الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

انتشار مقالات موهن و اقدام شيطانی يک پيرمرد ناهنجار نشان از يک توطئه شيطانی است
ساعت ٧:٤۱ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٤ اردیبهشت ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

حضرت آیت الله سيداحمدعلم الهدي در خطبه هاي نماز جمعه مشهد که در صحن ها و شبستانهاي آزادي ، قدس، گوهرشاد و جمهوري اسلامي حرم رضوي برگزار شد افزود: انتشار دو مقاله با عنوان هاي " کسي مقدس نيست "و " کلاغ هاي سياه " در نشريات دانشجويي دانشگاه اميرکبير مقارن با اقدام شيطاني يک پيرمرد ناهنجار با عنوان مدرس دانشگاه نشان از يک توطئه شيطاني است.  

آیت الله علم الهدي با بيان اين که در اين مقالات به ساحت پيامبر اسلام(ص)،اميرالمومنين(ع) و مقام ولايت و همچنين به حجاب تهاجم شده است گفت:قشر روشن انديش دانشجو در برابر اين ناهنجاري ها قبل از هرکس خودشان شوريدند و اين حرکت اعتراض آميز و ارزشمند ابتدا از طرف تشکل هاي ديني خود دانشگاه اميرکبير شروع شد و سپس ساير دانشگاههاي تهران، اصفهان، شيراز و مشهد با کمال قاطعيت اين حرکت را ادامه دادند.  

حضرت آیت الله علم الهدي اشاره داشتند : دانشجويان به مقابله با هتاکي شيطاني که با سر برگ دانشجويي صورت گرفته بود و فضاي دانشگاه را آلوده کرده بود به پا خاستند.  

خطیب جمعه مشهد ، با بيان اينکه " دشمن در مقابله با ما رسما و با کمال وقاهت راس هرم را يعني شخص پيامبر(ص) و امير المومنين(ع) و هنجارها و ارزش هاي قاطع ما را نشانه گرفته است " گفت: ديگر همه توطئه دشمن متوجه جريان سياسي واجتماعي نيست بلکه متوجه اسلام شده در واقع دست دشمن باز شده است. وي افزود: اکنون حجت بر متحجران که فکر مي کنند تکليف فقط در خواندن نمازغفيله است تمام شده است چرا که مقابله دشمن با اصل دين است و ديگر نمي توان گفت که سياست جداي از دين است.  

وي با بيان اين که دانشگاه محل تضارب افکار است گفت: همه‌ي انديشه ها بايد در دانشگاه مطرح شود حتي اگر ضد خدا باشد اما در جايگاه خودش يعني در همايش هاي علمي و نه در نشريات.  

وي ادامه داد: در عرصه تحصيلات تکميلي به ويژه در رشته هاي مربوطه بايستي همه افکار و انديشه ها مورد نقد قرار گيرد و ارائه شود ولي اين که يک استاد در کلاس فيزيک آن هم سال اول مسائل انحرافي را مطرح مي کند نشانه اي اين است که اين استاد مرد نيست، دزد است چرا که اگر مرد بود حرفش را و انديشه اش را در جاي خودش مطرح مي کرد.  

وي با تاكيد بر اينكه " دانشگاه جاي فيلتر کردن و کنترل انديشه ها نيست " گفت: آزادي انديشه جايش در دانشگاه است ولي بايد توجه داشت دانشگاه جاي تضارب انديشه هاست نه نشر انديشه آن هم از نوع فاسدش.  

خطيب جمعه مشهد ادامه داد: توجه کنيد که ميراث هايي را که مديران گذشته به اسم مديريت در دانشگاه ايجاد کرده اند بايد براندازي شوند. 

وي با طرح اين پرسش كه " دادن مجوز به 150 نشريه ي سياسي، اجتماعي و در دانشگاه اميرکبير که يک دانشگاه صنعتي است و علوم انساني نيست با چه هدفي است؟ و اين بايد کنترل شود " افزود: به اين نشريات مجوز دهيم که روزي به امام زمان (عج) حمله کند و مدير متعهد بايستد و تماشا کند.  

وي افزود:اين باعث مي شود که ما دانشگاه را سکو کنيم تا به پيغمبر خودش فحش دهد و حمله کند.  

حضرت آیت الله سيد احمد علم الهدي خطاب به نيروهاي مذهبي، مديران و مسئولين گفت: به هوش باشيد که گرفتن ژست آکادميک در برابر جريان هاي ضد ارزشي که به خدا ايمان ندارند ، براي اين که نشان دهيد دموکراتيک هستيد خيانت به پيامبر(ص) و اسلام است.  

امام جمعه مشهد با اشاره به حرکت دانشجويان در برابر انحراف هاي چند روز اخير گفت: دانشجو ثابت کرد که روشن انديش و فعال است و بچه نيست بلکه آگاه است و روشن فکر مي کند.  

علم الهدي گفت: مديران بايد سعي کنند فضاهاي فرهنگي دانشگاه را به تشکل هاي ديني بسپارند و با قيافه دموکراتيک گرفتن به خود، به تشکل ديني و تشکل غير ارزشي با يک چشم نگاه نکنند.  

وي افزود: امکانات فرهنگي حاصل خون شهدا است و عناصر ضد ارزشي و ضدخدا از اين امکانات سهمي ندارند و بايد فضا و امکانات فرهنگي دانشگاه ها را به جوانان فهميده بسپارند تا آن را بسازند.  

وي با اشاره به دختران جوان تحصيل کرده گفت: دقت کنيد که دشمن هر گاه مي خواهد به پيغمبر فحش دهد در کنار آن به حجاب تو نيز فحش مي دهد.  

خطيب جمعه مشهد با بيان اينكه " چند روز پيش در تجمع کارگري مقابل قوه قضائيه تهران يک عنصري که سعي در ايجاد تنش در جمع کارگران داشته است دستگير شد که پس از بررسي هاي مشخص شد عنصري از گروهک‌هاي منافقين خارج از کشور است " ادامه داد: اين شخص اعتراف کرده است که براي انجام يک ماموريت انتحاري آمده است تا عده اي را از بين ببرد و به گردن نيروهاي حزب الهي بيندازند تا به اين شکل در داخل کشور يک حرکت تشنج آفرين صورت گيرد و اين شخص در جريان بازجويي ها از مسئله مقاله هايي پرده برداشته و گفته است در هلند موسسه اي با مديريت اليزابت چني ، دختر ديك چني ، معاون اول رييس جمهور آمريکا فعاليت دارد که بودجه آن از محل وزارت خارجه آمريکا تامين مي شود. 

وي با بيان اين مطلب که وظيفه اين موسسه ايجاد تشنج در فضاي اجتماعي و دانشگاهي ايران است گفت: اقدامات اين چنيني نظير انتشار مقالات توهين آميز توسط روزنامه نگاران متواري و زنجيره اي و به وسيله زني به نام فرح کریمی که محوريت اين موسسه را در فرنگ به عهده دارد تهيه مي شود و اين مقالات پس از تهيه، از خارج به داخل کشور فرستاده شده و به وسيله عواملي که دارند با عنوان نشريه اي دانشجويي منتشرمي شود.  

وي اذعان داشت: قشر دانشجو و روشنفكر ما قبل از گروههاي مردمي اول خودشان حرکت هاي اعتراض آميز را شروع کردند و  با اين حرکت عظيمشان ثابت کردند که اين مسئله توسط دانشجو صورت نگرفته است. 


 
 
 
تبلیغ ویـژه