الله اکبر ، خامنه ای رهبر :: وبلاگ پاسداران ::

یک وبلاگ سیاسی از یک مهندس جوان وزارت دفاع عاشق سپاه A Political blog About Islamic Revolution Reguards

نترسید ، نترسانید ، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
ساعت ٩:٥٠ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٢ خرداد ۱۳۸٦   کلمات کلیدی:

بسم الله .  

اولین بار ، از طریق آفلاین یکی از بچه ها متوجه شدم که البرادعی آن جمله مخصوص در مورد پرونده هسته ای ایران را در گفتگو با شبکه هار بی.بی.سی گفته و آنهایی را که راه حل همه مسائل را در جنگ می بینند دیوانگان جنگ پرست توصیف کرده و البته گفته که منظورش بوش نیست. رایس هم مثلا عصبانی شده که " اوا این حرفها چیه می زنی ؟ یعنی ما مخ پنجیم که داریم برنامه ریزی می کنیم حمله کنیم ؟ اگه بوش نیست حتما منم دیگه "  اما وقتی من این آفلاین رو گرفتم ، یک جواب بیشتر نفرستادم . یادمه به فرستنده گفتم تروخدا بذار بیان . جون من بذار جنگ بشه تو رو جون هرکی دوست داری بگو حمله کنن. انگار ما وای میسسیم نیگاشون می کینم . یه چشمی ازشون دربیاریم تاریخی !  این را برای این نوشته بودم که بوی گند هماهنگ شده بودن این موضعگیریهای ضد جنگ دماغم را می آزرد. وقتی می بینم که البرادعی این را هم گفته که : من هر روز که بیدار می شود می بینم که صد شهروند بی گنها عراقی می میرند ؛ برایم روشن ایت که او دارد در مرتبه اول ،‌زور می زند که مردم را بترساند !

قبلا به برخی از بچه ها گفته بودم که این بازی مخالفت با جنگ با ایران که توسط بخش مهمی از اپوزیسیون براه افتاده چند علت فرعی دارد و یک علت اصلی.  

علت های فرعی را خودشان هم می گویند. علت اصلی را من علنی می کنم .  

آنها می گویند :

-          حمله به ایران به جمهوری اسلامی فرصت رادیکالیزم کامل می دهد.

-          آمریکا توان انجام کامل عملیات را ندارد وصرفا ضربات بر آمریکا شدیدتر خواهد شد

-          در این درگیری بجای حاکمان ، مردم مورد هدف قرار می گیرند!

-          منابع مالی وانسانی هدر می رود اما هدف تامین نمی شود

-          و ... !

اما هدف اصلی ، یک چیز بیشتر نیست. من این تابلو های No War on iran را در دستان اپوزیسیون خیابان گرد ایرانی در خارج ، بجای آنکه بالاگرفته شده مقابل دولتهای غربی ببینم ، بالاگرفته شده در صورت مردم و دولت ایران می بینم . این تابلو ها بسوی ماست نه آنها. به این معنا که "خطر حمله جدی است. اینها می خواهند حمله کنند و ماهم فهمیدیم و حالا تظاهرات می کنیم تا بشما حمله نکنند. علت هم عملکرد شماست ! عملکرد خود را تصحیح و دست از مقاومت بردارید و تسلیم شوید " و به عبارتی گویاتر ، "کاری را که آنها می خواهند شمارا با زور اسحله به آن مجبور کنند ، شما خودتان بشکل مسالمت آمیز انجام دهید و .... !"  

حالا ، من توجه حضرات اپوزیسیون بی وجود ایرانی را به نظرسنجی اخیر زاگبی دعوت می کنم .  

زاگبی را نمی شناسید ؟

زاگبی اگر یادتان باشد همان موسسه ای است که در کنار گالوپ و چند موسسه دیگر ، با همکاری حضرات دوم خردادی در کشور دست به جمع آوری اطلاعات محرمانه برای دستگاه امنیتی و سیاست خارجی آمریکا زد و البته نتیجه اش این بود که سخنگوی کاخ سفید اعتراف کرد نتایج نظرسنجی نشان می دهد آمریکا باید تلاش بیشتری برای بهبود وجهه خود در خاورمیانه انجام بدهد.  

حالا همان موسسه ، از طریق – احتمالا – یک گفتگو و نظرسنجی تلفنی ، برای جلوگیری از تلفات مانند دفعه قبلی ! – آمده یک نظرسنجی کرده که چند آیتمش را برایتان نقل قول می کنم   

-          بیش از نیمی از مردم قائلند خاورمیانه باید توسط مردم آنها اداره شود ، هم از نظر سیاسی هم نظامی .

-          بجز کمتر از 10 درصد پرسش شوندگان ، مابقی معتقد بودند رژیم اشغالگر قدس غیرقانونی است و باید از بین برود.

-          حدود شصت الی 70 درصد مردم معتقدند هیچ درگیری نظامی بین ایران و آمریکا حداقل در دو دهه آینده واقع نخواهد شد.

-          صرفا یک ششم افراد شرکت کننده در پرسش ، قائل بودند که ایران در اعمال تحریم ها مقصر است.  

البته من قائلم نتایج این نظرسنجی بشدت بودار است. اما به همین اعترافات جان زاگبی و همکارانش هم می شود در بی اثر و اعتبار بودن بخش مهمی از تبلیغات غرب ، استناد کرد.  

بازهم این جمله امام راحل –ره- را با هم تکرار می کنیم . نترسید ، نترسانید ، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.


 
 
 
تبلیغ ویـژه