الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

چهره ء آمريکای رو به سقوط در قهقهه جنايتکاران روانی
ساعت ۸:٢٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٧ تیر ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

به تازگي در سايت‌هاي اينترنتي، يك كليپ آمريكايي به چشم مي‌خورد كه خبر از تفاخر نظاميان آمريكايي از جنايات خود مي‌دهد. در اين كليپ، سربازهاي نيروي دريايي آمريكايي با گيتار، كنسرتي اجرا مي‌كنند كه در آن، از وحشي‌گري سربازهاي آمريكايي ياد شده و نيز كشتار زنان و كودكان بي‌دفاع عراقي، «لذت‌بخش» تعبير مي‌شود.

 

اگر در جنگ ويتنام، موسيقي «هيپ هاپ» به مدد روحيه سربازان آمريكايي آمد و «جيمي هندريكس» و «جيم موريسون» در مناطق امن ويتنام با اين موسيقي به آنان روحيه مي‌دادند، اكنون گروه «فصل چهارم» با «ساندرز» در منطقه سبز عراق، با موسيقي رپ، به كمك سربازان بي‌روحيه آمريكايي آمده است.

 

در متن اين ترانه چنين آمده است: «آنان را كشتند. آن زن عراقي كه خواست با اسلحه از خود دفاع كند، با سفير گلوله‌هاي من به خاك افتاد، خوني كه از سر او به روي من پاشيد، من را خوشحال كرد».

 

در اين كليپ، تفنگداران آمريكايي، رقص‌كنان و با قهقهه، جنايات خود را تعريف مي‌كنند. «نهاد احواد»، رئيس شوراي روابط اسلامي آمريكا، در مورد اين كليپ اعتراض شورا را به گوش دولت آمريكا رسانده خواستار تحقيقات در مورد آن شده است.يك نويسنده ترك همچنين در مقاله خود مي‌نويسد: «سقوط آمريكا توسط اين جنايتكاران رواني، محقق خواهد شد».

 

* همچنين بخوانيد : مطلب وبلاگ هلوع در همين ارتباط

* صدای اين آمريکايی ديوانه را با بالاترين کيفيت در فرمت MP3 ضبط کردم . برای گوش کردن ، از اين آدرس دريافت کنيد .


 
 
 
تبلیغ ویـژه