الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

پتانسيل های متمرکز جنايت !
ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٧ آبان ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

بسم الله . 

آهـــــای عشاق دموکراسی آمریکایی !

شما ها ، یک حجم بزرگ فشرده ، پتانسیل دموکرات آمریکایی بودن هستید ! و دقیقا به همین معنا ، شما برای بشریت خطرناکید. چون دموکراسی آمریکایی از نوع حکومتی که خصوصا دموکرات و جمهوریخواه نمی شناسد ، برای بشریت خطرناک است.  

آهـــــای عشاق دموکراسی آمریکایی !

لحظه ای، ‌حماقت را کنار گذاشته، کمی فیلم ماتریکس را هماهنگونه نگاه کنید که سازندگانش آن را ساخته اند ! کمی لطفا بفهمید ، که اگر شورش کنید واز آنها اطاعت نکنید ، آنها شماها را روبوتهای ویروسی شده ای فرض می کنند که نه تنها انسان نیستند ، که حتی ار فلسفهء خلق شدن خود نیز فراتر رفته، از آدم ( که تنها آدم ، از نظر ماتریکس و ماتریکسی ها ، صهیونیست ها هستند ) اطاعت نکرده است.  

آهـــــای عشاق دموکراسی آمریکایی !

آهای همان کسانی که وقتی یک خبر خنده دار واقعی علیه آمریکا می خوانید ، نویسنده را به زیر فحش می گیرید ، انگار که به خواهر و مادرتان حکم اعدام داده اند ، آهای همان کسانی که وقتی فقط یک عکس خنده دار ، از خوابیدن مستمعین نظامی ، پای سخنرانی رئیس جمهور چنگ سالار آمریکایی را می بینید ، می خواهید به خودتان بمب ببندید و بین جمع همین میهنان خودتان که مخالف آمریکا هستند خود را منفجر کنید ،  

آهای !

با شما هستم . این خبر را بخوانید :  

به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس از لس‌آنجلس، در تظاهراتي كه روز جمعه در اعتراض به اين امر برگزار شد، دانشجويان دانشگاه معروف يو‌سي‌ال‌اي اعلام كردند كه استفاده پليس از اسلحه شوك‌آور عليه "مصطفي طباطبايي‌نژاد" 23 ساله اين نگراني‌ را در ميان ديگر دانشجويان ايجاد كرده كه آنها ممكن است قرباني بعدي باشند.  

"صبيحه امين" رئيس انجمن دانشجويان مسلمان درباره جزئيات اين حادثه گفت كه طباطبايي‌نژاد سه‌شنبه شب پس از مشاجره لفظي با افسر پليس نگهبان دانشگاه كه قصد داشت از اين دانشجوي ايراني‌الاصل بازرسي كند،‌ با اسلحه شوك‌آور پليس مصدوم شد.  

امين تصريح كرد: «دانشجويان احساس مي‌كنند كه امنيت آنها در خطر است و ما نيز احساس امنيت نمي‌كنيم.»

پليس در توجيه اين اقدام خشونت‌بار خود گفت كه اين دانشجو از ارايه كارت شناسايي و از دستور پليس براي خروج از محل خودداري كرد و تلاش داشت ديگر دانشجوياني كه در محل جمع شده بودند را تحريك كند.

اين حادثه توسط دوربين يكي از دانشجويان ضبط شده و طباطبايي‌نژاد را در حالي نشان مي‌دهد كه در كف اتاق افتاده و فرياد مي‌كشد. اين تصاوير در پايگاه اينترنتي "YouTube" به نمايش درآمده است.  

در حالي كه دانشگاه مدعي است بخاطر ايراني‌بودن طباطبائي‌نژاد با وي برخورد نشده اما وكيل مدافع اين دانشجو شكايت‌نامه‌اي تنظيم كرده‌ كه نشان مي‌دهد بخاطر ظاهر خاورميانه‌اي وي اين برخورد با طباطبائي‌نژاد صورت گرفته است. نورمن آبرامز رئيس دانشگاه يو‌سي‌ال‌اي نيز طي بيانيه‌اي در اين باره گفت كه قضاوت در اين باره بهتر است بعد از تكميل تحقيقات مستقل انجام شود. اين در حالي است كه "كامبيز عبدالرحيمي" رئيس شعبه شوراي روابط ايران و آمريكا در اين دانشگاه از نحوه تحقيقات دانشگاه در اين باره ابراز نارضايتي كرده است.

فیلم این صحنه شکنجه ، در فرمت اف ال وی، ‌در این آدرس ذخیره است :

 http://lax-v99.lax.youtube.com/get_video?video_id=m3GstYOIc0I


 
 
 
تبلیغ ویـژه