الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

دینامیت ؟ کبريت بی خطر هم نيست ! فقط اکوی صدای راديو خارجيه !
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٩ فروردین ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

بسم الله . چند روز پیش مقاله ای در رجا نیوز از اینجانب منتشر شد – و در حال حاضر هم بعنوان سرمقاله رجا نیوز روی صفحه اول آن وجود دارد-  که در آن ، بروشنی ، به منابع اطلاعاتی مورد توجه غرب در خصوص وضعیت ایران و کیفیت و نوع نگاه آنها اشاره شده بود. در این مقاله ، به غرب توصیه شده بود تا از تکیه بر منابع سنتی خود – که همانا عناصر غرب زده داخل و خارج کشور هستند – دست برداشته  و خود را از گرفتاری در مسیر پر پیچ و تاب تسلسل خطا در محاسبات استراتژیک برهاند. زیرا این منابع، تنها آن چیزی را به غرب منعکس خواهند کرد که خود ، از بلندگوهای تبلیغاتی غرب شنیده ، درونی کرده و تبلیغ کرده اند. بنا بر این غرب از این کانال ، صرفا یک "اکو" از صدای خود را دریافت می کند . نه طنین واقعی کوه را !  

اولین بار این مقاله را درست یازده ماه قبل از نگارش جدید آن در وبلاگم منتر کرده بودم . اما نمی دانستم که ممکن است در کوتاهترین فاصله زمانی ممکن ، گزاره های موجود در این سرمقاله دقیقا توسط عناصری که موضوع آن هستند ثابت شود!  

مسخره است ! شاید هم ، بسیار مسخره . اما آدم از تلخی این حقیقت - که محققاً ، اپوزیسیون ایرانی ، عینا و بدون تحریف و اسقاط حتی یک "واو" ، همان چیزی را بلغور می کنند که رسانه های بیگانه می گویند -  حتی نمی تواند بخندد !  

روی صفحه اول وبلاگ الپر ، چند جمله پشت سر هم ردیف شده است. این جملات اینها هستند :  

1. از جاده چالوس که به کرج می رسید، در طول خیابانی که شما را از ورودی شهر به خروجی اتوبان تهران- کرج می رساند، دهها تابلو را می بینید که در آنها بر مضامین حماسی- تخیلی- توهمی- احمدی نژادی تأکید شده است. روی یکی از آنها نوشته بود: «تحریم مان کنید، خودمان می سازیم» ولی هرچه گشتم ندیدم گفته باشند چی می سازیم! 

2. قطعنامه دوم تحریم ایران تصویب شد. صلوات! شماره 1747 را به خاطر بسپارید. البته نامردها نگذاشتند احمدی نژاد برود. ورگرنه با هواپیما می رفت توی شکم ساختمان سازمان ملل و شورای امنیت را روی سرشان خراب می کرد.  

3. بی قانونی می کنم. بی قانونی می کنی. بی قانونی می کند. بی قانونی می کنیم. بی قانونی می کنید. بی قانونی می کننزج! امروز خواهر زاده ام می گفت: دایی اگه قانون رو رعایت نکنی جریمه ت می کنم ها. 

4. نمی دانم چرا بعضی از برنامه های طنز عید امسال شده مثل برنامه هایی که بعضی سالها در بچگی های ما می ساختند، با تم مسخره انقلابی و ضد امپریالیستی. مبارزه آدمک های اسلامی و انقلابی با آدمک های آمریکا و اسرائیل و ... 

5. تحریم اقتصادی ایران. ادامه اعتراضات صنفی معلمان و کارگران. رشد تورم. اوج گیری خرده تنش های نظامی با انگلیس و آمریکا. جنگ لفظی با روسیه بعد از قطع همکاری درباره نیروگاه بوشهر. عود کردن دوباره سندروم گرانی مسکن. پیگرد مقامات ایرانی توسط اینترپل. بحران اجتماعی ناشی از دونرخی شدن بنزین و قیمت بنزین آزاد. اعترافات احتمالا تکان دهنده عسگری معاون سابق وزیر دفاع ... 

جلسه وبلاگ نویسان با معین ! دایره ها آدمهای خواب را نشان می دهد. دایره قرمزه الپر است و شیرزاد هم کنارش خوابیده ! ببینید چند نفر خوابند چند نفر دارند می خورند چند نفر هم دارند گوش می دهند ! :))این جملات ، علیه تمامی ساحت های منافع سیاسی و رسانه ای ملی روابط بین الملل نگاشته شده است. در این جملات ، علیه حوزه اتمی ، علیه خودباوری ملی در تولید و خودکفایی ، علیه نگاه ملی در عدم تاثیر جدی قطعنامه های اروپایی ( که اتفاقا بدلیل افتادن آنها در دام اکوی صدای خودشان ، تصویب می شود ! ) ، علیه حراست از منافع ملی در کلام رهبری معظم انقلاب اسلامی ، همسو با تبلیغات بین المللی درخوص ربایش یک ایرانی تاجز سابق مسئول در وزارت دفاع ، علیه رویکرد امپریالیزم ستیزی و مشی انقلابی و همسو با تحرکات ضد امنیت ملی در داخل مرزها ، نوشته شده است.  

این ها جملاتی تکراری اند که بارها از رسانه های بیگانه شنیده می شوند. اما چرا این بار یک عنصر باشناسنامه ایرانی و زاده شده ( احتمالا البته ! ) از پدر و مادری ایرانی اینها را تکرار می کند ؟  

جواب بی نهایت ساده است !

چون خودش هم آنها را باور کرده !  

شنیدم پنج شنبه ها در جبهه ، نهار بچه ها مخلوطی از تمام چیزهایی بود که درطول هفته پخته شده بود ! برای همین به آن گزارش هفتگی می گفتند. وبلاگ الپر هم الان در نقش گزارش هفتگی چهار پنج رادیوی رسمی چند دولت خارجی عمل کرده !  

یکی از واکنش ها به مطلب الپر اینگونه بود :  

پیر حسینلو ٬کاشکی بوش و بلیر فارسی بلد بودند !حتما با خواندن این مطلبت زیر ... هایت اسفند دود میکردند!! چون خلاقیت ترا برو بچه های بی بی سی و رادیو فردا هم نداره ٬ اما بخاطر اینکه لکنت زبان نگگیری !؟ این مطلب را یک حزب الهی جمکران برو نمی نویسه که باد بغبغب دانشگاه رفتنت بیاندازی که خیلی حالیته !!آرش دوست بسیار انقلابیت نوشته کاشکی احمدی نژاد چند سالی در غرب زندگی میگرد تا....بآرش نوشتم بیست و اندی سالست در کانادا زندگی میکنم و اصلا هم اداب و رسوم اسلامی نداشته و ندارم اما قبل از پرسیدن نام من اول اسم کشورم را میپرسند !؟ و دیگر تمام ... پیر حسین لو با دینامیت قلمش ....از دست بوس میل بپا بوس کرده ایی ٬خاکت بسر ترقی معکوس کرده ایی


 
 
 
تبلیغ ویـژه