الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

خصوصا کارشناس مسئول پرونده حسين درخشان بخواند!
ساعت ٩:۳٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

بسم الله .

از آن مسئول و کارشناس محترم پرونده ای در وزارت اطلاعات که پی گیر و مسئول پرونده حسین درخشان است ؛ درخواست می کنم این مطلب را خوب بخواند.  

برادر گرامی و عزیز. بارها در مطالب مختلف ، خطر موجود بی هویتی همچون وی را گوشزد شده ام . امروز ، چیز عجیبی دیدم که حتم دیدم شما را باید از ادامه آن منصرف کنم .  

برادر گرامی!

شما فکر کرده اید خروجیهای حسین درخشان الان با سیاستهای شما هماهنگ است ؟ یعنی شما فکر کرده اید آن چیزهایی که حسین درخشان بشما نشان می دهد ، همانچیزهایی است که از او منتشر می شود ؟ امروز ، دیدم که دیگر می خواهد به جبهه بیاید و چفیه بیاندازد ! اما این چطور ممکن است ؟  

من تحلیلی روشن دارم و برایم مثل روز روشن است که حضرت عالی ، سیاست گذاری ات دقیقا همراه با سیاستگذاریهای عناصر با عقبه های مجهول مستقر در مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشارکتیهای اطلاعاتی باقیمانده در درون نظام اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران است. شما درحال بهره برداری از برخی از عناصر شاخص وبلاگ نویسی آلوده ، برای حمله کردن به او هستید تا با این کار ، او را منتسب به سیاستهای رسمی نظام معرفی کنند - و اتفاقا ، در این بین ، برخلاف تصور تمامی اپوزیسیون بی خبر  از همه جا و پیاده و گیج ، خنگ و خُنُک ایرانی ، اهدافی درون مرزی را تعقیب می کنید ! - ، اما لایه های پنهان مخفی امثال شماها را که بشکل پنهان امثال او را در کنترل دارید و اهداف و سیاستهای شخصی خود را تعقیب می کنید ، افشا نکند! و از سوی دیگر ، با کمک او ، سیاستها و جریان عملیات روانی خود را از زبان یک اپوزیسیون خارج نشبن بدرون کشور روان می کنید !  

آنچه که دیده می شود این است که حسین درخشان با زبانی بسیار متحول و بدیع ، درحال تکرار همان حرفهایی است که آفتاب نیوز ، ارگان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و سایت بازتاب می زند. یعنی او نیز ، آستانه خطر را بسیار نزدیک معرفی می کند ! و البته هر دوی این سایتها هم ، حرف لایه های سری ملی مشارکتی ها و سازمان مجاهدین انقلابی ها !  

شباهت رفتار حسین درخشان (و در حقیقت ، سیاستهای خودتان) با بیانیه اخیر مجاهدین انقلاب را مشاهده می کنید ؟  

برای من ، مثل روز روشن است که این سیاستی که او درحال پیگیری آن با هدایت شما است ، ذره ای با سیاستهای نظام تناسب ندارد. رهبر معظم انقلاب اسلامی ، باتاکیدی جدی ، از اینکه عده ای بیمار ، درصدند تا اوضاع را بحرانی نشان بدهند خبرداده اند و روشن کردند که این عناصر ، در بهترین وضعیت مخالف دولتند و در حالت عادی ، مخالف انقلاب اسلامی . یعنی بصراحت بگویم ، این سیاستی که حسین درخشان به نمایندگی از حضرت عالی دنبال می کند به هیچ وجه سیاست نظام اسلامی نبوده و سیاست شخص شما و دوستان – یعنی لایه های امنیتی جریان ملی مشارکتی مصون مانده از تحولات دولت نهم ، در گوشه و کنار سیستمهای حساس و امنیتی کشور – مبنی بر بحرانی نشان دادن اوضاع محیط بیرونی کشور است.  

حالا ، برای اینکه بشما نشان بدهم حسین درخشان بسیار پیچیده تر از آن است که حتی توسط شما کاملا مهار گردد بشما می گویم که همانطور که می بینید ، حسین درخشان گاها مطالبی را بیرون از چتر مانیتورینگ شما منتشر می کند و بعدا با فرار به جلو ، با درج لینک آن روی وبلاگش ، آن را بشما نشان می دهد و شما ، بخیال اینکه او را در تور اشراف خود دارید ، کماکان سیاست محفلی تان را با او تعقیب می کنید. اما بی خبر از آن که ...:) 

دست بردارید آقا !  

ماکیاولی عمل کردن ، فقط از نشانه های عناصر امنیتی جریان سکولار – لیبرال دوم خرداد است. نه بچه مذهبی های انقلابی ! شما هدفی جز زدن دولت احمدی نژاد ندارید. دست بردارید از این بازیهای رسوا ! شما در مجموعه ای مرکب از وبلاگ نویسان موافق و مخالف درخشان در میان اپوزیسیون ، سعی می کنید از یکسو ، او را متصل به اصل نظام اسلامی – و جریان ولایت فقیهی – منتسب کنید و با این کار ، سیاست در حال پی گیری و برد دهی توسط او را مورد قبول هسته مرکزی انقلاب اسلامی یعنی رهبری معرفی کنید و از سوی دیگر ، با بازیهای خود او ، او را کماکان لابلای سیستمهای جنگ روانی دشمن ، کماکان روی سن حفظ کنید.  

با ماکیاولیزم پوسیده و ناکارآمدی که پیش گرفته اید ، به هیچ جا نمی رسید. حسین درخشان برای شما – یعنی اقلیت اطلاعاتیون مشارکتی باقیمانده از تسونامی احمدی نژاد در ساختار سیستم امنیتی ج.ا.ا- چیزی جز یک رضا گلپور گیج و گنگ دیگر، برای عقده گشایی علیه سایر نیروهای مکتبی و دروغ پراکنی و جریانسازی علیه آنها نیست . برای شما ، حسین درخشان یک دستمال کاغذی برای ضربه زدن به احمدی نژاد بیشتر نیست. هرچد شما هم نمی توانید او را در کنترل کامل خود داشته باشبد .جز اینکه او تبدیل به یک عنصر کاملا دو طرفه شود هرچند شما هم ، طرفی جز همان طرف اول نیستید! 

بدانید.

این مسیر ، عاقبتی ندارد.

والسلام .


 
 
 
تبلیغ ویـژه