الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

خبر فوری ، بلر سکته کرد !
ساعت ٦:۱٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

خبر فوری : انفجار دو بمب قوی دفتر بلر را به لرزه در آورد. :)) 

هر دوی این بمب ها که از سوی دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور متفکر ایرانی طراحی و به بدفتر بلر از کانال تمامی رسانه های جهان پست شد ، ساعاتی پیش دفتر بلر را به لرزه در آورد.  

بمب اول ، خبر اعطای نشان درجه سوم کشوری شجاعت به فرمانده یگان گاردساحلی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که متجاوزان نظامی انگلیسی را هنگام تجاوز به حریم دریایی ایران دستگیر کرده بود و بمب دوم ،خبر بخشش و آزادی تمامی ۱۵ نظامی متجاوز انگلیسی به میمنت تولد پیامبر اعظم و رسول ختمی مرتبت حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم ) بود . صدای انفجار این بمب ها به حدی بلند بود که تمامی خبرنگاران خارجی حاضر در جلسه ، سناریوهای قبلی خبری و سیاسی خود را از دست داده و کاملا به چالش و پرسش در زمینه مسائل فعلی پرداختند.  

سخنان و عملکرد احمدی نژاد در حوزه داخلی هم نشان می دهد دولت احمدی نژاد در حال حاضر تقریبا بر امور مسلط شده و بسمت حرکت شتابان بسمت تحقق اهداف اعلامی خود پیش می رود. گزارش موسسه بین المللی اقتصادی لوگو نشانگر جذب حدود شش میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در عرض سه ماهه اول سال ۲۰۰۷ میلادی توسط دولت ایران است. تلاش جدی دولت در جهت اجرای طرح ساماندهی مشاغل ،‌کاهش نرخ سود بانکی ، کاهش برداشتهای برنامه ریزی شده از صندوق ذخیره ارزی و هدایت منابع بانکی بسمت تولید و تهیه و تدوین و طراحی نظام بودجه ای با رویکرد انقباضی در حوزه های غیر ضروری و مصرفی و از سوی دیگر ، تلاش برای عدم افزایش و جهت قیمت کالاها و خدمات ، نمونه ای از نشانه های این رویکرد و جهت و تحق اهداف می باشد.  

افزایش توانمندیهای نیروهای دفاعی و نظامی کشور و دستگیری متجاوزان به حریم آبهای ساحلی ایران به عنوان شاخص ان ، همچنین اشراف و تسلط امنیتی رو به بهبود وزارت اطلاعات در حوزه تحرکات و فعالیتهای ضد امنیتی داخلی و انتشار خبر دستگیری شهرام جزایری عرب و ، به عنوان شاخص بهبود و افزایش و گسترش روزافزون چتر امنیتی جمهوری اسلامی ایران بر تحرکات و فعالیتهای عناصر به مخاطره اندازنده مولفه های مختلف امنیت ملی نیز از نتیجه بخش بودن سیاستهای دولت نهم در حوزه امنیت ملی خبر می دهد.  

در حوزه بین المللی و روابط خارجی ، گسترش حوزه ارتباطات سیاسی و دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران با طیف گستزده ای از کشورهایی که بعلت ترافیک ارتباطات با کشورهای بلوک غرب ،‌ از دید و نگاه سیاسی فرصت محور بدور مانده بودند ، همچنین بهبود روابط و ارتباطات میان ایران و کشورهای همسایه و تقویت روزافزون ارتباطات با کشورهای مسلمان ، از نشانه های موفقیت ویژه دولت نهم در تحقق سیاست خارجی فعال است.  

همه این اتفاقات در حالی رخ داده است که تلاشهای قدرتهای بیگانه و عوامل تابلودار داخلی آنها برای جلوگیری از اهداف بلند و مهم دولت برای ارتقاء مولفه های مختلف قدرت ملی - از جمله اقتصاد ، سیاست و حوزه دفاعی و نظامی و امنیتی - بشکل روزافزون افزایش یافته و با در نظر گرفتن این عامل شاخصه های مختلف اقتصادی و سیاسی عملکرد دولت نهم ، در مقایسه با دولتهای قبل بشدت بهبود یافته است.  

شاید دولت نهم ، یکی از تاریخی ترین موقعیت های سیاسی برای عوامل سیاسی بیگانه و رهبران کشورهای غربیبرای بازشناسی توان ملی و اراده انقلابی مردم ایران اسلامی برای اداره سرزمین پاک ایران اسلامی تحت رهبری و زعامت اطلاقی ولایت فقیه ، و حرکت روز افزون بسمت رفاه و استقلال و پیشرفت ملی به رغم تمامی تلاشهای بدخواهان باشد.  باشد که درس عبرت گیرند.

پی نوشت :

فرياد شادي تفنگداران انگليسي : خبرگزاري فارس: 15 تفنگدار انگليسي كه به طور مستقيم كنفرانس خبري رئيس جمهور را مشاهده مي‌كردند، با شنيدن خبر آزادي خود فرياد شادي سر دادند. نظاميان انگليسي با شنيدن سخنان احمدي‌نژاد در باره اقتدار و رأفت ملت ايران و عفو اين 15 نفر، به شدت ابراز احساسات كردند. اين كنفرانس خبري براي نظاميان انگليسي ترجمه مي شد. هنگامي كه رئيس جمهور خطاب به توني بلراز اعزام يك مادر انگليسي به منطقه جنگي انتقاد كرد، چشمان «فاي ترني» نظامي زن انگليسي بازداشت شده پر از اشك شد.  منابع آگاه تاکید می کنند قیــــــــافهء بلر بعد از انفجار این دو بمب دیدنی خواهد بود ! :))


 
 
 
تبلیغ ویـژه