الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

راديو زمانه ، نمونه رسانه مردم نهاد مستقل ضد سانسور
ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٥ خرداد ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

مهدی جامی در وبلاگش ، اخیرا طی مطلبی ادعا کرده است که او ، در حال اداره نوع جدیدی از رسانه است که او ترجیها هویت رسانه مردم نهاد را برای آن ترسیم می کند و مدعی است که دوران رسانه های دولت نهاد گذشته ورسانه امروز رسانه ای است که از مردم برای مردم می گوید و سانسور نمی کند!  

حالا مشکل کجاست وچرا آقای جامی به چنین ورطه ای افتاده که مجبور است قسم بخورد که به هیچ دولتی وصل نیست و بر اساس خط مشی چیج دولتی کار نمی کند و یقینا هم پول از هیچ دولتی نگرفته و اگر هم گرفته، دلوت مزبور قربتاً الی الله و فقط  بخاطر اینکه عاشق چشم و ابروی مردم ایران ( که نه ، چشم ابروی حضرات آقایان و خانم ها ی اپوزیسیون خارج نشین ! )  بوده ، پولهای مذکور را دو دستی تقدیم کرده، باید بگویم که مشکل ، از کش پیدا کردن موضوع اقدامات این حضرات - طی کنسرسیومی بین المللی ، با عنوان سیاسی هلندی و پول آمریکایی و نیروی انسانی تامین شده توسط انگلیس ، برای تامین آنچه که توسط آنان ، راه اندازی رسانه های مستقل ( از کی ؟ ) آب می خورد و مشکل این است که مسئله ء این حضرات به این راحتی وبا نوشتن چند جوک نامه فحش آلود، توسط ابراهیم نبوی حل نمی شود.  

اما عجب رسانه مستقلی !

عجب رسانه ضد سانسوری !  

بله ، حضرات واقعا ضد سانسورند . درست همانجا که می آیند و از میان یک پست طولانی وبلاگ من ، فقط یک پاراگراف را نقل قول می کنند و جالب است که یادآوری کنم ، از میان آن پاراگراف هم ، نیمی از کلمات آن را سانسور کردند.  

این از ضدیت با سانسور و از مردم برای مردم نوشتن !  

اما بشنوید از استقلال حضرات !  

این را بگویم تا استقلال جهت و رویکرد هم معلوم شود. کاش سانسور و رویکرد مدیریت بر محتوا ، به سمتی معقول برود. اما می دانید کجای متن آن پاراگراف سانسور شده بود ؟ شاید خنده تان بگیرد اگر بگویم از این پاراگراف ، درست آن قسمت که به افشاگری پیرامون حزب کارگر انگلیس و شخص تونی بلر پرداخته شده بود سانسور شده بود. برای یادآوری ، آن متن و قسمت سانسور شده اش را دوباره می آورم تا یادمان بیاید منظور حضرات از رسانه مردم نهاد ضد سانسور چیست !  

من اینو نوشته بودم : " ...البته از بیگانه پرستان ایرانی مشغول به خدمت (!) در دستگاه رسمی دیپلماسی رسانه ای دولت کارگری انگلیس که مشهور است از صدر تا ذیل آن ، به همان "بالاتر از بی حجابی" مورد اشاره آقای جامی که چه عرض شود ، بالاتر از جرمی که در شرع اسلام نامش زنا است ، مرتکب اند و اخیراً هم حضور این قماش آدم (؟!) در ارتش فخیمه سلطنتی انگلیس هم قانونی ، و ازدواجشان هم توسط کلیسا (!!) ی انگلیس محترم شمارده شده و رسما زن و شوهر (؟!) یا زن و زن (؟!) و مرد و مرد (!!) اعلام می شوند ، چه جای تعجب از نوشتن چنین جملاتی و فشاندن چنین درهای گرانبهایی !..."  

حضرات این رو نوشتن از این پاراگراف ! :) : "...از بیگانه پرستان ایرانی مشغول به خدمت در دستگاه رسمی دیپلماسی رسانه ای دولت کارگری انگلیس که مشهور است از صدر تا ذیل آن، به همان "بالاتر از بی حجابی" مورد اشاره آقای جامی، چه جای تعجب از نوشتن چنین جملاتی و فشاندن چنین درهای گرانبهایی..." یعنی قسمت های قرمز رنگ ، هوتوتو شده ! اینجا ماجرا رو توضیح داده ام : http://www.persianblog.ir/posts/?weblog=pasdaran.persianblog.ir&postid=6758450 

خب .  

بنظر شما چه جوری میشه این رو توجیه کرد ؟  

بنظر اینجانب ، هیچ جوری !  

چرا ؟ چون قالبی برای توجیه این حرکت در اختیار این حضرات وجود ندارد. چون اگر بگویند که بخاطر جلوگیری از توهین و تحقیر و تخفیف - و هرچی دیگه بر وزن تفعیل بگی ! :) – نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی بوده ، شرمنده ، جواب نمیده . چون رادیو زمونه مشحون از توهین به اشخاص مختلف حقیقی و حقوقی ای است که از نظر رادیو زمانه خونشان حلال (طبق فتوای آیت الله!!! کاظمینی بروجردی مفتی اعظم رادیو زمانه !) است !  

پس چی داداش ؟ راه حل یک کلومه است ! قربون سانسور می ره آقای مهدی جامی ! همانطور که مطلب من رو هم سانسور کرد ، افشای ارتباطات بین رادیو زمانه و حزب وی وی دی و حزب سبزها ( حامی منافقین و منتقل کننده مواد شیمیایی مورد نیاز صدام برای تولید سلاحهای شیمیایی ) توسط محمد مسیح را هم سانسور کرد.  

حالا فمهیدید که چرا میگم رادیو زمانه مردم نهادترین و ضد سانسور ترین و مستقل ترین رسانه است ؟ مخصوصا رادیو زمانه کاملا مطلبق با میل طبقه حاکم بر رسانه های غرب است. خب اینها هرچی باشه یه چند تا خونواده هستن دیگه ، خب اینها هم مردمن دیگه ! ضد سانسور هم هست ، چون برهنگی رو سانسور نمی کنه و البته مرکز توضیح منطق پوچ برهنگی و عریانی است. مستقل هم که هست. چون توسط هیچ جریان واقعی مردمی هدایت نمیشه ، منافعش با منافع هیچ یک از "ملت" ها هم همخوانی نداره ، خصوصا منافعش دقیقا مخالف منافع ملت ایران هم هست. خب این هم استقلال دیگه. :)

بخدا راست داره میگه مهدی جامی . اینقدر تکذیبش نکنین :)


 
 
 
تبلیغ ویـژه