الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

از :شرف: ی که ندارند !
ساعت ۱٢:۱٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

بعد از دروغهایی که روز به نقل از دوستم محمد صالح مفتاح نوشت ، چشممان به این یکی روشن . اینها موقعی رخ می دهد که بی شرفی اوج بگیرد!

 

رسانه جدید تروریست‌های جنایتکار

 

نشریه اینترنتی «روز»، وابسته به روزنامه‌نگاران لیبرال مقیم اروپا، به رسانه تروریست‌های وهابی تبدیل شده است.

به گزارش «شریف نیوز»، این نشریه كه خبرنگاران آن در داخل كشور فعالیت می‌كنند و توسط گروهی از روزنامه‌نگاران لیبرال نقل مكان كرده به اروپا، اداره می‌شود، در مصاحبه‌ای با «عبدالمالك ریگی»، سركرده تروریست‌های تاسوكی، كه بیش از بیست نفر از هموطنان بی‌گناه را به قتل رسانده، گفت‌وگو و تلاش كرده است تا از این تروریست وهابی، انسانی جوانمرد، متدین و مدافع آزادی بسازد!

در ابتدای این گفت‌وگو آمده است: «با عبدالمالک ریگی، آفریننده حادثه تاسوکی، تلفنی گفت‌وگو کردیم. صدایش، رنگی از کوه‌های بلوچستان داشت، قهوه ای، خسته و خشمگین. به آرامی پرسیدم: می‌توانم با گروگان‌ها‌ هم صحبت کنم. بعد از سکوت کوتاهی گفت: بله.»

 

رسانه مذكور همچنین با انتشار مصاحبه یكی از گروگان‌های ایرانی كه جانش در تهدید تروریست‌های مذكور است، از زبان او خواستار حل مشكل «برادران جندالله!» و آزاد كردن اعضای این باند شده است.گروگان مذکور که مشخص است تحت فشار قرار دارد، در حالی كه ساعاتی پیش از آن یکی از گروگان‌ها کشته شده است، به خانم خبرنگار می‌گوید: «از نظر روحی خیلی خوب هستم. برخورد برادران با ما خیلی خوب است. غذایی که درست می‌کنند اول برای ما می‌آورند، بعد خودشان صرف می‌کنند. ما خیلی راضی هستیم. خدا را شکر. برخوردشان با ما خیلی خوب است و از این بابت هیچ نگرانی نداریم!»

به گزارش منابع خبری، گزارش یادشده توسط خانمی تنظیم شده كه آزادانه در مجلس شورای اسلامی حضور یافته و با نمایندگان آن مصاحبه انجام می‌دهد.


 
 
 
تبلیغ ویـژه