الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اخطار ،‌ بهره برداری سياسی از نيروی فکری وبلاگستان!
ساعت ۱٢:٢٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٧ مهر ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

بسم الله .

خواهر وبلاگ نویس .

 

برادر وبلاگ نویس .  چند تا خبر را کنار هم بگذار :  

-       داماد سید مصطفی تاجزاده ، رئیس معزول ستاد انتخابات وزارت کشور به جرم دستکاری در نتایج انتخابات مجلس ششم ، و عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی ، مدیر جدید بلاگفا معرفی شده است  

-          این مسئولیت ؛ از سوی خریدار پشت پرده سرویس بلاگفا به وی سپرده شده است.  

-          دکتر بوترابی ، عامل اصلی پشت پرده دعاوی حقوقی میان خریدار و فروشده سرویس بلاگفا است. بوترابی ، همان کسی است که درحقیقت در حال خریدن بلاگفا است.  

-       نماینده حقوقی بوترابی ، به نیابت از او ، در حال به خطر انداختن موجودی وبلاگهای روی سرور بلاگفا است. در صورت ضرورت ، می خواهند بلاگفا را با شکایت ، مسدود کنند.             

-          همسر آقای بوترابی ، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و بنا به برخی گفته ها ، مسئول شاخه بانوان است.  

 

-          آقای دکتر بوترابی ؛ در حال تهیه یک لیست انتخاباتی برای شورای شهر تهران است  

-       آقای دکتر بوترابی ، با کمک برخی عوامل مرتبط خود در سرویس های خبری از جمله برخی خبرگزاریهای کاملا غیر مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات ، اقدام به تبلیغات به نفع سرویس خویش کرده و گاها ؛ منافع ملی را نیز در این جریان زیر ضربه می گیرد.  

-       و در نهایت ، تمام این کارها را آقای دکتر بوترابی ، به اسم من و تو و به پشتوانه پست های من و تو انجام می دهد و همه جا می گوید سرویس وبلاگ من ، 13 میلیون پست دارد. انگار همه پست ها را خودش نوشته .  

بوی بد و آلوده بهره برداری سیاسی از سرمایه های فکری مان ، به مشام می رسد.  

مواظب باشیم . حواسمان جمع باشد. خبرهایی هست. دوباره می خواهند به نام مردم ، به نام فرهیختگان ، به نام جوانان، به نام نویسندگان ، به نام وبلاگ نویسان و به نام همه ، کرسی های قدرت را بکام خود کنند.  

اینها همانهایی هستند که می شناسیم . دقت کنیم . چشمان تیز بین خود را روی آنها متمرکز کنیم .  

پی نوشت :

·       یادش بخیر آنروزی که خیلی ها انتخاب شدن وبلاگ من بعنوان دومین وبلاگ برتر پرشین بلاگ را تبریک گفتند ، گفتم که من به هیچ وجه برای این موضوع اهمیت قائل نیستم و اصولا هیچ دلیل و معیاری برای انتخاب شدن وبلاگم ، جز دلایل سیاسی برای بالانس انتخابها در میان صاحبان سلائق سیاسی نمی بینم .


 
 
 
تبلیغ ویـژه