الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

موضوع چهارم : واکنش من به مطالب موهن وبلاگ الپر و توهين به حضرت امام (ره)
ساعت ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

موضوع چهارم ، جوابیهء من به مطلب دبیر ستاد نسل سومی های یاور معین ( الپر – علی پیر حسین لو ) است که بارها برایش کامنت کردیم و سانسور کرد: 

بسم الله . 

از آنجایی که ، از متن منتشر شده توسط کاندیدای دور دوم انتخاباتتان ، فقط توهین به امام و دفاع مقدس را پیشه کردی ، من هم فقط به همان می پردازم . خدا را شکر که من به هیچ یک از این دو نفر ، نه رای داده ام ، نه می دهم ، و نه خواهم داد. چون بارها ، مصلحت نفس خود را بر مصلحت نظام و مردم ، ترجیح داده اند ، می دهند و خواهند داد . – اما تو چه ؟  

بد نیست این ها را بخوانی !

http://www.rajanews.com/News/?1859

http://www.sharifnews.com/?20654

اگر چیزی بیش از یک بیمار روانی بودی که می خواهد همه چیز را در چهارچوب نامعادلات ناقص و مغلغ ذهن خود جا دهد و البته، از این میان ، یک زندانی ، فیلترینگی ، چیزی هم برای خود و سایتش دست و پا کند - و خدا را چه دیدی ! - ، شاید یک سفر به ینگه دنیا و خدا نصیب همه عشاق بدبخت آمریکا یعنی کعبه آمالتان بکند – که از شرتان خلاص شود این ملت -، یک سخنرانی کاملا پرشور ِ کاملا بی شعور و کاملا پوچ هم در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا ، واقعا ممکن می شد که چنین بگویی؟  

هیچ کس ، در جمهوری اسلامی ، اصل جنگ را (به معنای به جان هم افتادن مردم به هر دلیل ) تقدیس نکرد. آنچه که مقدس است ، دفاع است. ای بیمار روانی. لا اقل می بینم که هنوز ادعای اسلامی داری. بگو ببینم ، آیا نماز ، حج ، امر بمعروف و نهی از منکر ، خمس و زکات و روزه و تولی وتبری و و و اموری مقدس نیستند ؟ مگر نمی بینی که رئیس گاوچران ها ، همو که عاشقش هستید و کاری نمی کنید ، جز آن که به نفع او باشد ، او نیز ، چون می داند که این مفهوم ، در هر دینی و آئینی قابل ادراک است ، از آن سوء استفاده کرده ، بدنبال صلیبی – و در حقیقت ، دینی – نامیدن جنگ خود با مردم عراق ، افغانستان ، فلسطین و لبنان و ایران و و و است - و چه ناتوان از این حیله !!! زیرا که ملت آمریکا نیز ، امروز ، حضور کارتلهای نفتی دولت آمریکا در عراق را به خوبی می بیند و می داند که این جنگ ، از مفاهیم مقدس تهی است ، چون با مفاهیم مقدس نسبتی ندارد !!! -  بدان که جهاد، چه از نوع ابتدایی ( یعنی دفاع ، که معنای اول و مستقیم جهاد ابتدایی است ) و چه دیگر انواع آن ، فرع دین است. فرعی که بقول شهید بهشتی - رحمه الله علیه - از فرع نهی از منکر حجیت می یابد و آن ، رفع منکر تسلط غیر مسلمان بر مسلمان ( به حکم قاعده نفی سبیل ) است . بدنیست کتاب مرحوم شریعتی در باب شهادت و جهاد را هم بخوانی! شاید کمی چیزهایی را یادت بیاورد. 

و اگر نبودی یک بیمار روانی ، ادراک می کردی که کشته شدن ، در راه چنین مقصودی ؛ حتی اگر صرفا به قصد اطاعت از امر ولایت حق باشد ، یا به قصد پیروی از قاعدهء شریف "نفی سبیل" یا صرفا به حکم جهاد، حتما امری مقدس است و اگر نبودی یک بیمار روانی ، که می خواهد همه چیز را در چهارچوب نامعادلات ناقص و مغلغ ذهن خود جادهد و البته از این میان، یک زندانی ، فیلترینگی ، چیزی هم ، برای خودش و سایتش دست و پا کند - و خدا را چه دیدی ! - ، شاید یک سفر به ینگه دنیا و خدا نصیب همه عشاق بدبخت آمریکا یعنی کعبه آمالتان بکند – که از شرتان خلاص شود این ملت - ، یک سخنرانی کاملا پرشور کاملا بی شعور کاملا پوچ هم در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا ، واقعا ممکن می شد که امام ، یعنی مرکز این حرکت دینی و قدسی، یعنی جهاد مقدس وشهادت مقدس در راه هدف مقدس را "دیکتاتور جام زهر نوش" نام دهی ؟  

چگونه ممکن می شد ، چنین هزیانهایی ، اگر ذره ای عقل ، حتی از نوع ابزاری آن ، در آن مغز قرار داشت ، آنگاه که بدانی که صاحب آن ذهن معلول ، می داند که خداوند در توصیف صفت مومنان می گوید که در راه خدا در معرکه نبرد ، می کشند و کشته می شوند و ندایشان این است که ما از خداییم و بسوی او باز می گردیم، و همچنین می دانستی که نباید درک این نکته نیز برایش ، اگر سالم باشد ، مشکل باشد که ، روشن است که اطاعت از امر مرکز تقدس عالم ، یعنی الله، که به تبع او ، امرش نیز مقدس است ، خود امری مقدس است ؟  

روشن است که این ذهن ، ذهنی بیمار و معلول است. ذهنی که خودرا مرکز پرگار عالم دانسته ، همه چیز را با خود و نیت بیمار خود می سنجد و آنگاه ، حکم می دهد که  ::: هيچ جنگي مقدس نيست. هر كس جز اين بگويد دروغ گفته. تنها آن كس راست مي‌گويد كه مي‌گويد همه آنچه گفتيم دروغ بوده. تنها راست اين است و باقي دروغ: دفاع مقدس نداريم. هيچ جنگي مقدس نيست! ::: وگرنه آیات قرآن را دروغ نمی شماردی و بدان که قرآن در وصفت گفته : ویل للمکذبین ! هم دروغ می گویی ، و هم حقیقت را دروغ می شماری !

وای بر تو وذهن بیمارت.  

و معلوم نیست مفهوم دروغ ، اگر خدا را کنار بزنیم ، چه معنایی دارد و مگر نه اینکه در دنیای پست مدرن، اذهان بیمارتان حتی مفاهیم عامه فهمی همچون استقلال را نیز دستخوش تاویل وتفسیر می کند تاجایی که بتواند ، هم از توبره ء "شعارمردم مردم" و هم از آخور "دشمن ضد استقلال مردم " ، خوردن را با مفهوم جهان وطنی ، توجیه کند و استقلال را در دنیای پست مدرن، بی اعتبار شمارد !  

بگویید

بگویید

بگویید که به چیزی نمی افزایید جز شفافیت حقایق و گفتمان ها . خط امامتان راهم معلوم کردی. خمینی شد دیکتاتور زهرنوش؟! ای درمانده . 

یادت می آید ، آنروز که در دانشگاه ، با آمدن جنازه مطهر و مقدس شهدا به مسجد مخالفت کردید ، با صدای بلند گفتیم که شما با شهید و شهادت ، و دفاع و جهاد و امام و امامت ، مخالفید. اما به دروغ ، گفتید که نه ، و ما خود شهید داده ایم و و و و ! و یادت هست که همان روز بود که با مشت و لگد به تابوت شهدا کوبیدید ! امروز می بینی که این دروغ ، چه خوب افشا شده. نه دفاع شهید را مقدس می دانید ، نه شهادت او را ، نه خود او را ، نه امام او را و درک می کنم که چرا از نهضت آزادی ، بیشتر از فرماندهان شهید دفاع مقدس خوشتان می آید. چون آنها هم روزی در بحبوحه نبرد ملت ایران با متجاوز خونخواری که قصد محو ملت ایران از روی نقشه را کرده بود ، بیانیه دادند و رزمدنگان را حیوانات وحشی  نامیدند و از مردم خواستند تا به جبهه ها  کمک نکنند و گفتند که خود نیز هرگز کمک نخواهند کرد !!  یادش بخیر . واکنش مرحوم کیومرث صابری را به این بیانیه ننگین ، در ساگردش در وبلاگم زدم . یادش بخیر . وزیر امورخارجه عراق بیانیه نهضت آزادی ایران را در سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران قرائت کرد ! یادش بخیر ، که در اسناد جنگ ثبت شد کهآن سرتیپ عراقی افشا کرد که علت شروع مجدد جنگ شهرها از سوی صدام ، راهنمایی نهضت آزادی بوده است ، که چه ؟ که این فشار ، هم برای صدام از بیرون و هم برای آنها از درون مفید است ! 

*** راستی ، می بینم که جواب حسن روزی طلب را هم دوباره با اسم آرش داده ای ! حتما بار بعدی ، نوبت بهره وری از لفظ احمد است ! کسی که نمی تواند با نام خودش جواب کامنت های وبلاگش را بدهد اصلا برای چه وبلاگ می نویسد ؟ مگر وبلاگ باب گفتگوی دوطرفه نبود ؟ چه شد که روی شعارهای شفافیت طلبانه !! خود را نیز با پوتین استعمار لجن مال کردید؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه