الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

نقطه ء عطف تحليل
ساعت ٢:٥٧ ‎ب.ظ روز شنبه ٢۱ بهمن ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

همه تحلیل ها را گفتیم  ونوشتیم .  

گفتیم که دشمن امروز ، خوارتر از همیشه ، بی آبروتر از گذشته – چه در میان دولت ها و چه در میان ملت ها و چه در میان روشنفکران – ، منفور تر از همیشه و تضعیف شده تراز همیشه است.   

گفتیم که صحنه عمل به هیچ وجه وضعیتی بیانگر آمادگی برای یک منازعه منجر به مزیت نسبی به نفع او را نشان نمی دهد. او اگر حماقتی کند ، ما را به زحمت خواهد انداخت اما ما را تقویت و خود را منهزم خواهد کرد. اینها همه از عقل بود. از محاسبه و مشهودات .  

اما بگذار بگویم :

اولین کسی که خانه و کاشانه و آب و نان و راحت و آسایش را رها کند و در مقدم ترین لشکرهای صف شکن سپاه اسلام ثبت نام کند و اگر راهش ندهند پاشنه درب را از جا در بیاورد و بدور از تمام مناصب شغلی و علمی و فنی ، مسلح به سلاح آتشین رزم، در خط مقدم نبرد ، خونفشانی کند ، خودم خواهم بود.  

تصویر حاج محمد ابراهیم همت روی میزم است. حاجی ، چنان به من زل زده که انگار بشدت و با روحیه ای شاد و خوشحال ، امیدوارانه مرا می بیند. حاجی بمن می گوید : من از تو همین را انتظار دارم .  

من ، دوست دارم در خانه دوست ، هم نشین حاج محمد ابراهیم همت باشم . عاشقش هستم . او را خواهم بویید. من او را می بینم . او را که در آستان علی ابن ابیطالب و حسین ابن علی و ابالفضل العباس حاضر است. من ، شاگرد کوچک مکتب محمد ابراهیم همت هستم . من سربازی از لشکر او هستم . من بسیجی کوچک گردان شهادت لشکر محمد رسول الله هستم.  

ما با اقتدار ، گردن دشمن را درهم خواهیم شکست. چشمان فتنه را کور خواهیم کرد و هزیمت را به دشمن بازهم پی در پی خواهیم چشاند. آنچنان که زهرطعم آن را نسل ها بیاد داشته باشد. دشمن زبون را نه تنها از مرزهای خودمان ، بلکه از مرزهای خودش هم عقب خواهیم راند و او را به همان جزیره پت و پهنی که از بومیانش غصب شده ، با سرافکندگی ، زخم های بی شمار و استخوانهای کوبیده شده ، باز خواهیم گرداند.  

ما ، سربازان کوچک ارتش محمد رسول الله – صلی الله علیه و آله و سلم - هستیم و تحت امر ولایت معظم امر ، و در رکاب او ، نه فقط تا مقام شهادت ، بلکه تا مقام اراده او ، می رانیم . اراده ء ما ، نصب پرچم اسلام در انتهای افق است.  

این ته دلم بود! باید می گفتم ! آن روی ما را ندیده اند.

فکر می کنند تا آخر عمر قرار است پشت میز بنشینیم !

نخیر عموووجان ! این خبرها نیییست.

من که تا استخوان پنجاه تا مستکبر احمق مخ پلاستیکی را در هم نشکنم و ذغال نکنم آرام نمی گیرم .  

22 بهمن همه باهم : مرگ بر آمریکا . مرگ بر انگلیس مرگ بر منافقین و کفار. مرگ بر اسرائیل .


 
 
 
تبلیغ ویـژه