الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

نکته جالب ! اصلا اين کيه ؟
ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

یه چیزی بگم از خنده روده بر شوید ؟ حالا دیگه آمریکا و انگلیس می گویند اون فرمانده نظامی انگلیسی که دقیق روی نقشه توضیح داد که داشتند چه زمانی کجا چکار می کردند که دستگیر شدند ، اصلا ناشناس است و نمی دانند کیه ! میگید نه ؟ بروید همین الان سی ان ان سایتش را چک کنید. البته من ازش عکس گرفتم فردا زرنگی نکنند !:)) واقعا دارند ضایع می شوند ها ! نگاه کنید :  

می ترسم این بنده خدا را اصلا به بهانه اینکه تو را نمی شناسیم و انگلیسی نیستی نگذارند به انگلیس برود. دروغ که کنتور نمی اندازد ! خدایی ها ! جدی میگم !

یادتان اگر باشد ،‌ آمریکا و بقیه اتحادیه اروپا در هماهنگی با انگلیس بدون آنکه نیازی به دیدن اسناد ایران حس کنند ،‌ حضور نظامیان انگلیسی در آبهای ایران را تکذیب کردند ! حالااینجا چیز عجیبی می بینیم . بجای اینکه دوت انگلیس بگوید که کسی از این عناصر نظامی را نمی شناسد یا می شناسد ،‌  CNN می گوید که فلانی که دیده شد ، شناسایی نشده است ! اونوقت روی سایت رسمی بنگاه خبری دولت انگلیس چه چیزی می بینی ؟ BBC می گوید نه تنها او را می شناسد بلکه مشخصات ودرجه اش را هم تایید می کند !

حالا ،‌یک نکته دیگر می ماند و آن اینکه کسی می تواند در دام اطلاعات آلوده ای که این سایت ها و موسسات وابسته به قدرت در دنیا مخابره می کنند نیفتد که اولا : اصل را - مثل بدبخت های دوم خردادی درون کشور خودمان - بر صحت هرآنچه که آنها می گویند نگذاشته باشد و دوما : اطلاعات منتشره توسط اینها را حداثل با یکدیگر دائما مقایسه کند تا تناقضت را همینجور پشت سر هم ببیند ! مقایسه کردن با رسانه های ج.ا.ا پیش کش !

و نکته آخر هم اینکه ، اون کسانی که حمایت از خلیج فارس را برای خودشان امتیاز می کنند و همه جا هم مطرح می کنند ، چرا الان ساکت نشسته اند ؟ سایت بی.بی.سی بیشتر از چهارصد بار از لفظ خلیج عربی استفاده کرده ! حتی وبلاگ فارسی ای که دست اندرکاران بی.بی.سی فارسی راه انداخته اند ، از لفظ خلیج عربی استفاده می کند ! چی شد ؟ چرا ماندید ؟ حالا که منافع غرب قرار است له شوند مانده اید ؟ ما که می دانیم همه اینها برای این بود که ادعا کنید ما کسی هستیم . والاچرا سایتی که حدود ۱۵۰ هزار نفر به آن در سراسر اینترنت در بیش از ۵۰ کشور جهان به آن لینک می دهند و می خواهند رتبه گوگل آن را بالا بیاورند اصلا بالا نمی آید اما با لینک دادن کمتر از چهار صد پانصد وبلاگ ( که قطعا به همان هم شک دارم ) یکهو رنک بمب گوگلی لگوفیش رفت رو سطح ۵ که مثل وبلاگ من در سرچ رتبه اول باشد ؟

راستش را می خواهید بدانید ؟

دست آدم های ایرانی غرب در رسانه های فارسی و خصوصا اینترنت ، مدتها است که برای ما رو شده است.


 
 
 
تبلیغ ویـژه