الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

اين حاج آقای آخر وبلاگ نویس را می شناسيد
ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٩ خرداد ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

من فکر نمی کنم کسی باشد که این روحانی جوان و آرام طبع ، اما خوش صحبت و نکته دان را نشناسد. او را در برنامه های تلویزیونی مکررا دیده اید ودائما هم خواهید دید. ایشان ، همانطوری که روی عکسش هم نوشته و بطور حتم بیشترتان میشناسید، حجت الاسلام و المسلمین حاج شهاب مرادی است.

همه باید با کلیات اخلاقش آشنا باشید . به روز بودنش ، نکته دان بودن و منطق نافذ و البته گیرا و زیبایش را باید درک کرده باشید. اما آیا می دانستید که ایشان ، در گوشه ای از این فضای درهم و برهم اینترنت ، وبلاگ می نویسد ؟

اگر از شما بپرسند چند روحانی وبلاگ نویس نام ببرید ، چه اسمهایی را بیاد می آورید ؟ من فکر می کنم مثل خود من ، شاید شما از مشاهیر ،  یکی را بشناسید ( البته شما را نمی دانم ، پیش داوری نکنم بهتر است. ) که الیته خدا کند همان یکی که من حدس می زنم نباشد که آبرویی نه برای لباسش گذاشته و نه برای اسمش . این آدم همان بهتر برود با آی دی دخترانه چت کند ! اما گذشته از روحانی های زیاد اینترنتی که من می شناسم ، از مشاهیر آنها ، حاج آقا مرادی را هم باید اضافه کنید.

حاج آقا را حضوراً جشنواره ملی رسانه های دیجیتال زیارت کردم . چقدر خوشحال شدم و چون روحیاتش تقریبا دستم بود ، و از طرفی دیگر حدس نمی زدم که اینقدر جلو باشد ، گفتم که بیائیم و صواب کنیم و یک جایی درست کنیم تا بچه های مردم یک رحانی دوست داشتنی دیگر را گیر بیاورند و بتوانند راحت حرفهایشان را برایش بفرستند و اگر می خواهند نظر روحانیت اصیل را در موضوعات خاصی بدانند که مثلا در جامعه ایجاد حساسیت می کند ، یکی دیگر را هم داشته باشند.

اما با کمال تعجب ، حاج آقا آمد پشت اینترنت وایرلس و با ضرب فوری چند کلید ، یک وبلاگ باحال خوش آب و رنگ با چهارچوبی مخاطب پسند و تروتمیز و از نظر فنی ، سبک و با برنامه نویسی و گرافیک مناسب را بالا آورد که نام و عکس خودش کنار ان نقش بسته بود.

اول فکر کردم صرفا یک سایت شخصی راه انداخته و راهی برای ارتباط دوسویه با مخاطب باز نکرده . اما دیدم که نه ، واقعا این ، وبلاگ شخصی حاج آقا است ! نمی دانید چقدر خوشحال شدم ! به خودش هم گفتم ! گفتم خیالم را راحت کردی .دو ساعت می خواستم برایت روضه بخوانم تا یک همچی کاری را راه بیاندازی. شما که خودت این کاره ای !

بگذریم . صحبت زیاد کردیم و فیضش را هم بردیم . قول داده بودم که به همه خبر بدهیم که حاجی وبلاگ دارد و داشت یواش یواش خلف وعده می شد ! یک چیز دیگر بگویم ! وبلاگ ایشان در طول 4 ماه که از تاسیسش می گذرد ، 74 هزار بازدید داشته است. می شود بگویید کدام وبلاگی را می شناسید که اینگونه باشد ؟ وبلاگ من با اینهمه مطرح بودن در زاویه سیاسی ، الان دارد به 200 هزار بازدید می رسد ، آنوقت حاج آقا با چهارماه وبلاگ نویسی ، ! بابا دمت گرم حاج آقا ، خدا قوت . انصافا خسته نباشی. جالب آنجاست من که ژای تلویزیون برنامه های شی را زیاد دنبال کرده بودم ، تابحال ندیده بودم که تبلیغی از وبلاگش بکند. بدون تبلیغ یا لینکی که کسی بدهد،‌ انصافا خیلی عالی است.

در نمایشگاه ، هرچه برگه تبلیغ وبلاگش در جیبش بود ( که کاغذهایی با کیفیت بالا و بافت دار و طرح دار اما در ابعاد جالب تقریباً 1 سانت در 5 سانت بود ) را گرفتم و در طول زمان نمایشگاه ، پخش کردیم . طوری که حتی یکی برایم نماند. اما حالا، لینکش را هم کنار وبلاگم می گذارم که ببینید.

به حاج اقا گفتم که اگر خدا قبول کند ، یک بزرگوار دیگری از علمای جوان ( که همه تان اگر نامش را بشنوید که انشاء الله وبلاگ نویس خواهد شد ، از خوشحالی غش می کنید ) را هم می خواهیم بیاریم توی گود وبلاگ نویسی . انشاء الله که سایتش را دیدید همه تان خوشحال می شوید . شروع کنید از همین الان حدس زدن و پیش بینی. اما از من چیزی نخواهید شنید. بقول قدیمی ها مزه اش می رود .

راستی تا یادم نرفته : زمان و مکان و ساعت تمام برنامه های حاج آقا مرادی را می توانید از روی سایتش بدست بیاورید.

 با هم پست کوتاه و موجز آخر حاج شیخ شهاب مرادی را که در مورد بی بی دو عالم ، ام ابیها خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها نوشته شده است را می خوانیم :  

تجسم تمام خوبی ها :

اگر میشد تمام زیبایی وحُـسن در یک شخص جمع شود که تمام خوبی ها ،زیبایی ها ونیکویی ها را در خود می داشت ، حتما آن شخص کسی جز فاطمه دختر پیامبر اکرم نبود.این ترجمه یک حدیث از رسول خدا در شأن فاطمه(سلام الله علیها) است که مرحوم حجه الاسلام رحمانی همدانی در کتاب معروف خود از فرائد السمطین نقل کرده است .خدا اورا رحمت کند . ::ولو کان الحُسنُ شخصاً لکانَ فاطمه بل  هی اعظم، ان فاطمه ابنتی خیر اهل الارض عنصرا وشرفا وکرما.::


 
 
 
تبلیغ ویـژه