الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

دعوای ابوذر و امير رضا !
ساعت ٦:٠٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۳   کلمات کلیدی:

بسم الله .

دوستان بزرگوار ، اگر پست دعوای ابوذر و مينی ژوپ را بخاطر داشته باشيد بايد عرض کنم که اين پست ارسالی حاوی کل کامنتهای تبادل شده در موضوع مد نظر بود و مينی ژوپ تا امروز که امروز است هنوز يک کامنت - يا جواب ! - به اخرين کامنت من نداده است. اما امروز ، ماجرای بدی اتفاق افتاد که من را به حساسيت انداخت و مرا مجبور کرد تا امروز اين پست را برای شما بنويسم .

من امروز صبح :۳۱/شهريور /۱۳۸۳ صفحه وبلاگ خودم را مرور کردم که ناگهان با يک کامنت بسيار کوتاه ولی سرتاسر توهين به سه تن از اهلبيت عصمت وطهارت سلام الله عليهم ذيل پست مربوط به آقای مسجدجامعی برخوردم . مطلبی که مو را از عصبانيت و خشم بر بدن من راست کرد . بسرعت ، مطلب کوتاهی را در يک کامنت بعد از آن درج کردم و در کامنت بعدی ، به اذن الهی خود را آماده کردم که با حمله ای بسيار آتشين و تلخ او را در جای خود بنشانم .

مطلبی بسيار تند و بسيار آتشناک  وتلخ زبان آماده کردم و در سيستم انتقال متن کامنت قرار دادم .

بجان خودم ، هرچه کردم ، پست ، ارسال نشد ! نشد که نشد !

کمی فکر کردم !

ديدم اهلبيت ، راضی نيستند. با وجود اينکه توهين بدی بود . اما اهلبيت راضی نبودند. اهلبيت به چيز ديگری راضی بودند. آمدم و نوع مطلبم را عوض کردم  و آنچه فرستادم اين بود :

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 12:4

بسم الله . در جواب کامنتی که در اولين فرصت پاک خواهم کرد و به اهلبيت توهين کرده است : اولا : آفرين که به توصيه ام عمل کردي و آی دی ديگری برای خودت ساختی. ثانيا : ديدی حاج احمد ما اهل اين حرفها نبود : ثالثا : همچين تعجب نکردم ديدم اين حرفها را . فهمديدم دوباره يه ملنگ ديگه پيدا شده به خيالش ما رو مجل کنه . خودت مچلی بچه جون. اما حرفهای اساسی با اين کامنت توهين به اهلبيت در کامنت بعدی :...

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 12:35

به جون خودم قسم ، آنچنان جواب آتشينی برات آماده کرده بودم که ... بجان خودم بدان اهلبيت که مرامشان فقط کرم است نگذاشتند. چون مريد اهلبيت هم بايد که مثل خودشان باشد. والا اگر اهلبيت بخواهند ، به اشاره ابالفضل مشکلات را فانی می کنند. وبلاگت را آمدم و ديدم جناب فحاش ! مثلا می خواهی از زرتشت - که بنظر ما مسلمانان هم ، احتمالا پيامبر آسمانی بوده و بنظر ما محترم است چون اصل مکتبش منفی نيست - و آئين زردشتی گری - که بنظر ما قبلا دين آسمانی بوده و بازهم متوسلان به اين مسلک کافر محسوب نمی شوند و محترمند - دفاع کنی اما تلاشی جز جنگ جنگ روانی برای اختلاف بين ايرانيان نداری ! کورترين کوری را خوانده ای ! بگذار تا صبح دولتت بدمد . کين هنوز از نتايج سحر است. ما هم کماکان زنده ايم و تا زنده ايم رزمنده ايم . رهسپارم با ولايت ، تا هرکجا که او بخواهد . وحدت ملی برای من از همه چیز مهمتر است ولی مواظب خودتباش با اهلبیت کاری نداشته باش. يا علي مدد !

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

حالا ، آن آدم خاص ، آِمده و اين کامنت را برای من فرستاده :

نويسنده: amir_reza

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 13:35

درود بر شما من معذرت ميخواهم اگر توهينی کردم.اخه يکی از بهترين دوستانتون دها ايميل با فوحش خواهر مادر برام فرستاد منم عصبانی شدم معذرت ميخوام که توهين کردم بايد منو ببخشيد دوست عزيز با اجازتون کامنتی هم که داده بوديد پاک کردم بازم معذرت ميخوام در ضمن هدف بنده فقط روشن کردن چهره حقیقی تازیان نه چیز دیکری شاید یک اپدیت هم کردم تا این مهملاتی را که در این مقاله اورده اید مورد حمله قرار دهم!بدرود

E-mail:  وارد نشده است

URL: 

 

اين هم از کامنت های بعدی من :

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 17:38

بسم الله . از اينکه در خصوص حريم اهلبيت سعی خواهی کرد مواظب خودش باشی به تو تبريک می گويم . اين را بدان که حتی اگر کسی که بالاترين ميزان ادعا در خصوص اعتقاد به اهلبيت را دارد منشو مرام وروشی مخالف با آن را پيش گرفت ، به هيچ وجه اعتباری از خود برجای نمی گذاردو کسی هم حق ندارد آن را مستمسکی برای ::توهين به اهلبيت عصمت وطهارت :: قرار دهد. بهرحال بدان حقيقتا ما برای دفاع از حریم اهلبيت هيچ مرزی نمی شناسيم جز مرز اسلام و ايمان وابزار دفاعی مان هم حتما اسلامی خواهد بود . نه غير دينی. در مورد ايميل هم : مگر ساختن ای مسل جعلی اين روزها کاری دارد ؟ هر هکر صورتی رنگ بچه ای هم می تواند اين کارها را انجام دهد . يا تو ، خودت هم قربانی يک جنگ روانی پيشرفته شده ای ، يا اينکه اين حرف هو خود ، بخشی از يک سناريوی جنگ روانی است. ضمن برفرض صحت ادعا در مورد ميل توهين آميز ، ۲ فعل غلط محض انجام داده ای ۱- توهين به اهلبيت عصمت وطهارت ۲- انتقام گيری از کسی که می گويی ارتباطم با انکس که به تو توهين کرده بقول تو دوستی است و من بگويم که چنين دوستی ندارم . يا علی.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

 

نويسنده: ابوذر

سه شنبه، 31 شهريور 1383، ساعت 17:50

و اما : برای من مهم نيست که تو در وبلاگت با کامنت ها چه می کنی ؟ اما برای مهم است که چه کسی و در کجا در کامنت ها در مورد ولايت و اهلبيت عصمت و طهارت چه رفتاری از خودش نشان داده. ضمن اينکه : من در کامنت خودم در وبلاگ تو چند خط بيشتر ننوشته بودم که اينجا در وبلاگ خودم می آورم : نوشته بودم ::: خوب . جناب فحاش . آمدم و وبلاگت را ديدم . بدان که جوابت نسبت به کامنت زشت و فحاشی ات نسبت به اهلبيت را اماده کرده ام . برو و بخوان ::: تازه ، اين کامنتی بود که تو حذف کرده ای . اما تو که ديگر نمی توانی کامنت هايم را که در وبلاگ خودم تکرار می کنم حذف کنی که : من در وبلاگ خودم مطالب تو را نقد خواهم کرد.

E-mail:  وارد نشده است

URL:  وارد نشده است

جواب مطلب بظاهر فکری اش را که بوی ذره ای تفکر از آن بمشام نمی رسد را هم سريعا خواهم داد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه