الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

يک چيز عجيب و بسيار جالب !
ساعت ٧:٢٥ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

چند روز بود توی Persianstat با اسم يک وبلاگی مواجه می شدم که فيلتر بود اما از صفحه اولش بمن لينک داده بود ! تا اينکه امروز ، به زور و بدبختی ، به سورسش دسترسی پيدا کردم و بازش کردم و توی کد سورسش ديدم که نوشته :

 

-          اگه دق و دلی دارین از کسی و یا اینکه پدر کشتگی با کسی پیدا کردین و نمیدونین عصبانیت و عقده خودتونو سر کی خالی کنین و زورتون هم توی بازو قلمبه شده و شدیدن احساس قدرت میکنن , برین به این سایت و هر چی فحش خوار مادر دلتون میخواد اونجا بنویسین و حواله رهبر و اعضای اون بکنین و خودتونو سبک کنین . اتفاقن امام کاذب هم گفته که کلی ثواب داره و در اون دنیا به نامتون یه ویلا با جکوزی سند میزنن و شاید حوری و قلمان هم سیبتون شد : http://pasdaran.persianblog.ir

غلط های املایی تو این مطلب قرمزه روشن است که از من نیست ! مثلا نوشتن نصیب با س و نبودن حرف " ن "سر جای خودش !

 

اين وبلاگ يک وبلاگ با مطالب مهوع ضد دينی بود !

اينقدر هم احساس خود بزرگ بينی و مهم بودن و جريانساز بودن بهش دست پيدا کرده بود که نگووو !

 

چند تا چیز مهم روشن شد :

 

1-       منبع بسیاری از فحاشی های جنسی ! خیلی از این کسانی که در وبلاگ من فحش های اخلاقی لایق و مخصوص خانواده خودشان را به اهلبیت عصمت وطهارت و خانواده من نسبت می دهند معلوم شد از وبلاگ این بنده خدا می آیند ! :))

2-       این وبلاگ ، وبلاگی است که بشدت ، ادعای بحث و قوی بودن استدلال در مبارزه با اسلام دارد !  بسیار ادعای هل من مبارزش میشود . اونوقت داشته باشید روش مبارزه اش با مطالب وبلاگ من را ! :))

3-       جالب تر اینکه ایشان به تنهایی حریف نشده و زیر فشارترین قشر از خوانندگان وبلاگش را به همراهی با خودش دعوت کرده ! :))

4-       و از همه جالب تر اینکه ، کسانی را به وبلاگ من می فرستد که از جای دیگری دق و دلی دارند ، پدر کشتگی با کسی دیگر دارند ، نمی دانند عصبانیت خود از جای دیگر را کجا خالی کنند ، زورشان را هم نمی توانند به کسی برسانند ولی شدیدا احساس قدرت می کنند !!! :)) یعنی کسانی که حتی آدرس وبلاگ من را هم بلد نیستند ! وای بحال اینکه از من هم چیزی به دل داشته باشند ! خیلی باحال شد ! :))

 

برود خدایی ، بمیرد ! :))

آخه این هم شد روش مبارزه با نظام ؟ میگم این روزها ضد انقلاب بودن هم خیلی سخت شده و باید سختی کار بگیرند همینه دیگه ! می رند وبلاگ باز می کنند اینجوری ، فکر می کنند این شد ضد انقلاب بودن ! صد بار بیشتر نگفتم این فقط اسمش ضرت انقلاف بودن است ؟ با این کارها اسم کسی را ضد انقلاب نمی گذارند!  بمبی، جنایتی، قتلی، کشتاری ، دزدی ای، هیزی ای ، بی ناموسی ای ، بی شرفی ای ، جنایتی ، شبیخونی ، چیزی لازمه تا به آدم بگن یه کم ضد انقلاب ! نظام اینجوری است که هر روز محکم تر می شه .

 

البته با اونهایی که الکی تحریک شده اند و حتی به من توهينی هم کرده اند کاری ندارم . خدا انشاء الله مشکلشان را حل کند . خدا برای هیچ بنده خدایی هم روز بد نیاورد. مشکل همه را آرزو دارم خدا حل کند. روی صحبت و خنده ام با صاحب آن وبلاگ بود ! 


 
 
 
تبلیغ ویـژه