الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

حضور در نمايشگاه و اثبات بی شرفی !
ساعت ٧:۳۱ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

خیلی کوتاه ! : در نمایشگاه مربوط به اولین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال حضور خواهیم داشت . امروز غرفه را تحویل می گیریم و برای چیدمان داخلی آن برنامه ریزی می کنیم . از همه دوستان مجمع وبلاگ نویسان هم می خواهم با درج لوگوی همبستگی مجمع وبلاگ نویسان مسلمان که در کنار وبلاگ مشاهده می کنید ، این خبر را به اطلاع همه برسانید. برنامه اصلی ما ، معرفی مجمع ، فعالیتهای صورت گرفته ، فعالیتهای آتی و عضو گیری رسمی می باشد. 

اثبات بی شرفی ! : 

در پي انتشار نقل قول هايي از خانم هاجر سليمي در شماره امروز روزنامه اعتماد، وي با ارسال تكذيبيه تمام سخنان درج شده در اين روزنامه را تكذيب كرد. روزنامه اعتماد به نقل از خانم سليمي نوشته بود: من خيلي متاسفم که يک اتفاق ساده چنين ابعادي پيدا کرد. البته از اينکه استاد به حوزه خصوصي من تعرض کرده بود ناراحت بودم اما به هيچ وجه نمي خواستم چنين فضايي عليه او راه بيفتد. 

گفتني است، روزنامه اعتماد از ابتداي وقوع اين حادثه در دانشکده ء هنر به انحاء مختلف سعي در فرافكني اين موضوع نموده است و در اقدام اوليه خود به بيان جوايز و تقديرات زرين كلك استاد نماي حق‌التدريسي دانشگاه تهران پرداخت و در اقدام اخير خود با بيان مصاحبه اي كذب سعي در ايجاد شكاف بين اين دانشجو و نيرو‌هاي ارزشي نموده است. اقدام امروز روزنامه اعتماد در راستاي جدايي ميان خانم سليمي و دانشجويان ارزشي ارزيابي مي شود.

متن كامل تكذيبيه خانم هاجر سليمي به روزنامه اعتماد به اين شرح است:

جناب آقاي حضرتي

مدير مسئول محترم روزنامه اعتماد

با سلام 

پيرو چاپ مطلبي از قول اينجاب در روزنامه اعتماد مورخ 19/2/86 تحت عنوان ((نمي‌خواستم چنين فضايي عليه زرين‌كلك راه بيافتد)) لازم ديدم نكاتي را در مورد اين مطلب به عرض برسانم تا آن جريده محترم طبق قانون مطبوعات و وظيفه رسانه در اطلاع رساني صحيح و بدور از دروغ، جهت تنوير افكار عمومي در روزنامه اعتماد چاپ نمايد. 

1- مطلب فوق‌الذكر كه در صفحات 1 و 18 چاپ گرديده است، خلاف واقع بوده و صحبت‌هاي ذكر شده در آن متعلق به اينجانب نمي‌باشد. 

2- اقدام دانشگاه در برخورد با اين موضوع به نظر من كمترين عكس العمل و كوچكترين تصميمي بوده است كه دانشگاه در مورد ايشان اخذ كرده و قوياٌ مورد تاييد اينجانب مي‌باشد. در ضمن لازم به ذكر است كه پايان دادن به تدريس آقاي زرين كلك در دانشگاه به عنوان استاد حق‌التدريس، در ترم پيش مطرح بوده و در پي اقدام اخير ايشان، دانشگاه تصميم پيشين خود را عملي نموده است. 

3- به عنوان نكته آخر انتظار من از آن جريده محترم آن است كه برخورد ناشايست يك فرد را با كشاندن موضوع به ورطه سياست دستاويز مطالبات سياسي خود ننموده و دور از هر گونه تصميم‌گيري جناحي و سياسي به اين اتفاق به عنوان يك پديده اشتباه فرهنگي و اجتماعي بنگرد و فضاي مسمومي را براي سوء استفاده سودجويان كه در پي توجيه رفتار‌هاي زشت آقاي زرين كلك مي‌باشند فراهم نياورد. 

ذیل این خبر در رجانیوز از سوی یکی ار مخاطبان نوشته شده بود : سرکار خانم سليمي آيا غير از اين نوع رفتار را هم از اين آقايان انتظار داريد ؟ آنهايي كه حاضرند براي اغراض سياسي روزي 1000 مرتبه براي سد سيوند بميرند اما در مقابل اينچنين بي حرمتي هايي و ديگر مصائبي مانند ماجراي اخير دانشگاه صنعتي امير كبير سكوت مي كنند ! براستي تكذيبيه براي كه ؟


 
 
 
تبلیغ ویـژه