الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

هتك حرمت از يك دختر دانشجو در دانشگاه تهران
ساعت ٢:٠٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

روز گذشته یکی از دختران مذهبی و چادری دانشگاه تهران هنگامی که با یکی از اساتید خود مشغول بحث درباره ضرورت حجاب و مسائل پیرامون آن بود، ناگهان در هنگام بحث با عمل شنیع و منافی عفت استاد خود روبرو شد. این استاد با گفتن جمله «بگذار ببینم بدون حجاب زیباتر هستی یا با حجاب» اقدام به کشف حجاب و پایین کشیدن مقنعه و چادر این دختر محجه کرد.عمل این استاد برای این دانشجوی دختر چنان گران تمام شد که در همان جا از حال می رود و بیهوش می شود. او رابلافاصله به بیمارستان منتقل می کنند. به همین منظور امروز دانشجویان خواستار مجازات این استاد در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران تجمع خواهند کرد.

*

* تجمع امروز پنج شنبه برگزار شد.

*

*

* آقای کروبی ،‌ آقای بوترابی ،‌ روی سایت های شما چه نشانه ای از اعتراض به این عمل خواهیم دید ؟ هیچی؟ هیچی؟

.

خبر دقیق و واقعی اینگونه است :

.

تصویر نورالدین زرین کلک استاد هتاک مذکور و از انیماتور های معروف ایرانیهتك حرمت دختر محجبه در دانشگاه تهران

بعد از ظهر روز سه شنبه يازدهم ارديبهشت، آقاي نورالدین زرين كلك يكي از اساتيد حق التدريس دانشكده هنر دانشگاه تهران در كلاس درس خود از دانشجويان خواست كه تصوير يك فرشته را نقاشي كنند. يكي از دانشجويان فرشته اي را به تصوير مي كشد كه مو برسر نداشت. استاد مذكور به دانشجو ميگويد چرا اين فرشته مو ندارد؟

.

در اين ميان هاجر سليمي دانشجوي ديگر اين كلاس خطاب به استاد مي گويد احتمالا نميخواسته تا موهاي اين فرشته مشخص شود. استاد مذكور به هاجر سليمي كه يك دانشجوي محجبه است، مي گويد" تو كه كچل هستي و خود را پوشانده اي چرا حرف مي زني؟در اين حين استاد دست خود را به زير روسري اين دختر محجبه (سليمي) برده و موهايش را از زير روسري بيرون ميكشد و به دانشجويان ميگويد:" نه ، اين كچل نيست و مو دارد". در اين حين دانشجويان ديگر با قهقهه اين دختر محجبه را مورد تمسخر قرار مي دهند.

.

هاجر سليمي كه اين اتفاق او را شوكه كرده بود، تا چند ساعت حالت طبيعي نداشت. تعرض اين استاد دانشگاه به دانشجوي مذكور باعث خشم گسترده دانشجويان متعهد دانشگاه ها شده و ظهر امروز دانشجويان در مقابل دانشگاه تهران تجمع كردند.

.


 
 
 
تبلیغ ویـژه