الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

ديگه چی بگم ؟ چقدر بگم ؟ اين همون براندازی نرم است
ساعت ۳:۳٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

§          اونوقت بگید دلیلت چیه ؟  

دلیلم واسه چی ؟ هزار بار گفتم ، این هم یکباردیگر روی دفعات قبلی که :  

1-     من مخلص وزارت محترم اطلاعات هم هستم . خصوصا حالا که چهارچوب ها و سیاستها کاملا جهت مثبت دارند. اما اصلا از اینکه یه لایه ء ملی مشارکتی از درون وزارت اطلاعات ، بدون توجه به منافع ملی داره با درخشان کار می کنه کوتاه نمیام. اینها به هم ربطی نداره.

.

2-     دلائل قبلی را یادت باشد ، اینهم دلیل ! از این چی بیشتر می خواهید ! تعدادی از امت حزب الشیطان اینترنتی رفته اند در حرکتی خودجوش و مردمی (؟!) برای عزیز دل حزب الشیطان ، نا حسین نا درخشان ! سایت دات آی آر ثبت کرده اند . اینکه اصلا چطوری این سایت تونسته ثبت بسه تو فیزیک نطری به کنار ، اینکه چرا تا الان فیلتر نشده ، درحالیکه مدتها از تاسیسش می گذره و چرا وزارت اطلاعات یک گوش کوچولو از جنابالوهایی که فکر می کنند اطلاعات اشتب توی whois نوشته اند نمی گیرد هم سئوال اساسی من است. همون می دونیم که سایت سرخورد دات آی آر را آقای حمید علاقبند و پرشین تولزی های وصل به چپگراهای عزل شده از دولت ، تاسیس کرده اند. حالا از این دلائل محکمتر ؟

3-       وقتی میگم سیاستهای این آدم و آن لابی ، هیچ انطباقی با منافع ملی نداره ، به این چند تا چیز اشاره می کنم :

a.     بروید عکسهایی که من در فلیکر درخشان دیده ام یه جوری ببینید. یک لباس سبز زاقارتی روز تبلیغات میدان هفتم تیرش پوشیده بوده که سرت سوت می کشه ! وقتی کسی میاد با نیک آهنگ کوثر دعوا می کنه که چرا تو اومدی اون چیزی که خودم به انگلیسی نوشته بودم رو به فارسی هم نوشتی ، دیگه این کار توجیه نشدنی میشه که ! اما حقیقت چیه ؟ حقیقت اینه که این بازیا برای مظلوم نمایی به نفع معین و بعدش هم هاشمی درست شده بود که دستگاه قضایی بیاد این کچل رو روز روشن وسط خیابون با اون لباس زاقارت سبز فسفری تو میدن هفتم تیر بگیره ، بعد هم مابقی کارها رو روزنامه های محترم(؟) چپگرا انجام بدن ! اگر این اتفاق می افتاد دیگه کسی ازشون نمی پرسید که حالا این آقا چطوری اومد تو مرز و اینها که حالا دستگاه قضایی بگیره . اگه کسی هم بفهمه نمی تونه بگه ، چون متهم به جریانسازی علیه خاتمی می شد.

b.     حالا این را بگذارید کنار این تابیل بازیهای رفقای تهران این آقا ! پرشین تولزی که بشکل سنتی بالایه های امنیتی دوستان خاتمی ارتباط داشت و داره ، و عده خدمات هاستینگ حضرات را هم انجام داده ، اومده سایت راه انداخته برای حضرت کچل بزرگ ! حضرات اسماهی حقیقی خودشون رو هم نوشته اند اما مثل خود درخشان ، بازی نعل وارونه در آورده اند. مثل خودش که میره انگلیسی می نویسه تا دستگاه قضایی بخونه و بعد می ره تو فارسی تکذیب می کنه تا وجهه پنهان بودن ماجرا را حفظ کنه ، حالا رفقاش هم اومدن اسم خودشون رو نوشته اند و بعد هم آدرس الکی ، که بگن آره ، ماجرا مخفیه ! کی رو مسخره می کنید ؟ هان ؟ تابلوئه ! دنبال یه بامبول دیگه اید که دست حکومت بدید !

c.     می بینید که حضراتی حسین درخشانی ، خیلی مدعی مخالفت با براندازی نرم و نیمه نرم و سخت ایرانند ! آره جون خودشون ! یکی نیست بگه شما اگر مخالف براندازی نرم هستید ، اصلا چرا هستید ؟ وجود شما با ضرورت براندازی نرم گره خورده ! اما همهء براندازی هم سخت نیست و همه برندازی نرم هم تظاهرات و کارهای پارلمانتاریستی نیست. محور اصلی براندازی نرم ، فروپاشی از درون براثر استحاله ارزشهای مبنایی است. این اون کاریه که دارید می کنید. تهی کردن جامعه از مضامین ارزشی و دینی و ناگه ارزشمدار به حکومت دینی و جمهوری اسلامی ، سست شدن ارزشها و معیارهای اخلاقی و دینی اسلامی و چزهایی از آن دست. تا وقتی اینها در جامعه رخ ندهد ، نمی توانید حسی نرا به مسلخ کربلا ببرید. این مخالفتتان با براندازی نرم هم ، بخاطر بی آبرو شدن انواع و اقسام براندازی است. والا ، شما اگر واقعا با قسمی از براندازی مخالف باشید ، آن براندازی سخت و آنهم بشدت مقطعی است و در حال حاضر آن را تجویز نمی کنید. نه اینکه اصولا از آن بدتان می آید. علت عدم تجویزتان هم ، این نیست که به اینجا نرسیده اید که تنها راه ، براندازی سخت و مسلحانه است ، بلکه می گویید براندازی نرم در حلقهء انتهایی باید به سخت وصل شود .

d.     من به خیلی از دوستان پیشنهاد می کنم فیلم های مطرح غربی را حتما ببینند . ولو اینکه در موضوع ، به من و شما هیچ اشاره ای نکند. غفلت خیلی ها این است که تا فیلمی مثل سیصد علنا اسم ایران را نیاره جم نمی خوردند - و خب بنظر من اگر کسی اینگونه باشد حتما احمق است.- فیلم علیه اسلام و خاورمیانه هم می سازند و خیلی ها جم نمی خورند . ماجرای این تیپ آدمها ماجرا آن سه پرنده ای است که روی سیم تلفن نشسته بوند و یک شکارچی اولی را می زند ! دومی به سومی می گوید : دیدی ؟ تا سومی می آید جواب بدهد ، شکارچی دومی را هم شکار می کند ! و وقتی شکار می کند ، سومی می گوید : دیدم! و این جا است که شکارچی او را هم می زند ! حتما برخی باید بایستند تا هالیوود رسما بگوید ایران ! خب چرا گذاشتید تا اینجا بیایند بعد هوار هوار کنید ؟ برای نمونه این فیلم ها ، من توصیه جدی می کنم به دیدم فیلم های کنستانتین ، سفر به جزیره ، ماتریکس – هر سه اپیزود در کنار هم – و ویرانگر خصوصا نسخه 2 . – الان هم می گویم برای نمونه، حتما فیلم ( خطر حاضر و آماده ) با بازی هریسون فورد را هم ببینید.  این فیلم یکی از نشانه های درک این موضوع است که چرا در درون و بیرون آمریکا هم عده ای برای دقیقا حفظ جهت وسمت و محتوای سیاست کلان آمریکا حاضرند چهارتا فحش هم شده به رئیس جمهور آمریکا بدهند. اما سمت و سوی سیاستهای آمریکا را حفظ کنند و کلی هم به نفع آمریکا و تمام لابی های درونش شود ! محتوای این فیلم کاملا مطابق با سیاست خارجی آمریکا است. در این فیلم هم، ظاهرا ذات حکومت آمریکا با دخالت نظامی و لشگر کشی سخت به این ور و اونور ولو در قالب عملیات محدود مخالف نشان داده می شود و به ادعای فیلم ، اگر کسی هم این کارها را می کند ، چارتا منفعت طلب ولو در مناصب مهم هستند ! نه حکومت آمریکا و نه حتی جریان اصلی سیستمهای امنیتی این کشور ! آنوقت پولهای مجلس و سنا باید صرف چی شود ؟ خودتان بگویید ! معلومه دیگه ! براندازی نرم .

e.     اینجا است که درک این نکته برای خیلی ها باید بهتر شود که ضد انقلاب عاقل ، برای این با براندازی سخت – در این مقطع – مخالفت می کند که باباجان ! اصولا کسی که از راه براندازی سخت جمهوری اسلامی ایران پیش برود : الف : ایرانیها را رادیکال می کند و تمام دعاوی داخلی آنها را از بین می برد. ب : براندازی سخت گران تمام می شود و الزاما هم عملی بنظر نمی رسد ج : خیلی با کثیف کاری و با برجا گذاشتن حجم زیادی از مدارک در خصوص دست خارجی پیش می رود وبی آبرو است. ج : باعث نثار کلی فحش بین اللملی به کل هیکل لیبرال دموکراسی می شود ! هیچ تضمینی هم نیست درست جواب بده !

f.      پس این جریان دنبال تئوریزه و کانالیزه کردن همه جریانات برانداز به براندازی نوین ، یعنی نرم هستند. دروغ می گویند که حتی براندازی نرم را قبول ندارند. مگر براندازی نرم یعنی چی ؟ یعنی تهی کردن نظام از محتوا. چند بخش و شاخه داردو بسیار پیچیده تر و مدرن تر از براندازی سخت است. برای همین خیلی آبروریزی ندارد و می توان در پوست دموکراتیک هم آنرا گنجاند. لازم شد هم می شود آخرش یک کمی براندازی سخت هم برای اتمام کار چسباند. تازه ، اگر همان تهی شدن نظام از محتوا رخ دهد که دیگر آمریکا با ایران مشکلی نخواهد داشت ! حتی با کل آدمهای سیاسی و غیره . همچی مسالمت آمیز (!؟!) کنارمان زندگی کنه که بگی ای ول !

اگه تونستید بگید لباسی که تن سحابیه چیه ؟ g.     اون روزی که رفقای عزت سحابی بهش گیر دادند که تو چرا با وزارت اطلاعات همکاری کردی که بتونه دوربینشو بیاره تو کنفرانس برلین ، می دونین چی جواب داد ؟ گفت شماها نمی دونین من ازشون در ازای این کار چی گرفتم . گفتند چی گرفتی که ارزشش رو داشته ؟ گفت مجوز یک نشریه ! اون نشریه نشریه ای جز ایران فردا نیست که من از دوم خرداد اون رو می خوندم و می دونستم چی می گن و چیکار می کنن. حالا وقتی می بینید حسین درخشان تونسته یک دامین دات آی آر تو ایران بگیره ، خودتون بخونید تا ته ماجرا رو . اما حماقت از اون کسی است که چه به سحابی و چه به درخشان چنین امکانی را می دهد. یعنی گام برداشتن در مسیر براندازی نرم.

* جناب آقایی اومده کامنت نوشته بعد گفته کو سندت ؟ مستند حرف بزن ؟ جور بی خبری امثال این آقا را کی باید بکشه ؟‌من ؟ باید بروم به این سایت مزخرف لینک بدهم تا ایشون مشکلش حل شه ؟‌چجرا قبل از اینکه دست رو کی برد برای کامنت نویسی ببرند یک لحظه از ابر توهم بیرون نمی آیند و این ایده را کنار نمی گذارند که هرچی امثال من بگم غلطه و هرچی امثال خودشون بگن درسته ؟ خب بنده خدا یک کم سرچ کن یک کم از دیگران بپرس . واقعا که ! اونقت این گیر عالمانه ! را دستمایه حمله به احمدی نژاد کرده ! برو بابا خدا روزی ات رو جا دیگه حواله کنه !


 
 
 
تبلیغ ویـژه