الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

http://www.antioccupier.com صفحه ای برای اعتراض به اشغالگران بين المللی
ساعت ۱٢:٢٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٠ تیر ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

چند روز پیش ، شاهد انتشار خبری از دسته گل جدید ارتش آزادیبخش یا همان Freedom Corps آمریکایی در عراق بودیم . یک سرباز عضو یگان تفنگداران دریایی آمریکا که به Marine معروف هستند ، در میان جمعی از دوستان خود ، شروع به نواختن ناشیانه یک گیتار نموده و ترانه ای را می سراید که متن واقعی حوادث امروز جهان است.

 

او از کشتار خانواده یک دختر عراقی که در مقابل تلاش او برای ربودن او مقاومت کرده بودند ، دست به اسحله می برد و جنایتی تمام عیار می آفریند . هولناک تر اینکه در ترانه اش می گوید ، از خونی که از سر و روی قربانیانش به صورتش پاشیده خوشحال شده  ولذت برده است. او می گوید :" آنها باید می دانستند که با یک Marine نباید این کار را بکنند..."

 

همه می دانیم که این ، تنها یکی از صدها خبری است که در جهان خبر،  همه روزه از جنایتات اشغالگران عراق وافغانستان منتشر می شود. این اشغالگران ، به هرکجا که پا  گذارند ، ردپایی از خون ، و فاجه بر جا خواهند گذاشت . نمونه هایی از آنها را می توان در کشورهایی که پایگاههای نظامی این اشغالگران در آنها قرار دارد ، بطور دائم مشاهده نمود . از جنایت سربازان آمریکایی در مورد دختران ژاپنی در اوکیناوا ، تا قتل عام یک کاروان 400 نفره عروسی افغانی در افغانستان . اما آنچه که مهم است اینکه ، این جنایات ، نه جنایت کور یک سرباز دیوانه خسته از فشار ترس و نا امیدی ، بلکه برنامه هدایت شده سیستم نظامی جنایتکار نظام سلطه است که می خواهد از خود، رعب و وحشتی بی بدیل در دل مخالفانش و انسانهای ساکن در سرزمینهای تحت اشغال خود ، ایجاد کند.

 

در این صفحه ، اخبار جنایات گذشته ، حال و آینده این جنایتکاران را برای ثبت در حافظه تاریخ ملل جهان ، ذخیره می کنیم و نامه ای خطاب به دبیر کل فعلی سازمان ملل ، آقای کوفی عنان تنظیم کرده و در آن ، محاکمه سران فاسد و خونخوار ایالات متحده و سربازان و فرماندهان وحشی تحت امر آنان را خواستار می شویم .


 
 
 
تبلیغ ویـژه