امروز ایران هسته ای مایه فخر جهان 250میلیونی شیعه است  و عجیب نیست  که شیطان پرستان غرب  وغرب پرستان شیطان  اینگونه هراسان به دست وپا افتاده اند چون به چشم خود دیدند که حکومت ایران، عراق و فلسطین را از دست داده اند و چیزی نمانده است که اکثریت شیعه اردن و بحرین و کویت به خیل لشکر نسل خمینی بپیوندند زیرا آنها می بینند که ایران زمین با حکومت دینی به این مجد و عظمت رسیده است .

 

---::::::---

 

 

رئيس جمهور گفت: ايران عزيز از تاريخ 20 فروردين به جمع کشور های هسته ای جهان پيوست و از فردا ادبيات ما در گفت و گو با دنيا عوض می شود.

 

به گزارش خبرنگار اعزامی "مهر" به خراسان رضوی ، محمود احمدی نژاد در آخرین ساعات شب گذشته (سه شنبه) در جمع منتخبین اقشار مختلف استان خراسان رضوی در دانشگاه علوم رضوی مشهد، با اشاره به حضور ایران در جمع کشورهای صاحب فناورآوری هسته ای گفت: امروز اگر کشوری پس از کسب مجوزهای بین المللی به ما سفارش بدهند که برایش کارخانه تولید سوخت هسته ای بسازیم، ما قادر به انجام این کار هستیم .

 

اولین نمونه کیک زرد تولید شده از منابع بومی در داخل کشور اهدایی به موزه آستان قدس رضوی

 

وی افزود: برای افزایش این تولید طراحی ها و برنامه ریزی هایی انجام شده و مسیر تولید صنعتی به سرعت به پیش می رود و علیرغم مخالفت برخی کشورها با پیشرفتهای هسته ای صلح آمیز ایران ما هرگز قدرت خود را از سلاح نمی گیریم چرا که امروز قدرت حقیقی ، اراده ملتها ، توان تمدن سازی و تاثیر گذاری آنهاست و می بینیم که هر موضع گیری ملت ایران همه معادلات جهان را به هم می زند.

 

احمدی نژاد با بیان اینکه امروز زرادخانه ها و سلاحهای هسته ای دیگر از کارآمدی ساقط شده است ، اظهار داشت: امروز رژیم اشغالگر قدس علیرغم آنکه حتی سلاح هسته ای دارد اما قادر به جلوگیری از اضمحال خود و یا پیروزی حماس نیست. چرا که مغز مدیران این کشورها در 50 سال قبل متوقف شده و خیال می کنند هنوز زمان جنگ جهانی دوم است. و این در حالی است که حتی بچه های دبستانی دنیا روسای این کشورها را مسخره می کنند.رئیس جمهور این گونه کشورها را در مقابل اراده مستحکم  ملت مومن ایران شکست خورده توصیف کرد و گفت:  انسجام، وحدت ، انگیزه و همدلی  که امروز در بین ملت ما وجود دارد  در انقلاب سابقه ندارد. چرا که این ملت  به صورت یکپارچه و متحد ایستاده و ماندگار است و اراده خود را بر همه تحمیل خواهد کرد.

 

وی افزود: ما قدم در یک راه طولانی  و پرافتخار گذاشته ایم  و از فردا ادبیات ما درگفتگو با دنیا عوض می شود.احمدی نژاد تصریح کرد: ملت ما خواهان صلح و امنیت برای همه ملتها است و پیشرفت خود را درخدمت آرامش و رفاه همه دنیا دانسته  و دلسوز همه ملتها است . که این سیره را از پیامبر اسلام  حضرت محمد (ص) آموخته است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه