الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

از تغيير و تحول نرنجيد.
ساعت ۱٢:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٠ اسفند ۱۳۸٥   کلمات کلیدی:

ديدار روز جمعه رئيس جمهور با برخي مراجع بازتاب بسيار مثبتي در ميان متدينين داشته است.

 

به گزارش خبرنگار رجانيوز، در اين ديدارها كه به همت حجت الاسلام و المسلمين مصلحي انجام شد، مراجع عظام تقليد به بيان نقطه نظراتشان درباره دولت نهم پرداختند.

 

در يكي از اين ديدارها رئيس جمهور با يكي از مراجع به صورت خصوصي و دو نفره سخن گفتند.

 

دكتر احمدي نژاد در اين ديدار گفت: درخت مرجعيت بسيار محكم تر و بالنده تر از آني است كه با سخنان چند نفر ضربه بخورد و يا آسيبي ببيند.

 

بنا به اين گزارش استقبال آيت الله مشكيني از رئيس جمهور و تشريف فرمايي ايشان تا درب منزل براي استقبال از نكات قابل توجه اين سفر بود.

 

ايشان همچنين در سخنانشان، پيروزي دكتر احمدي نژاد در انتخابات و حضور در مسند رياست جمهوري را فرصت بسيار خوبي براي پيشرفت ايران اسلامي ارزيابي كردند.

 

همچنين سخنان آيت الله مكارم شيرازي براي رئيس جمهور و هيات همراه بسيار دلگرم كننده و مثبت بوده است.

 

در ديدار با آيت الله بهجت، ايشان به رئيس جمهور گفتند: به غير از تدابيري كه به عنوان رئيس دولت به كار مي بنديد، ذكر و توسل را هم فراموش نكنيد. همه كارهايتان را با ذكر و توسل به جلو ببريد. تدابير شخصي هيچ گاه بدون توسل كارساز نيست.

 

در جلسه جامعه مدرسين حوزه علميه هم آقايان استادي، غروي، رجبي، فياضي و جمشيدي صحبت كردند كه سخنان آقاي استادي شامل برخي انتقادات و برخي تشكرها از اقدامات دولت نهم بود، غروي به بيان انتقاداتش در زمينه هاي فرهنگي و اقتصادي پرداخت و آقايان رجبي، فياضي و جمشيدي در سخنان حمايت آميزشان از عملكرد دولت نهم در زمينه مبازره با مفاسد اقتصادي و ويژه خواري ها تشكر كردند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه